Naprawa Xiaomi redmi Note 9 PRO

Każda naprawa Xiaomi Redmi Note 9 Pro w serwisie ExpressGSM wykonana od ręki

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Xiaomi Redmi Note 9 Pro? Każda naprawa Xiaomi Redmi Note 9 Pro w naszym serwis Warszawa Xiaomi wykonana od ręki.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU XIAOMI BEZ UTRATY DANNYCH!
Zajmujemy się bardzo kompleksowymi pracami naprawczymi w telefonie Xiaomi Redmi Note 9 PRO, a zadowolenie klientów stawiamy sobie za główny cel. Dlatego też wszystkie prace naprawcze, które są przez nas proponowane można otrzymać w bardzo atrakcyjnej cenie i można czerpać z nich bardzo dużą radość. Z pewnością będziesz szczęśliwy z postawienia na najbardziej renomowane przedsiębiorstwo, które działa w branży napraw urządzeń mobilnych.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Xiaomi Redmi Note 9 Pro 
- wymiana głośniku Xiaomi Redmi Note 9 Pro 
- wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 9 Pro 
- wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 9 Pro 
- wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 9 Pro 
- wymiana mikrofonu Xiaomi Redmi Note 9 Pro 
- wymiana klapki Xiaomi Redmi Note 9 Pro 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi Redmi Note 9 Pro Cena

Fachowa pomoc w zakresie usuwania usterek w smartfonie Xiaomi Redmi Note 9 PRO to specjalność naszego serwisu i nasza flagowa usługa, na którą naprawdę warto się zdecydować. Gwarantujemy każdej osobie pełną radość z wybrania naszej oferty i usług. W naszym serwisie naprawa Xiaomi Redmi Note 9 PRO przeprowadzona z pewnością spełni wszystkie oczekiwania i będzie w pełni dostosowana do wymagań klientów, którzy postanowią skorzystać z naszego serwisu.
Poniżej znajduje się kompletny serwis dla Xiaomi Redmi 9 Pro. Menu rozwijane pozwala wybrać najczęstsze usterki, które posiada Twój smartfon. Jeśli usterka nie jest wymieniona w rozwijanym menu, zalecamy wybrać diagnozę telefonu, a następnie opisać co jest jej przyczyną. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Państwem doradca techniczny, który poinformuje o kosztach naprawy.

Wykonywana Naprawa Xiaomi Redmi Note 9 ProKoszt, Czas Naprawy
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Wymiana Szybki Xiaomi Redmi Note 9 Pro
190 zł AAA 
240 zł ORG
od 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 9 Pro
310 zł (ZM)
360 zł ORG
1 godzina
Xiaomi Redmi Note 9 Pro wymiana tylna obudowa140 zł
1 godziny
Wymiana gniazda ładowania TYPE-C
140 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
150 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu
110 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi Redmi Note 9 Pro
120-150 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 9 Pro
140 zł ZM
180 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
-
20 minut
Wymiana szybki aparatu Xiaomi Redmi Note 990 zł
20 minut
Wymiana aparatu Xiaomi Redmi Note 9 Pro270 zł
od 160 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.
Nasz serwis oferuje możliwość naprawy telefonów Xiaomi Redmi Note 9Pro. Jesteś ciekawy, jakie naprawy wykonujemy w telefonach Xiaomi? Poniżej znajdziesz informacje na temat wszystkich usług, które są związane z naprawą telefonów Xiaomi. W każde zlecenie wkładamy maksimum wysiłku i całą naszą wiedzę. Spełnimy wszystkie Państwa wymagania. Do naprawy telefonów używamy profesjonalnego sprzętu. Dzięki temu mamy pewność, że świadczymy usługi najwyższej jakości. Większość napraw w naszym serwisie stacjonarnym wykonujemy w czasie krótszym niż godzina. Oferujemy diagnostykę telefonu, jeśli nie wiesz co dolega Twojemu telefonowi. Dzięki temu możemy dokładnie zbadać telefon i zidentyfikować ewentualne usterki. Następnie nasi technicy skontaktują się z Tobą, aby omówić koszt naprawy i zakres prac. Możesz być pewny, że Twój telefon zostanie naprawiony w naszym warsztacie. Wszystkie części oraz cała usługa objęte są gwarancją. Nie musisz się martwić o dane swojego telefonu. Nie będziemy dokonywać żadnych zmian w oprogramowaniu bez Twojej zgody.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Gwarantujemy bardzo profesjonalne podejście do usług naprawczych w Xiaomi Redmi Note 9 PRO

Realizowana przez specjalistów naprawa Xiaomi Redmi Note 9 PRO to fachowa usługa, na którą warto się zdecydować i wybranie, której będzie miało jak najbardziej sens. Gwarantujemy czerpanie dużej radości z najlepszego podejścia do sprawy i wybrania takich ofert, które sprawdzą się znakomicie. Najlepsze rozwiązania proponowane przez naszą firmę obejmują usuwanie wszystkich usterek, które mogą wystąpić w tym modelu. Rozwiążemy problemy wynikające zalaniem sprzętu, upadkiem z wysokości lub po prostu zużyciem się poszczególnych podzespołów.

Xiaomi Redim Note 9 Pro Naprawa

Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 9 Pro będzie zrobiona w 2 godziny

Dlaczego naprawa Xiaomi Redmi Note 9 PRO w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka? Jeśli Twój telefon nadal ma w pełni sprawny wyświetlacz, ale uszkodzone jest tylko szkło, możesz skorzystać z łatwiejszej naprawy, jaką jest wymiana szkła wyświetlacza. Sprawny panel dotykowy, a także czytelny wyświetlacz to warunki, które pozwolą Ci skorzystać z wymiany szkła. 80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu. W serwisie ExpressGSM usługa wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 9 Pro jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza. Gwarantujemy bardzo profesjonalne podejście do wszystkich napraw i zapewniamy, że korzystanie z telefonu Xiaomi Redmi Note 9 PRO po skorzystaniu z naszych usług będzie bardzo wygodne i będzie miało jak najbardziej sens. Z pewnością każda osoba będzie szczęśliwa z postawienia na naszą ofertę i proponowane przez nasz serwis usługi.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Redmi Note 9 Pro wymiana szybki aparatu
Express GSM Xiaomi Redmi Note 9 pro wymiana szybki aparatu

Redmi Note 9 Pro wymiana szybki aparatu

Pęknięta szybka aparatu Redmi Note 9 to problem, który jest drobny, ale skutecznie utrudnia korzystanie z telefonu. Analiza wykazała, że smartfony najczęściej wykorzystywane są do wykonywania połączeń głosowych, wysyłania sms-ów i robienia zdjęć. Aby uszkodzić szkło obiektywu, wystarczy upuścić urządzenie, nawet z bardzo niskiego poziomu. Porysowane lub pęknięte soczewki mogą mieć wpływ na jakość zdjęć wykonywanych za pomocą szkła obiektywu telefonu. Zdjęcia są nieostre i sprawiają wrażenie, jakby była na nich widoczna mgła. Trudno jest ustawić ostrość urządzenia. Kolory wydają się mniej nasycone. Przez rysy na zdjęciach wykonanych w ciemności pojawiają się refleksy świetlne. Są one prześwietlone lub niedoświetlone w różnych miejscach. W telefonie Xiaomi Redmi Note 9 Pro wymiana szybki aparatu rozpoczyna się od wielopunktowego testu działania urządzenia. Technicy otwierają telefon, a następnie wyjmują taśmy i baterie. Zdejmuje wyświetlacz LCD i aparat z tyłu. Wyjmuje stłuczone szkło. Następnie telefon jest dokładnie czyszczony, po czym ramka obiektywu zostaje oczyszczona z kleju i brudu. Serwisant czyści nowe szkło obiektywu, następnie czyści aparat fotograficzny, a potem montuje aparat. Po wymianie szybki aparatu Xiaomi Redmi Note 9 Pro, wyświetlacz zostaje ponownie założony, a bateria telefonu jak i akumulator zostają podłączone. Po zakończeniu usługi ponownie sprawdzana jest ogólna sprawność telefonu. Wymienione szkło aparatu objęte jest 3-miesięczną gwarancją. Wymieniony oryginalny element. Wizyta w serwisie może nam w pewnym stopniu pomóc, przy dobrze skonstruowanym etui. Aparaty fotograficzne są chronione przez etui, którego krawędź wystaje ponad nie. Jest ono w stanie zamortyzować siłę uderzenia, od której mogłoby pęknąć szkło aparatu.

Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Czy zauważyłeś, że żywotność baterii Twojego telefonu jest krótsza po pełnym naładowaniu? Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 9 pro może być Twoją jedyną opcją. Istnieje wiele sposobów na oszczędzanie baterii, takich jak zamykanie niepotrzebnych aplikacji, włączanie trybu oszczędzania baterii lub uważne obserwowanie telefonu, aby upewnić się, że nie rozładuje się całkowicie. Ale w końcu te metody przestaną być skuteczne. Jedynym sposobem na uratowanie baterii jest jej wymiana. ExpressGSM sprawi, że Twój smartfon nabierze nowego życia. Zadbamy o to, by je otrzymał, a także zapewnimy profesjonalną wymianę baterii, tak by po naszej wizycie w serwisie nie pozostał żaden ślad. W zależności od tego, co wybierzesz, możemy naprawić Twoje urządzenie z oryginalną lub zamienną baterią. Nasz zespół ma duże doświadczenie w naprawach. Zalecamy skorzystanie z dodatkowej diagnostyki baterii w celu potwierdzenia, że wymiana baterii przyniesie oczekiwany skutek. Pozwoli to rozwiać wszelkie wątpliwości lub wskaże na potencjalną usterkę.

Xiaomi Redmi Note 9 PRO wymiana baterii

Redmi Note 9 Pro wymiana wyświetlacza cena

Nie masz pewności czy warto naprawić swój Redmi Note 9 Pro czy kupić nowe urządzenie? Naprawa nie wpłynie na bezpieczeństwo informacji w Twoim telefonie. Serwis naprawczy poprosi o dowód zakupu? Dowiedz się więcej informacji o tym, jak naprawić wyświetlacz w Xiaomi Redmi Note 9 PRO. Klienci z uszkodzonymi przednimi panelami w swoich smartfonach Xiaomi są często zdezorientowani i niepewni, jaki element należy wymienić. Funkcje dotykowe i wyświetlacza mogą nadal działać, jeśli przednie szkło jest nienaruszone. Nadal możesz korzystać z telefonu, minus kilka zadrapań na wyświetlaczu. Ekran dotykowy przestanie działać, jeśli jest uszkodzony. Jednak nadal można zobaczyć, co dzieje się na ekranie. Jeśli ekran dotykowy jest uszkodzony, na panelu pojawią się ciemne ślady i może on całkowicie przestać działać. Korzystaj wyłącznie z usług certyfikowanych techników. ExpressGSM wymieni wyświetlacz LCD Twojego Xiaomi Redmi Note 9 Pro w mgnieniu oka. Nadal będziesz mógł korzystać ze swojego telefonu w normalny sposób. Gwarancja obejmuje wszystkie części i usługi.

Naprawa ekranu Xiaomi Redmi Note 9 ProKoszt, Czas Naprawy
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Wymiana wyświetlacza Redmi Note 9 Pro310 zł (ZM)
360 zł ORG
1 godzina

Jaki jest koszt wymiany wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 9 Pro? Wyświetlacz w smartfonie Redmi Note 9PRO jesteśmy w stanie naprawić już za 260 zł. Jest to rozsądna cena, gdy porównamy ją z wartością rynkową telefonu oscylującą w granicach 900 zł. Ekran to jedna z najbardziej uszkodzonych i kosztownych części naszego smartfona.

Jak długo trwa wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi Redmi Note 9 PRO?

W przypadku, gdy uda nam się zlokalizować część na miejscu, czas naprawy nie powinien przekroczyć 2 godzin. Dane, które podajemy są szacunkowe. Z reguły jednak tyle potrzeba, aby naprawić smartfon Xiaomi. Aby zweryfikować dostępność i cenę części zamiennych, sugerujemy nawiązanie kontaktu z naszym centrum pomocy technicznej pod numerem 736-876-507 przed rozpoczęciem jakichkolwiek napraw.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro wymiana tylnej obudowow

W nowoczesnych telefonach na klapkę baterii stosuje się plastik, szkło lub inne tworzywo sztuczne. Dzięki temu telefon wygląda elegancko i jest mniej narażony na uszkodzenia w wyniku upadku lub uderzenia. Klapkę baterii w Twoim Xiaomi Redmi Note 9 Pro możemy wymienić po wcześniejszym umówieniu się w naszym serwisie stacjonarnym. Usługa ta trwa mniej niż 30 minut. Możesz również zlecić naprawę zdalnie. Wysyłka w obie strony będzie dodatkowo płatna. Możemy naprawić Twój pojazd używając części oryginalnych, oryginalnych zdemontowanych lub zamienników, w zależności od tego, co preferujesz. Oryginalne części powinny być zdemontowane. Chociaż pokrywa może wykazywać oznaki zużycia, będzie kosztować znacznie mniej. Oryginalna klapa nie zostanie wymieniona. Zamiast tego zostanie pokryta powłoką termiczną, która jest odpowiedzialna za odprowadzanie ciepła. Nie jest jasne, który typ części powinieneś wybrać. Nasi doradcy techniczni pomogą Ci wybrać odpowiednią część.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM