Wymiana baterii Huawei P20 lite

Ekspresowa usługa wymiana baterii Huawei P20 Lite zajmie unas 30 minut

Utrata pojemności baterii po pewnym czasie dotyka wszystkich posiadaczy smartfonów, dla tego może być potrzebna usluga wymiana baterii Huawei P20 Lite i taka naprawa nie trwa długo. Na skutek cykli ładowania bateria traci swoją nominalną pojemność i tym samym oferuje krótszą pracę telefonu na pełnym ładowaniu. W przypadku wyraźnego spadku pojemności warto zdecydować się na wymianę akumulatora na zupełnie nowy. W Huawei P20 Lite wymiana baterii to usługa oferowana przez nasz serwis smartfonów. Oferujemy bardzo kompleksową pomoc i usługi proponowane przez renomowane firmy, które zaproponują najlepszej jakości wsparcie. W naszym serwisie wymiana baterii Huawei P20 Lite jest realizowana za pomocą najlepszego sprzętu i gwarantujemy, że cały proces będzie w pełni bezpieczny i nie pozostawi kompletnie żadnych śladów na powierzchni urządzenia.

Nowa bateria uprzyjemnia korzystanie ze smartfona, wymiana baterii huawei p20 lite cena

Dzięki zamontowaniu w urządzeniu nowej baterii można przywrócić je do pełnej sprawności i umożliwić sobie bardzo wygodne korzystanie ze smartfona. Wymiana baterii Huawei P20 Lite cena jest bardzo dobra a sama naprawa Huawei P20 lite sprawia, że smartfon działa jak zupełnie nowy i możliwe jest wygodne korzystanie z jego wszystkich funkcjonalności. Smartfon jest w ten sposób przywracany do pełnej sprawności i jak najbardziej warto się nad takimi możliwościami zastanowić. Rozważenie skorzystania z takich funkcjonalności będzie dawało świetne efekty i będzie w stanie zachwycać wszystkie osoby, które odpowiednio podejdą do sprawy. W naszym serwisie montujemy najlepszej jakości podzespoły w smartfonach i skupiamy się na tym, aby spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów. Serdecznie zapraszamy zatem do wybrania naszych usług i skorzystania z pomocy oferowanej przez naszych serwisantów.

Wykonywana Naprawa
Huawei P20 lite
Koszt, Czas Naprawy
Huawei P20 lite
Wymiana baterii Huawei P20 lite 130 zł (ZM)
180 zł ORG
30 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Huawei P20 lite wymiana szybki

W naszym serwisie udowadniamy, że usuwanie najpoważniejszej usterki Huawei P20 Lite wymiana baterii nie jest niemożliwe. Gwarantujemy bardzo profesjonalne podejście do każdej usługi wymiany ogniwa. Wymiana baterii Huawei P20 Lite jest realizowana na podstawie informacji podanych przez klienta oraz na bazie naszej diagnozy w smartfonie. Diagnostyka jest dokonywana przez ekspertów i polega na sprawdzeniu działania wszystkich podzespołów, a zatem jakość wykonanej naprawy będzie bardzo wysoka

Bateria Huawei P20 lite dostępna od ręki

Po naprawach nie pozostawiamy żadnych śladów

Oferowana przez nas wymiana baterii Huawei P20 Lite nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni obudowy. Dbamy o to, aby świadczyć wartościową pomoc i usługi, które sprawdzą się fantastycznie. Wybranie pomocy oferowanej przez nasz serwis będzie tym samym dawało świetne rezultaty i prowadziło do wielu poważnych korzyści z takiego działania. Warto zatem zainteresować się takimi możliwościami. Daj zatem drugie życie swojemu smartfonowi przy skorzystaniu z pomocy i usług naszego serwisu.
jak wymienić baterię w huawei p20 lite

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwis Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM
Serwis Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

© Copyright 2024 ExpressGSM