Xiaomi redmi Note 4 wymiana baterii

Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 4

Bateria w Twoim telefonie zaczyna się psuć? Nie oznacza to, że musisz wymieniać cały sprzęt na nowy. Wystarczy, że trafisz na dobry serwis w Warszawie, który wymieni daną część na bardziej wydajną. Nie martw się o swój telefon, ponieważ Xiaomi redmi Note 4 wymiana baterii w profesjonalnym serwisie GSM nie trwa długo, więc szybko będziesz cieszył się ze smartfona, który znów będzie mógł spełnić swoją rolę.

Wymiana baterii Xiaomi Redmi note 4 cena

Wykonywana Naprawa
Xiaomi redmi Note 4
Koszt, Czas Naprwawy
Xiaomi redmi Note 4
Wymiana baterii Xiaomi redmi Note 4100 zł ZM
140 zł ORG
30 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Naprawa Xiaomi – serwis Warszawa

    Każda część, która psuje się w telefonie, powinna być wymieniona w specjalistycznym serwisie. Nierzadko jest to dość trudny proces, ponieważ w aktualnych telefonach, aby dostać do baterii, powinno posiadać się odpowiednie narzędzia. Cała procedura wymaga odpowiedniego doświadczenia, więc lepiej nie wymieniać baterii samodzielnie. Wszystkie potrzebne części znajdują się w naszej placówce, więc nie musisz zamawiać ich samodzielnie. Jest to również niewskazane ze względu na to, że przypadkowo można zamówić nie taką część, jaka jest odpowiednia dla danego telefonu. Zniszczona bateria, która traci swoją wydajność, mocno obniża funkcjonalność smartfona i stresuje użytkownika, kiedy wciąż musi podłączać urządzenie do ładowarki lub co gorsza wciąż je na niej trzyma. Niestety, ale krótka żywotność smartfonowych baterii to plaga, dlatego, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnym urządzeniem, należy stosować się do zaleceń producenta.

Wymiana baterii Xiaomi

Kiedy należy wymienić baterię w smartfonie?

   Telefony z naszych czasów posiadają dużo przeróżnych aplikacji, które znacznie odbijają się na mocy baterii. W miarę dokładania nowych, przydatnych aplikacji, jej energia jeszcze szybciej słabnie. Dlatego dzisiejsze telefony wytrzymują już nie tyle co kiedyś – kilka dni, ale maksymalnie dwa dni i to przy rzadkim użytkowaniu. Dodatkowo, jeśli bateria nie jest ładowana według wskazań, jej potencjał jeszcze bardziej słabnie. Kiedy wymiana baterii jest konieczna?

Wymiana baterii w smartfonie Xiaomi
  • szybko się rozładowuje. Godzinę temu miałeś 100%, a teraz masz 30%? To znaczy, że trzeba wymienić baterię;
  • telefon nagle zaczyna wolniej działać i zacinać się;
  • spuchła bateria – klapka zaczyna się odklejać albo na ekranie pojawiają się dziwne rzeczy? Może być to oznaką puchnięcia baterii, więc należy jak najszybciej wymienić ją na nową. Jeśli zbagatelizujemy sprawę, wówczas może dojść do poważnych uszkodzeń telefonu.

Jeśli z Twoim telefonem lub baterią zaczynają dziać się podobne rzeczy, wówczas nie zwlekaj, ale oddaj swój sprzęt w profesjonalne miejsce.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSMeu
Telefon: +48-799-894-970
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwis Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU
Serwis Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

© Copyright 2021 ExpressGSM