Naprawa Xiaomi Redmi Note 4

Naprawa Xiaomi redmi Note 4 jako ekspresowa usługa naprawcza

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Xiaomi redmi Note 4 jest uszkodzony? Naprawa Xiaomi Redmi Note 4 od RĘKI w Serweisie Xiaomi ExpressGSM.
Kompletny serwis Xiaomi w Warszawie i naprawa Redmi Note 4 dostępa jest w zakładce poniżej. Za pomocą rozwijanego menu możesz wybrać najczęściej występujące usterki w Twoim smartfonie. Jeśli usterka nie jest wymieniona w menu rozwijanym, zalecamy wybranie diagnozy, a następnie opisanie problemu. Doradca techniczny skontaktuje się z Państwem w ciągu 15 minut od otrzymania zgłoszenia.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Xiaomi redmi Note 4
- wymiana głośniku Xiaomi redmi Note 4
- wymiana wyświetlacza redmi Note 4
- Xiaomi redmi Note 4 wymiana szybki
- Xiaomi redmi Note 4 wymiana baterii
- wymiana mikrofonu Xiaomi redmi Note 4
- wymiana klapki Xiaomi redmi Note 4
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Specjalizujemy się również w naprawie uszkodzonych kart SIM oraz slotów pamięci. Jeśli masz niesprawny głośnik, mikrofon lub brzęczyk, możemy pomóc. Nasza gwarancja obejmuje wszystkie części użyte do naprawy lub serwisu. Zapewniamy, że po zakończeniu naprawy przeprowadzimy specjalne testy, aby upewnić się, że Twój telefon jest znowu sprawny. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Xiaomi redmi Note 4 Cena

Wykonywana Naprawa
Xiaomi redmi Note 4
Koszt, Czas Naprawy
Xiaomi redmi Note 4
Xiaomi redmi Note 4 wymiana szybki140 zł AAA
170 zł ORG
2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza Xiaomi redmi Note 4230 zł (ZM)
270 zł ORG
1 godzina
Obudowa Xiaomi redmi Note 4110 zł
3 godziny
Wymiana gniazda
ładowania USB Xiaomi redmi Note 4x
90 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim Xiaomi redmi Note 4x
150 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Xiaomi redmi Note 4x
110 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Xiaomi redmi Note 4x
90-120 zł
30 minut
Wymiana baterii Xiaomi redmi Note 4x
130 zł ZM
170 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
150 zł
20 minut
Wymiana szybki aparatu Xiaomi Redmi Note 4x
70 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.
Nasz serwis Xiaomi koncentruje się na szybkich naprawach smartfonów Xiaomi Redmi Note 4, ale nigdy nie idzie na kompromis w kwestii jakości. Używamy tylko wysokiej jakości części do naprawy telefonów Xiaomi. Każdy z naszych wykwalifikowanych techników posiada co najmniej pięcioletnie doświadczenie. Możesz nam również zaufać dzięki dwuletniej gwarancji obejmującej zarówno części, jak i montaż. Możesz przesłać nam swój telefon poprzez formularz online lub skorzystać z naszego serwisu stacjonarnego. Tylko my jesteśmy w stanie zapewnić wykwalifikowanych specjalistów, którzy szybko przywrócą sprawność Twojego telefonu do pełnej sprawności.

Wymiana baterii Xiaomi redmi note 4

Wymiana baterii Xiaomi redmi Note 4

Super sprzedawany model telefonu producenta Xiaomi tak jak i jego młodszy model traci pojemność baterii. Można powiedzieć, że wymiana baterii Xiaomi redmi Note 4 jest problemem zgłaszania do naszego serwisu.
Koszt wymiany baterii redmi Note 4 na zamienniku 100 zł, oryginalna bateria będzie kosztować 140 zł, czas wymiany baterii od 15 minut. 
Wymiana baterii Xiaomi Redmi note 4 jest zalecana, jeśli bateria telefonu nie działa prawidłowo lub bateria na w pełni naładowanym telefonie wytrzymuje krócej niż zwykle. Możesz zaoszczędzić baterię, zamykając wymagane aplikacje, włączając tryb oszczędzania energii lub pilnując telefonu, aby się nie wyczerpał. Jest to kłopotliwe i z czasem może okazać się nieskuteczne. Jedynym wyjściem jest wymiana baterii w Twoim Xiaomi Redmi Note 4 na zupełnie nową. Nasz serwis zadba o to, aby Twój telefon znów był w pełni sprawny. Gwarantujemy również, że wymiana baterii zostanie przeprowadzona profesjonalnie i nie pozostawi żadnych śladów. Naprawa może zostać przeprowadzona z wykorzystaniem oryginalnej lub zamiennej baterii, w zależności od tego, którą opcję wybierzesz. Nasz zespół ma duże doświadczenie w wymianie baterii i może przeprowadzić dodatkową diagnostykę, aby ustalić przyczynę ewentualnych problemów.

Wymiana Sybki Xiaomi redmi Note 4

Xiaomi redmi Note 4 wymiana szybki

Masz zbitą szybkę w Redmi Note 4, to nie jest problem! W Xiaomi redmi Note 4 wymiana szybki zajmie u nas 60 minut. Naprawa ekranu w Xiaomi redmi Note 4 na zamienniku kosztuje 99 zł, oryginał będzie kosztować 130 zł.
Smartfon Xiaomi Redmi Note 4 z Chin posiada wyświetlacz LCD. Jest to również jeden z najbardziej przystępnych cenowo smartfonów. Smartfony Xiaomi oferują przyzwoite wyświetlacze, które mogą wyświetlać obrazy w wysokiej rozdzielczości z wyraźnymi kolorami i silnym kontrastem. Pakiet ten jest solidny jak na smartfon w tym przedziale cenowym. Aby przedłużyć żywotność ekranu smartfona, warto zainwestować w popularne rozwiązania ochronne, takie jak folie, szkła czy pokrowce. Chronią one główną obudowę telefonu. Tego typu rozwiązania są często stosowane, jednak większość osób doświadczyła mniejszych lub większych uszkodzeń. Warto skontaktować się z profesjonalnym serwisem, który zajmuje się wymianą ekranu w Xiaomi Redmi Note 4, jeśli znajdziemy się w takiej sytuacji. Tylko profesjonalny sprzęt jest w stanie wykonać fachową naprawę. Nasi eksperci zapewniają sprawne wymiany i bezpieczne naprawy, które nie pozostawiają śladów interwencji.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi redmi Note 4

Wymiana wyświetlacza Xiaomi redmi Note 4

Krótki czas naprawy telefonów Xiaomi to nasze główne wyróżnienie! Wymiana wyświetlacza Xiaomi redmi Note 4 potrwa od 30 minut. Cena wymiany wyświetlacza zaczyna się od 150 zł.

Xiaomi Redmi Note 4 wymiana szybki

Dlaczego naprawa w centrum serwisowym ExpressGSMeu jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Xiaomi redmi Note 4 jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 60 minut i udzielimy na to gwarancje.

Xiaomi Redmi Note 4 diagnoza i naprawa po zalaniu

Rozlana kawa, woda z kuchennego kranu, czy nagły upadek do basenu. Istnieje wiele sposobów, w jakie może dojść do uszkodzenia smartfona Xiaomi przez wodę. To może być prawdziwa katastrofa. Nie musi tak być. Jest kilka sposobów na uratowanie smartfona przed zanurzeniem. Jeśli po zanurzeniu w wodzie smartfon nadal działa, możesz go wyłączyć i osuszyć ręcznikiem. Następnie należy jak najszybciej oddać go w ręce profesjonalistów. Dzięki specjalnym narzędziom i preparatom, nasi specjaliści będą w stanie wyczyścić Twój telefon, aby zapobiec korozji. To znacznie zwiększa szanse na uratowanie telefonu. Po osuszeniu i wyczyszczeniu konieczne będzie przeprowadzenie diagnostyki, aby upewnić się, że wszystkie podzespoły działają prawidłowo. Wówczas serwis będzie w stanie przedstawić Ci wycenę naprawy. Jeśli po zapoznaniu się z wyceną nie chcesz naprawiać swojego urządzenia, możemy pomóc w odzyskaniu danych. Koszt naprawy zostanie obniżony, jeśli zdecydujesz się na naprawę.

Xiaomi redmi Note 4 Dane techniczne

Informacja o dany technicznych w telefonie Xiaomi redmi Note 4— pamięć, ekran, aparat i inne

Procesor: Qualcomm Snapdragon 625, ośmiordzeniowy 2,00 GHz.
Łącza: Wi-Fi, Bluetooth 4.1, USB, słuchawkowe.
System: Android 6.0 Marshmallow.
Rozmiar ekranu: 5.50 cali.
Pamięć telefonu: 64 GB.
Aparat główny: 13 Mpix.
Pamięć RAM. 4 GB.
Wymiary (dł. x szer. x gr.) 151,0x76,0x8,5 mm.
Masa165 g
Obsługa 2 kart SIMTak
Debiut na rynkuIII kwartał 2016
Możliwość rozbudowania pamięci telefonuTak
LampaTak
Bateria - pojemność 4100 mAh

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-579-924-996
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM