Naprawa Xiaomi Pocophone F1

Kompleksowa i skuteczna naprawa Xiaomi Pocophone F1 

Każda naprawa Xiaomi Pocophone F1 w Serwis Xiaomi ExpressGSM potrwa w miarę od ręki!  
Poniżej przedstawiamy pełny serwis Xiaomi i naprawę telefonu Pocophone F1. Rozwijane menu pozwala wybrać najczęściej pojawiające się problemy, na które podatny jest Twój telefon. Jeśli problem nie jest wymieniony na liście rozwijanej, proponujemy wybrać diagnozę telefonu, a następnie opisać problem, który go spowodował. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą doradca techniczny, aby poinformować Cię o kosztach naprawy.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana szybki Xiaomi Pocophone F1 
- wymiana baterii Xiaomi Pocophone F1 
- wymiana wyświetlacza Xiaomi Pocophone F1 
- wymiana szybki aparatu Xiaomi Pocophone F1 
- wymiana głośniku Xiaomi Pocophone F1 
- wymiana aparatu Xiaomi Pocophone F1 
- wymiana baterii Xiaomi Pocophone F1 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Dodatkowe usługi Xiaomi Pocophone F1:
Wymieniamy również uszkodzone karty SIM i złącza do kart pamięci. Możemy również naprawić uszkodzone mikrofony, głośniki lub buzzery. Na wszystkie naprawy i wymiany otrzymasz od nas gwarancję. Skontaktuj się z nami w każdej chwili
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi Pocophone F1 Cena

Jest prawdopodobne, że korzystasz ze swojego telefon Xiaomi Pocophone F1 co chwilę. Wypadki mogą się zdarzyć, nawet jeśli jesteś ostrożny. Warto nie zwlekać z tym, co nieuniknione i odkładać naprawę na później, gdy Twoje urządzenie doświadcza trudności. Upewnij się, że natychmiast zajmiesz się wszelkimi problemami, które wpływają na wyświetlacz telefonu, takimi jak wyczerpana bateria czy niedziałający port USB. Zanim zainwestujesz w naprawę telefonu komórkowego, zapewnimy Ci bezpłatną i rzetelną diagnostykę. Istotne jest, aby przy wyborze naprawy wybrać specjalistów z wiedzą i doświadczeniem. ExpressGSM jest firmą, która posiada doświadczenie i wiedzę. ExpressGSM, zapewniamy najwyższej klasy naprawy smartfonów Xiaomi Pocophone F1. Cieszymy się świetną opinią i jesteśmy uwielbiani przez naszych klientów.

Wykonywana Naprawa
Xiaomi Pocophone F1
Koszt, Czas Naprawy
Xiaomi Pocophone F1
Wymiana Szybki PocoPhone F1
170 zł AAA 
210 zł ORG
2-3 godziny
 Wymiana wyświetlacza PocoPhone F1
310 zł (ZM) 
370 zł ORG
1 godzina
Wymiana Klapki
(Pokrywa baterii)
140 zł
1 godziny
Wymiana gniazda ładowania USB
90 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
150 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu
110 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika
90-120 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi Pocophone F1
140 zł ZM
190 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
150 zł
20 minut
Wymiana szybki aparatu Xiaomi Pocophone F1
70 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Wymiana szybki Xiaomi Pocophone F1

Dlaczego naprawa w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Xiaomi Pocophone F1 jest taniej niż wymiana ekranu pocophone F1.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana wyświetlacza w Xiaomi Pocophone F1

Po dłuższym użytkowaniu wyświetlacza Xiaomi Pocophone F1 możesz spotkać się z problemem ścierania drobnych mikropęknięć, a nawet pęknięć. W przypadku uszkodzeń mechanicznych, takich jak upadek i wyświetlacz może ulec uszkodzeniu. Nie ma znaczenia, czy uszkodzenie wyświetlacza bardziej poważne, czy nie - na przykład w przypadku smartfona Xiaomi wymiana szkła jest finansowo niewykonalna, ponieważ obecnie przyjętą praktyką jest korzystanie z wyświetlaczy zamiennych OEM. Jest wiele osób, które je uwielbiają, ponieważ doskonale naśladują działanie oryginalnego wyświetlacza, nie stając się przy tym wydatkiem dla portfela. Telefony te są popularne, ponieważ wyglądają niemal identycznie jak oryginał. U nas masz pewność, że wymiana wyświetlacza Pocophone F1 zostanie zrealizowana szybko, a Ty będziesz mógł cieszyć się sprawnym telefonem przez dłuższy czas. Każdego dnia wykonujemy co najmniej jedną naprawę, co świadczy o naszych kompetencjach i fachowości. Gwarancja obejmuje zarówno usługę, jak i części, które zostały użyte.

Wymiana baterii w Xiaomi Pocophone F1

Pierwszym sygnałem, że smartfon Xiaomi Pocophone F1 wymaga wymiany baterii jest fakt, że jego czas pracy na baterii drastycznie się skrócił. Jeśli Twój telefon wytrzymuje ledwie 3-4 godziny bez ładowania i nie wykonujesz żadnych intensywnych czynności, takich jak granie w gry czy oglądanie filmów, powinieneś pomyśleć o wymianie baterii. W ExpressGSM oferujemy możliwość usługi wymiana baterii Xiaomi Pocophone F1 i diagnostykę baterii w celu sprawdzenia przyczyny problemu. Oferujemy również oryginalne i zamienne baterie. Możesz wybrać taką, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom, w zależności od tego, ile masz do wydania. Naprawa trwa zazwyczaj tylko jeden dzień i obejmuje odesłanie smartfona, a koszt jego wymiany jest bardzo niski. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze, zyskasz sprawnego Pocophone F1 z działającą baterią i przedłużysz jego żywotność. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi wymiany baterii. wymiany. Zarówno montaż, jak i zużyta bateria objęte są gwarancją. Dodatkowo koszt wysyłki do paczkomatu w obie strony jest darmowy.

Naprawa złącza ładowania TYPE-c Xiaomi Pocophone F1

Smartfony Xiaomi Pocophone F1, podobnie jak inne urządzenia mobilne, są w stanie odczytywać złącza USB oraz aparaty cyfrowe z dysków zewnętrznych. W przypadku awarii złącza USB warto wysłać smartfon Xiaomi Pocophone F1 do profesjonalnego serwisu. Będą oni w stanie naprawić urządzenie na najbardziej zaawansowanej jakości. W serwisie ExpressGSM znajdziesz najlepszą, szybką i niezawodną usługę wymiany złącza USB. Proces zamawiania usługi jest prosty i zajmuje zaledwie kilka sekund. Wystarczy skorzystać z rozwijanej listy, aby zlokalizować to, czego szukasz. Aby uzyskać więcej informacji, możesz przeczytać recenzje zamieszczone przez klientów, aby dokonać bardziej świadomego zakupu!

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM