Naprawa Xiaomi redmi Note 9T

 Ekspresowa naprawa Xiaomi Redmi Note 9T w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Xiaomi Redmi Note 9T?
Każda naprawa Xiaomi Redmi Note 9T w naszym Xiaomi serwis Warszawa wykonana od ręki.
Poniżej znajduje się kompletny serwis do Xiaomi Redmi Note 9T. Menu rozwijane pozwala wybrać najczęściej występujące usterki w Twoim Xiaomi Redmi Note 9T. Jeżeli wada nie jest wymieniona w rozwijanym menu, zalecamy zdiagnozowanie telefonu i wyjaśnienie co jest jej przyczyną. Doradca techniczny skontaktuje się z klientem w celu omówienia kosztów naprawy.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU XIAOMI BEZ UTRATY DANNYCH!
Specjaliści ExpressGSM mogą naprawić uszkodzone gniazda SIM, a także głośniki, mikrofony i brzęczyki Xiaomi Redmi Note 9T. Nasz serwis dysponuje profesjonalnym sprzętem serwisowym oraz doświadczonymi technikami, którzy znają się na naprawie urządzeń Xiaomi. Możesz mieć pewność, że po naprawie Twój telefon zostanie przetestowany i sprawdzony pod kątem ewentualnych usterek. Skontaktuj się z naszym serwisem.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Xiaomi Redmi Note 9T 
- wymiana głośniku Xiaomi Redmi Note 9T 
- wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 9T 
- wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 9T 
- wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 9T 
- wymiana mikrofonu Xiaomi Redmi 9T 
- wymiana klapki Xiaomi Redmi Note 9T 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi Redmi Note 9T Cena

Naprawa telefonów Xiaomi Redmi Note 9T w naszym serwisie - ExpressGSM zaprasza wszystkich do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z opisami napraw, które wykonujemy każdego dnia. Więcej informacji na temat naszych usług można uzyskać klikając w opcję diagnoza telefonu. Usługa ta jest przeznaczona dla klientów poszukujących napraw wykraczających poza standard. Czy brzmi to idealnie? Rzeczywiście brzmi idealnie, ale nie tylko! Nasi klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszego serwisu mają pewność, że zarówno montaż, jak i użyte części objęte są gwarancją. Możesz być pewien, że Twoje urządzenie zostanie przez nas naprawione. Nie będziemy ingerować w żadne oprogramowanie, dane czy aktualizacje. Zawsze powiadomimy naszych klientów, jeśli wystąpią jakiekolwiek zakłócenia.

Wykonywana Naprawa Xiaomi Redmi Note 9TKoszt, Czas Naprawy
Xiaomi Redmi Note 9T
Wymiana Szybki Xiaomi Redmi Note 9T
210 zł AAA 
260 zł ORG
od 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 9T
310 zł (ZM)
420 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej Klapki Xiaomi Redmi Note 9T
(Pokrywa baterii)
160 zł (ZM)
220 zł ORG
1 godziny
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Redmi Note 9T
170 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
190 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Xiaomi Redmi Note 9T
160 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi Redmi Note 9T
130-190 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 9T
180 zł ZM
220 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane Xiaomi Redmi Note 9T
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
-
20 minut
Wymiana szybki aparatu Xiaomi Redmi Note 9T
120 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Gwarantujemy szybką naprawę wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 9T w naszym serwisie

Wiele osób jest zdezorientowanych różnicami między digitizerem, przednim ekranem i wyświetlaczem. Ważne jest, aby wiedzieć, że szklana warstwa z przodu ekranu jest odpowiedzialna za oglądanie, ochronę i obsługę. Digitizer, znany również jako ekran dotykowy, to cienka przezroczysta warstwa, która jest umieszczona między przednią szybą a wyświetlaczem. Ekran ma zasadnicze znaczenie dla reakcji na dotyk i wysokiej jakości wyświetlania. To właśnie go widzisz, gdy patrzysz na swój telefon. Nie ma znaczenia, który komponent jest uszkodzony, obecna technologia integruje zarówno panel panelu dotykowego, jak i panel LCD. Oznacza to, że jeśli digitizer lub ekran ulegnie uszkodzeniu, nie da się wymienić tylko jednego elementu. ExpressGSM oferuje wymianę szkła i wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 9T. Wymienimy cały komponent, jeśli pękła przednia szyba. Codziennie wykonujemy kilka takich napraw, co świadczy o naszym profesjonalizmie i doświadczeniu.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 9T zajmie w serwisie ExpressGSM od 1 godziny

Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 10 Pro Naprawa

Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 9T od ręki

Co drugi produkt sprzedawany na świecie wymaga zasilania bateryjnego. Producenci starają się poprawić żywotność baterii i zmniejszyć wpływ na środowisko. Nie tylko recykling jest ważny, ale świadome korzystanie z urządzeń może również mieć wpływ na środowisko. Dowiedz się, jak sprawić, by bateria Twojego Xiaomi Redmi Note 9T działała dłużej. Aby pomóc poprawić wydajność baterii, zebraliśmy następujące wskazówki:
- Używaj odpowiednich ładowarek, zgodnie z zaleceniami Xiaomi. Unikaj pozostawiania telefonu bez ładowania przez zbyt długi czas i nie przeładowuj go.
- Upewnij się, że gniazdo USB jest czyste. Unikaj ekstremalnych temperatur, ponieważ mogą one powodować przegrzanie i przechłodzenie. Jesteśmy doświadczonymi serwisantami, którzy wiedzą, że przestrzeganie wszystkich instrukcji nie uchroni Twojej baterii przed awarią. Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 9T może być zalecana, jeśli Twój telefon nadal się ładuje. W ofercie naszego serwisu znajdują się zarówno baterie oryginalne, jak i zamienniki. Jeśli nie jesteś pewien, czy wymiana baterii przyniesie efekty, możesz wybrać usługę diagnostyki baterii. Dzięki temu zidentyfikujemy przyczynę problemu i nie narazimy Cię na niepotrzebne koszty.
Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 9T potrwa 30 minut

Zdejmowanie blokady konta Google Xiaomi Redmi Note 9T FRP

Blokada konta Google lub Factory Reset Protection (FRP) to rodzaj blokady, na której bezpieczeństwo może mieć wpływ tylko użytkownik telefonu. Ochrona danych odbywa się poprzez podanie hasła i adresu e-mail właściciela telefonu. Jeśli masz obawy co do zainstalowania blokady Google (FRP), na telefonie Xiaomi Redmi Note 9T, oferujemy naszą usługę. Jest to świetne rozwiązanie biorąc pod uwagę jak trudne może być zapamiętanie hasła i adresu do skrzynki mailowej, z którą telefon został skonfigurowany. Usunięcie blokady zajmuje nam godzinę. Urządzenie należy przynieść do naszego serwisu osobiście lub wybranym przewoźnikiem. Sprawdzimy czy urządzenie działa poprawnie po zdjęciu blokady Google. Należy doliczyć czas potrzebny kurierowi na dostarczenie urządzenia. Wszystkie przesyłki objęte są ubezpieczeniem.
Usuwanie konta Xiaomi Redmi Note 9T - zalecamy skorzystanie z naszej usługi usuwania konta, jeśli posiadasz smartfon Xiaomi z blokadą konta. Zalecane jest zdalne usunięcie konta. Wymaga to podłączenia telefonu przez Wi-Fi do sieci. Po zdalnej próbie blokada zostanie zazwyczaj usunięta automatycznie. Jesteśmy doświadczonymi serwisantami i zwracamy szczególną uwagę na naszych klientów, aby wiedzieli skąd pochodzi telefon. Ten telefon może zostać utracony w dziale Xiaomi Mi. ExpressGSM oferuje bezpieczną usługę pobierania, aby zablokować konto Xiaomi Redmi Note 9T , jeśli nie możesz go odblokować za pośrednictwem oficjalnej strony producenta. 

Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Redmi Note 9T od 1 godziny 

Złącze USB często może ulec awarii z powodu uszkodzenia mechanicznego. Naprawa może się opóźnić, jeśli uszkodzenie nie zostanie naprawione na czas. Nasz serwis może wymienić złącze USB w Xiaomi Xiaomi Redmi Note 9T w ciągu jednej godziny. Większość urządzeń jest zwracana klientom tego samego dnia lub na miejscu.
Wymiana gniazda ładowania Xiaomi Redmi Note 9T od ręki.

Gdzie naprawić Xiaomi Redmi Note 9T?

Gdzie naprawić Xiaomi Redmi Note 9T?
Naprawa Redmi Note 9T jest możliwa w jednym z naszych oddziałów w Warszawie:
lub korespondencyjnie, w tym celu należy wykupić powyższą usługę i przesłać przesyłkę do naszego oddziału w Warszawie, aby wykonać naprawę w jak najkrótszym czasie.

  • serwis Xiaomi Warszawa Centrum- Chmielna 98 lok. 6
  • serwis Xiaomi Warszawa Mokotów - Belwederska 2

lub załatwimy naprawę wysyłkowo, w tym celu należy wykupić powyższą usługę i przesłać przesyłkę do naszego oddziału w Warszawie, aby wykonać naprawę w jak najkrótszym czasie, albo zamówić usługę door to door.

Profesjonalna wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 9T w Warszawie

Dlaczego naprawa Xiaomi Redmi Note 9T w serwis Xiaomi ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
W serwisie ExpressGSM usługa wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 9T jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Zapewniamy pełne zadowolenie z wybrania naszej usługi wymiana zbitej szybki. Można wiele zyskiwać na takim podejściu do sprawy i skorzystaniu z rozwiązań proponowanych przez naszą firmę, która na rynku działa już od bardzo długiego czasu. Wybierając nasz serwis możesz bardzo komfortowo przedłużyć żywotność swojego telefonu i użytkować go jeszcze przez kolejnych kilka lat.
wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 9T od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana klapki baterii do Xiaomi Redmi Note 9T

Uszkodzona lub wygięta klapka baterii w Twoim Xiaomi Redmi Note 9T musi zostać wymieniona! Nasi eksperci używają tylko wysokiej jakości plastikowych klapek od sprawdzonych dostawców lub producentów. Wymiana klapki baterii w smartfonie Xiaomi Redmi Note 9T zajmie w naszym centrum stacjonarnym mniej niż godzinę. Dzieje się to po przyjęciu Twojego urządzenia przez doradcę technicznego. Aby otrzymać ekspresową wymianę konieczne jest wcześniejsze umówienie się na spotkanie. Do czasu wysyłki należy doliczyć czas w obie strony w przypadku zakupów online. Dostępne są klapki oryginalne i zamienne. Klapki oryginalne mogą być również zdemontowane. Klapka wykonana z demontażu to mniej więcej taki sam koszt jak część zamienna. Oryginalna klapka posiada warstwę termiczną, która pomaga odprowadzać ciepło i chroni telefon przed przegrzaniem. Na klapkach do demontażu dla Xiaomi Redmi Note 9T mogą znajdować się ślady, aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z naszym doradcą technicznym.

Naprawa po zalaniu Xiaomi Redmi Note 9T

Zalanie smartfona może spowodować poważne uszkodzenie płyty głównej i innych części. Wyłącz telefon po wyjęciu go z wody. Ważne jest, aby nie podłączać telefonu do ładowarki ani nie naciskać żadnych klawiszy. Może to spowodować dalsze przenikanie wody. Po wykonaniu tych czynności należy bezpiecznie zapakować urządzenie i oddać je do ExpressGSM. Nasi specjaliści dokonają inspekcji i przetestują smartfon w celu zdiagnozowania problemu. Diagnoza obejmuje przegląd uszkodzonych elementów oraz przedstawienie ewentualnego kosztu naprawy. Koszt naprawy może być wyższy niż wartość telefonu. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek napraw kontaktujemy się z klientami, aby mogli ocenić opłacalność. Oferujemy dodatkową usługę zgrania danych, zwrotu uszkodzonego telefonu lub utylizacji telefonu klienta, jeśli nie zgadza się na naprawę.
Naprawa po zalaniu Xiaomi Redmi Note 9T zajmie od jednego dnia roboczego.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM