Naprawa Xiaomi Redmi Note 11s

Naprawa Xiaomi Redmi Note 11S w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Xiaomi Redmi Note 11S?
Każda naprawa Xiaomi Redmi Note 11S w naszym Xiaomi serwis Warszawa wykonana od ręki.
Serwis telefonów Xiaomi Redmi Note 11S - Poniżej znajdziesz kompleksowy serwis, który oferuje Xiaomi Redmi Note 11S. Rozwijana lista pozwala wybrać najbardziej rozpowszechnione usterki w smartfonie. Jeśli usterka nie pojawia się w naszym zrzucie, zalecamy jej zdiagnozowanie i opisanie. Doradca techniczny skontaktuje się z klientem w celu potwierdzenia kosztów naprawy.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU XIAOMI BEZ UTRATY DANNYCH!
Inne naprawy smartfonów Xiaomi Redmi Note 11S:
W naszym serwisie można wymienić uszkodzone złącza SIM, karty pamięci. Naprawiamy i wymieniamy również uszkodzone mikrofony, głośniki czy buzery. Na wszystkie naprawy otrzymasz pełną gwarancję. Skontaktuj się z nami.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Xiaomi Redmi Note 11S 
- wymiana głośniku Xiaomi Redmi Note 11S 
- wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 11S 
- wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 11S 
- wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 11Se 
- wymiana mikrofonu Xiaomi Redmi Note 11S 
- wymiana klapki Xiaomi Redmi Note 11S
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi Redmi Note 11S cena

Oferujemy usługę naprawy telefonów Xiaomi Redmi Note 11S - ExpressGSM naprawia pęknięte ekrany i wymienia wadliwe baterie. Naprawiamy również uszkodzone złącza USB. Dzięki temu Twój smartfon Xiaomi w mgnieniu oka znów będzie działał. Wszystko to w uczciwej cenie, z gwarancją obejmującą montaż i części. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najlepszą cenę i jakość naprawy. Nasze centrum serwisowe jest online, a nasz salon osobiście. Zarówno oryginalne części, jak i wszelkie zamienniki są objęte naprawą telefonu Xiaomi. Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalizm wyróżniają nas spośród innych serwisów naprawczych.
Naprawa Xiaomi Redmi Note 11S trwa od 15 minut w ExpressGSM.

Wykonywana naprawa Xiaomi Redmi Note 11SKoszt, Czas Naprawy
Xiaomi Redmi Note 11S
Wymiana Szybki Xiaomi Redmi Note 11S
360 zł AAA 
410 zł ORG
od 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 11S
450 zł (ZM)
660 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej Klapki Xiaomi Redmi Note 11S
(Pokrywa baterii)
190 zł (ZM)
250 zł ORG
1 godziny
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Redmi Note 11S
150 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
220 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Xiaomi Redmi Note 11S
150 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi Redmi Note 11S
150-210 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 11S
180 zł ZM
240 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane Xiaomi Redmi Note 11S
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
-
20 minut
Wymiana szybki aparatu Xiaomi Redmi Note 11S
160 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 11S w ExpressGSM

Smartfony Xiaomi Redmi Note 11S mogą przyjść do Ciebie z różnego rodzaju zarysowaniami i mikrouszkodzeniami spowodowanymi intensywnym użytkowaniem. Nierzadko zdarzają się również usterki mechaniczne spowodowane upadkami lub niewłaściwą obsługą. Tak naprawdę nie ma znaczenia jak poważne i jakiego rodzaju są uszkodzenia wyświetlacza, w starszych smartfonach Xiaomi Redmi Note 11S i nadal będzie można stosować zamienniki. Wyświetlacze zamienne OEM stosowane często w smartfonach Xiaomi wykazują minimalne różnice w stosunku do oryginalnych odpowiedników. Jeśli nie czujesz się pewnie w kwestii zdobycia zamienników do swojego smartfona lub jest on nowszy, możesz znaleźć w ofercie oryginalne wyświetlacze. ExpressGSM jest w stanie zapewnić profesjonalną wymianę szkła i błyskawiczną naprawę w Xiaomi Redmi Note 11S. Jesteśmy nie tylko ekspertami w dziedzinie napraw, ale także oferujemy gwarancję co do jakości i montażu.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 11S zajmie w serwisie ExpressGSM od 1 godziny

Xiaomi Redmi Note 11s wymiana szybki wyświetlacza

Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 11S od 30 min.

Ponieważ większość urządzeń z systemem Android w dzisiejszych czasach, w tym smartfony Xiaomi, ma niewymienne ogniwa, wymiana baterii w Xiaomi Redmi Note 11S jest bardziej skomplikowana. Warto sprawdzić żywotność baterii, aby przekonać się, jak długo telefon wytrzymuje bez konieczności ładowania. Jeśli Twoje wyniki nie są zachęcające, być może nadszedł czas na nową baterię. ExpressGSM może naprawić Twój smartfon, nawet jeśli ma niewymienną lub uszkodzoną baterię. Proces trwa jeden dzień, z wysyłką w obie strony. Koszt wymiany baterii zależy całkowicie od Ciebie. Ceny będą się różnić w zależności od tego, czy zostanie użyta oryginalna bateria czy wymieniona. Gwarancja dotyczy zarówno usługi, jak i baterii. Jeśli masz wątpliwości, czy problemem jest bateria w Twoim smartfonie, oferujemy dodatkową usługę diagnozowania problemu.
Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 11S potrwa 30 minut

Zdejmowanie blokady konta Google Xiaomi Redmi Note 11S

Usuń blokadę konta Google Xiaomi Redmi Note 11S
Konta Google to narzędzie online, za pomocą którego możesz uzyskać dostęp i autoryzację do wielu usług online. Konto Google jest niezbędne dla użytkowników smartfonów Xiaomi. Przede wszystkim chroni dobrze znana blokada PRF. Najlepsze zabezpieczenia pozwalają na automatyczne wykrywanie, blokowanie i powstrzymywanie zagrożeń przed wyrządzeniem Ci krzywdy. FRP wymaga zalogowania się na konto właściciela (to, które zostało użyte w ustawieniach), aby przywrócić ustawienia fabryczne. Najczęściej robi się to po zresetowaniu urządzenia. Technicy ExpressGSM są polecani wszystkim, którzy mieli problem z odblokowaniem konta Google w Xiaomi Redmi Note 11S. ExpressGSM zapewni Ci smartfon Xiaomi bez konieczności zakładania blokady. Zapewniamy również darmową wysyłkę w obie strony.
Usuwanie konta Xiaomi Redmi Note 11S
Może być wiele powodów, dla których chcesz usunąć swój profil Xiaomi. Być może kupiłeś używany smartfon lub zapomniałeś o wprowadzonych wcześniej danych. To konto, które zostało założone przez chińskiego producenta, jest dostępne w celu wsparcia wszystkich posiadaczy urządzeń Xiaomi. Ma ono poprawić bezpieczeństwo i pozwolić użytkownikom na zarządzanie swoimi kontami poprzez stronę account.xiaomi.com. Większość posiadaczy smartfonów Xiaomi wie, że reset konta może spowodować zablokowanie dostępu do telefonu. Choć nie jesteśmy w stanie ocenić, jak skutecznie Mi Account Lock działa w praktyce i jaki ma wpływ na sprzedaż smartfonów Xiaomi, to wiemy, że jest to jedno z wielu działań podejmowanych przez producenta w celu zwiększenia ich atrakcyjności. ExpressGSM może pomóc w bezpiecznym ściągnięciu blokady konta Xiaomi na Xiaomi Redmi Note 11S, jeśli odblokowanie konta przez oficjalną stronę producenta nie jest możliwe. 

Wymiana portu ładowania Xiaomi Redmi Note 11S od 60 min.

Wymiana złącza ładowania Xiaomi Redmi Note 11S:
Złącze USB służy do szybszego ładowania urządzeń mobilnych, takich jak smartfony Xiaomi, ale nadal pozwala na ich ładowanie i podłączenie do innych urządzeń. Jeśli złącze USB w Twoim smartfonie Xiaomi Redmi Note 11S przestało działać, możesz uzyskać zamiennik na naszej stronie internetowej. ExpressGSM przechowuje szeroki wybór wysokiej jakości części, a także niedrogie usługi wymiany. Możemy naprawić Twoje urządzenie szybko i profesjonalnie. Telefon zostanie zwrócony do Ciebie w ciągu jednego dnia roboczego. Szybko i sprawnie naładujemy Twój telefon, dzięki czemu będziesz mógł dłużej cieszyć się jego ładowaniem.
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Redmi Note 11S od ręki.

Gdzie naprawić Xiaomi Redmi Note 11S?

Gdzie naprawić Xiaomi Redmi Note 11S?
Naprawa Xiaomi Redmi Note 11S jest możliwa w jednym z naszych oddziałów w Warszawie:
lub korespondencyjnie, w tym celu należy wykupić powyższą usługę i przesłać przesyłkę do naszego oddziału w Warszawie, aby wykonać naprawę w jak najkrótszym czasie.

  • serwis Xiaomi Warszawa Centrum- Chmielna 98 lok. 6
  • serwis Xiaomi Warszawa Mokotów - Belwederska 2

lub załatwimy naprawę wysyłkowo, w tym celu należy wykupić powyższą usługę i przesłać przesyłkę do naszego oddziału w Warszawie, aby wykonać naprawę w jak najkrótszym czasie, albo zamówić usługę door to door.

Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 11S w Warszawie

Dlaczego naprawa Xiaomi Redmi Note 11S w serwis Xiaomi ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
W serwisie ExpressGSM usługa wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 11S jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza a taka procedura nie trwa długo.
Zapewniamy pełne zadowolenie z wybrania naszej usługi wymiana zbitej szybki. Można wiele zyskiwać na takim podejściu do sprawy i skorzystaniu z rozwiązań proponowanych przez naszą firmę, która na rynku działa już od bardzo długiego czasu. Wybierając nasz serwis możesz bardzo komfortowo przedłużyć żywotność swojego telefonu i użytkować go jeszcze przez kolejnych kilka lat.
wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 11S od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana tylnej szybki Xiaomi Redmi Note 11S

Prawdopodobnie wybrałeś markę smartfonów Xiaomi, ponieważ uwielbiasz wysokiej jakości urządzenia w dobrej cenie. ExpressGSM oferuje rozwiązanie, jeśli klapka baterii nie wytrzymuje wilgoci i/lub wycieku. ExpressGSM zapewnia profesjonalną usługę wymiany klapki baterii w Twoim Xiaomi Redmi Note 11S Używamy klapek, które idealnie pasują do Twojego urządzenia. Dzięki nim bateria Twojego smartfona będzie odpowiednio chroniona. Zapewnienie Twojemu telefonowi solidnej, trwałej ochrony przed przegrzaniem jest możliwe dzięki zastosowaniu dobrej jakości klapki baterii. W naszym serwisie dostępne są trzy opcje klapek zamiennych: oryginalna, zamiennik lub oryginalna-usunięta. Ponieważ są one pokryte powłoką termiczną, zalecamy wybór klap oryginalnych. Po przyjęciu telefonu do naprawy czas realizacji wynosi około godziny. Zapraszamy!
Wymiana tylnej szybki Xiaomi Redmi Note 11S zajmie od 30 min.

Naprawa po zalaniu Xiaomi Redmi Note 11S

Wszyscy posiadacze telefonu Xiaomi Redmi Note 11S mają dostęp do usługi profesjonalnej diagnozy. Polega ona na przeprowadzeniu profesjonalnych testów i sprawdzeniu działania urządzenia. Jedyne co musisz zrobić to wybrać usługę diagnozy z naszej rozwijanej listy i dobrze zapakować swój telefon przed wysłaniem go do serwisu. Nasi technicy sprawdzą ekran dotykowy Twojego telefonu, lampę błyskową aparatu, głośnik/mikrofon, części metalowe, a także czujniki. Konieczne będzie przetestowanie wielu części, aby sprawdzić, czy naprawa Twojego urządzenia jest ekonomicznie uzasadniona. Nie należy spieszyć się z naprawą, ponieważ koszt reperacji i zakupu nowych części może łatwo przekroczyć wartość urządzenia. Jeśli jednak zapadnie decyzja o naprawie, prosimy o przyjęcie maila ze szczegółowym kosztorysem. Wówczas przystąpimy do naprawy. Wartość diagnozy obniży ostateczny koszt. Klient rezygnujący z naprawy nie będzie ponosił kosztów diagnozy. W zamian zaproponujemy pobranie danych z urządzenia i zwrot telefonu do klienta.
Naprawa po zalaniu Xiaomi Redmi Note 11S zajmie od jednego dnia roboczego.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM