Naprawa Xiaomi redmi Note 8 PRO

Profesjonalna naprawa Xiaomi Redmi Note 8 PRO w najlepszej cenie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Xiaomi Redmi Note 8 PRO? Każda naprawa Xiaomi Redmi Note 8 PRO w naszym serwis Warszawa Xiaomi wykonana od ręki.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU XIAOMI BEZ UTRATY DANNYCH!
Jakość proponowanych przez nas naprawa Xiaomi Warszawa stoi na bardzo wysokim poziomie, a naprawa telefonu Xiaomi to nasza specjalność. Posiadamy do tego modelu wiele części zamiennych, które wykorzystujemy podczas usuwania usterek. Gwarantuje to, że skorzystanie z naszej oferty będzie dawało świetne rezultaty i będzie bardzo korzystne i przyjemne dla wszystkich klientów. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty. Możesz odwiedzić nas osobiście lub postawić na wysyłkę uszkodzonego sprzętu kurierem.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Xiaomi Redmi Note 8 PRO 
- wymiana głośniku Xiaomi Redmi Note 8 PRO 
- wymiana wyświetlacza Xiaomi Note 8 PRO 
- wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 8 PRO 
- wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 8 PRO 
- wymiana mikrofonu Xiaomi Redmi Note 8 PRO 
- wymiana klapki Xiaomi Redmi Note 8 PRO 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi Redmi Note 8 PRO Cena

Każda opcja pozwala na uzyskanie szybkiej pomocy i gwarantuje bardzo fachowe usuwanie wszystkich usterek ze smartfonów. Zapraszamy zatem serdecznie do wybrania naszej oferty naprawa Xiaomi Redmi Note 8 PRO i usług proponowanych przez nasze przedsiębiorstwo w najlepszej cenie. Profesjonalizm jest dla nas kluczowy i to właśnie on powoduje, że wybrania naszej pomocy jest tak opłacalne i daje tak dobre efekty w każdej sytuacji. Zobacz nasze oferty naprawcze:

Wykonywana Naprawa
Xiaomi Redmi Note 8 PRO
Koszt, Czas Naprawy
Xiaomi Redmi Note 8 PRO
Wymiana Szybki Xiaomi Redmi Note 8 Pro
199 zł (ZM) 
250 zł ORG 
od 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 8 Pro
350 zł (ZM)
390 zł ORG 
1 godzina
Wymiana tylnej szybki Xiaomi Redmi Note 8 Pro130 zł
1 godziny
Wymiana gniazda
ładowania TYPE-C
140 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
150 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Xiaomi Redmi Note 8 Pro
110 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi Redmi Note 8 Pro
90-120 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 8 Pro140 zł ZM
190 zł ORG 
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
180 zł
20 minut
Wymiana szybki aparatu Xiaomi Redmi Note 8 Pro90 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Wybór usługi naprawczej w telefonie Xiaomi Redmi Note 8 PRO

Jak najbardziej warto wybrać naszą pomoc i usługi naprawa Xiaomi Redmi Note 8 PRO w Warszawie, które sprawdzą się znakomicie i postawienie, na które będzie dawało wyśmienite rezultaty. Każda osoba, która wybierze współpracę z naszym przedsiębiorstwem będzie mogła w ten sposób bardzo dużo zyskać i będzie zadowolona z postawienia na usługi najlepszych ekspertów, którzy działają w branży i którzy świadczą bardzo fachowe usługi naprawcze. Naprawa telefonu Xiaomi Redmi Note 8 jest realizowana z użyciem najlepszej jakości części zamiennych. W ten sposób obniżamy koszty prac naprawczych, a przy tym gwarantujemy, że korzystanie z telefonu będzie bardzo komfortowe i bardzo przyjemne. Wybranie naszej pomocy będzie dawało znakomite rezultaty i będzie miało jak najbardziej sens.

Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 8 PRO w 2 godziny możliwa w naszym punkcie GSM

Dlaczego naprawa Xiaomi Redmi Note 8 PRO w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
W serwis Xiaomi wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 8 PRO jest taniej niż wymiana wyświetlacza.
Świadczona przez nasz serwis pomoc w zakresie usuwania usterek ze smartfonów Xiaomi jest jak najbardziej warta zainteresowania i warta uwagi. Sprawdza się bowiem znakomicie i pozwala na szybkie przywrócenie sprzętu do pełnej sprawności
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wielu klientów jest zdezorientowanych, gdy przedni panel w smartfonie Xiaomi jest uszkodzony może pomóc w Xiaomi Redmi Note 8 PRO wymiana szybki. Tylko uszkodzone przednie szkło może powodować nieprawidłowe działanie dotyku i wyświetlacza. Telefon nadal może być używany, z wyjątkiem kilku małych pęknięć na wyświetlaczu. W przypadku uszkodzenia ekranu dotykowego utracisz możliwość obsługi dotykowej. Nadal jednak można oglądać to, co dzieje się na ekranie. Wyświetlacz albo całkowicie przestanie działać, albo pojawią się na nim zaciemnione obszary. Zalecamy korzystanie z usług wyłącznie doświadczonych techników. ExpressGSM daje Ci pewność, że wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 8 Pro odbędzie się błyskawicznie, a Ty będziesz mógł dłużej cieszyć się sprawnym telefonem. Gwarancja obejmuje każdą usługę i część.

Redmi Note 8 Pro wymiana baterii

Być może zauważyłeś, że w pełni naładowana bateria telefonu wytrzymuje krócej niż kiedyś. Być może będziesz musiał wymienić baterię w swoim Xiaomi Redmi Note 8 Pro wcześniej niż myślisz. Chociaż istnieją sposoby na "oszczędzanie" baterii, takie jak wyłączanie niepotrzebnych aplikacji lub korzystanie z trybu oszczędzania baterii, a także pilnowanie jej, aby nie wyładowała się do zera, w końcu przestanie to działać. Jedynym wyjściem jest wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 8 w Warszawie, lub wysyłkowo. ExpressGSM nie tylko zadba o to, aby Twój smartfon odzyskał dawną sprawność, ale także zapewni profesjonalną wymianę baterii, która nie pozostawi żadnych śladów. Do naprawy możemy użyć oryginalnej baterii lub zastosować zamiennik, w zależności od Państwa preferencji. Nasza firma ma duże doświadczenie w naprawach. Jeśli nie są Państwo pewni, czy wymiana akumulatora wystarczy, polecamy skorzystanie z dodatkowej usługi, jaką jest diagnoza akumulatora. Pozwoli to rozwiać wszelkie wątpliwości i zidentyfikować usterkę.

Redmi Note 8 Pro wymiana wyświetlacza cena

Wyświetlacz w smartfonie Redmi Note 8 PRO jesteśmy w stanie wymienić w cenie 260 zł. Jest to bardzo przystępna cena biorąc pod uwagę wartość rynkową smartfona, która wynosi 850 zł. Wyświetlacz jest jednym z najbardziej uszkodzonych i najdroższych elementów naszego smartfona.

Redmi Note 8 pro wymiana szybki aparatu
Express GSM Xiaomi Redmi Note 9 pro wymiana szybki aparatu

Wymiana szybki aparatu Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Zbita szybka aparatu Xiaomi Redmi Note 8 Pro nie jest poważnym problemem, który można naprawić, ale poważnie utrudnia korzystanie z urządzenia. Według badań, smartfony służą - przede wszystkim do wykonywania połączeń głosowych, następnie do wysyłania wiadomości tekstowych, a na trzecim miejscu do robienia zdjęć. Wystarczy upuścić telefon z niewielkiej wysokości, aby uszkodzić szklaną soczewkę. Uszkodzone i porysowane szkło obiektywu powoduje drastyczne pogorszenie jakości zdjęć, które wykonujemy telefonem. Zdjęcia są nieostre i widać na nich mgłę. Aparat ma problemy z ustawieniem ostrości. Kolory są widocznie mniej nasycone. Pęknięcia na zdjęciach ujawniają refleksy świetlne. Mogą być prześwietlone lub niedoświetlone w różnych miejscach. Naprawa szkła aparatu Xiaomi rozpoczyna się od przeprowadzenia wielopunktowej oceny działania urządzenia. Technik otwiera telefon i wyjmuje taśmy oraz baterie. Następnie wyjmuje wyświetlacz LCD i tylną kamerę. Usługa wymiana szybki aparatu Xiaomi Redmi Note 8 Pro jest usługą ekspresową, a cena nie jest zbyt duża i wynosi 90 zł. Telefon jest dokładnie czyszczony przed oczyszczeniem ramki obiektywu z kleju i brudu. Serwisant czyści szkło obiektywu, które jest nowe, czyści aparat, a następnie składa go w całość. Po wymianie szybki aparatu Xiaomi Redmi Note 8 Pro, ponownie zakładany jest wyświetlacz LCD, a następnie podłączana jest bateria i akumulator telefonu. Po zakończeniu usługi ponownie sprawdzana jest ogólna sprawność telefonu. Na nowe szkło aparatu udzielana jest dziewięciomiesięczna gwarancja. Część, która została wymieniona jest oryginalna. Od czasu wizyty w punkcie naprawczym, zabezpieczy nas - w pewnym stopniu - dobrze skonstruowane etui. Jest to jedno z takich etui, którego krawędzie wystają ponad aparat. Może ono zamortyzować siłę uderzenia, o którą może rozbić się szkło w aparacie.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM