Wymiana szybki Xiaomi Pocophone F1

Wymiana szybki w Xiaomi Pocophone F1

W smartfonach nowej generacji bardzo łatwo o uszkodzenie niektórych elementów. Szybka
pokrywająca w całości przednią część urządzenia to przykład takiego elementu, który może ulec uszkodzeniu na skutek chwili nieuwagi. Nawet upadek smartfona z niewielkiej wysokości może spowodować uszkodzenie szybki i tym samym korzystanie ze smartfona będzie o wiele mniej komfortowe. Warto w takiej sytuacji postawić na ofertę naszego serwisu i skorzystanie z naszych wartościowych usług. Wymiana szybki Xiaomi Pocophone F1 oferowana u nas to wartościowa sługa, która jest realizowana przez specjalistów, którzy korzystają z najlepszych narzędzi do przeprowadzenia takich prac. Naprawa jest bezpieczna dla smartfona i przywraca sprzęt do znakomitego działania.

Wymiana szybki Xiaomi Pocophone F1 Cennik

Wykonywana Naprawa
Xiaomi Pocophone F1
Koszt, Czas Naprwawy
Xiaomi Pocophone F1
Xiaomi Pocophone F1 Wymiana szybki129 zł AAA
150 zł ORG
2 godziny

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).

Naprawa wyświetlacz Xiaomi Pocophone F1 

Pęknięta szybka uniemożliwia korzystanie ze smartfona

  Pęknięcie szybki w smartfonie prowadzi do tego, że korzystanie ze smartfona jest niemożliwe bądź utrudnione. Pęknięcie szybki chroniącej wyświetlacz może ograniczać działanie funkcji dotykowych, a także drobinki pękniętego szkła mogą wbijać się w palce podczas użytkowania smartfona. Dlatego też wymiana szybki Xiaomi Pocophone F1 jest niezbędna w przypadku uszkodzeń. Dzięki postawieniu na taką usługę można przywrócić smartfon do znakomitego działania i jak najbardziej warto postawić na taką właśnie pomoc w swojej sytuacji. 

Szybka do wymiany Xiaomi Pocophone F1

Stosujemy najlepszej jakości podzespoły

Podczas świadczenia naszych napraw skupiamy się na tym, aby stosować najwyższej jakości podzespoły, które gwarantują przywrócenie smartfonów do znakomitego działania i pełnej sprawności. Stosujemy oryginalne szybki pochodzące od renomowanych dostawców części lub stawiamy na najwyższej jakości zamienniki. Wymiana szybki Xiaomi Pocophone F1 dzięki stosowaniu najlepszych części przebiega bardzo komfortowo i warto zainteresować się naszą usługą. Twój Pocophone po naszej naprawie będzie działał jak zupełnie nowy telefon i korzystanie z niego będzie bardzo przyjemne. Każda osoba będzie szczęśliwa z wybrania właśnie naszych usług, które sprawdzą się świetnie i doprowadzą do świetnych efektów z wybrania naszej pomocy.

Naprawa wyświetlacza Xiaomi Pocophone F1

Najlepszy serwis w Warszawie dla Twojego Pocophone

  Wszystkich posiadaczy smartfonów Xiaomi Pocophone serdecznie zapraszamy do wybrania naszej oferty i usług oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo. W naszym serwisie przykładamy bowiem dużą uwagę do jakości oferowanych usług i skupiamy się na zadowoleniu wszystkich klientów, którzy wybiorą nasze usługi. Za każdym razem podchodzimy zatem profesjonalnie do wykonywania konkretnych napraw.

Serwis Xiaomi - Wymiana szybki Pocophone F1

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSMeu
Telefon: +48-799-894-970
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM
Serwis Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM