Ile trwa wymiana ekranu w telefonie

Ile trwa wymiana ekranu w telefonie w serwisie ExpressGSM

Uszkodzenie wyświetlacza w smartfonie to bardzo częsta usterka i odpowiednie wybranie serwisu, który przeprowadzi jego wymianę ma kluczowe znaczenie. Renomowany serwis zadba o wszystkie szczegóły podczas wykonywania naprawy i zaproponuje najlepszej jakości usługi i pomoc, która sprawdzi się bardzo dobrze. Warto tym samym skorzystać z takich usług i oferty, która sprawdzi się bardzo dobrze i na którą warto postawić. Zrealizowana przez fachowców wymiana ekranu będzie dawała świetne efekty. Zawsze pojawia się jednak pytanie ile trwa wymiana ekranu w telefonie, aby móc komfortowo korzystać z urządzenia i czerpać z niego duże zadowolenie. Prawidłowe podejście do sprawy i wybranie najlepszej oferty może dawać fantastyczne rezultaty i jest w stanie zachwycać wszystkie osoby, które postanowią korzystać z najlepszych serwisów. 

ile trwa wymiana ekranu

Czas realizacji naprawy telefonu, w którym trzeba wymienić ekran zależy od tego, w jakie technologii on jest zrobiony.

  • Wymiana ekranu w iPhone orientacyjnie trwa od 15 minut do godziny i to jest w miarę ekspresowa naprawa telefonu, bo sam ekran jest sklejony fabrycznie i wystarczy go fachowo zamontować.
  • Wymiana ekranu w Xiaomi orientacyjnie trwa od 1 godziny do 2 godzin ze względu na to, że trzeba całkiem rozebrać telefon i odkleić tylną szybkę i zamontować nowy wyświetlacz. Czas sklejania wyświetlacza z ramką trwa minimalnie 1 godzinę.
  • Wymiana ekranu w Samsung orientacyjnie trwa od 30 minut do 2 godzin. W telefonach Samsung produkowanych od 2020 roku większość ekranów od razu zamontowano wraz z ramką i pod czas naprawy wystarczy fachowo odkleić szklaną tylną szybkę i przełożyć płytę główną i resztę, która jest w środku i z powrotem przykleić tylną pokrywę.
  • Wymiana ekranu w Huawei orientacyjnie trwa od 1 godziny do 3 godzin, bo telefon trzeba całkiem rozebrać telefon i odkleić tylną szybkę i zamontować nowy ekran. Czas sklejania wyświetlacza z ramką trwa minimalnie 1 godzinę.
Wymiana wyświetlacza od ręki

Czas trwania naprawy zależy od urządzenia

Odpowiedź na pytanie ile trwa wymiana ekranu w telefonie nie jest bardzo prosta i wszystko zależy tak naprawdę od rodzaju posiadanego urządzenia. Najbardziej skomplikowane smartfony wymagają bowiem większego nakładu prac podczas wymiany i większej uwagi. Czas w takim przypadku może zatem bardzo mocno się wydłużyć i sama wymiana wyświetlacza może zająć naprawdę dużo. Odpowiednie podejście do sprawy i wybranie najlepszej oferty będzie tym samym dawało świetne efekty i będzie prowadziło do mnóstwa poważnych korzyści wynikających z wybrania sprawdzonego serwisu, który zaproponuje najlepszej jakości pomoc i usługi dla wszystkich klientów.
ile trwa wymiana wyświetlacza w telefonie
Ekspresowa wymiana wyświetlacza w telefonie

Szybka naprawa w naszym serwisie

W naszym serwisie oferujemy bardzo szybkie i sprawne naprawy smartfonów. Świadczymy tym samym bardzo kompleksowe usługi, które spełnią wszystkie oczekiwania i na które naprawdę warto się zdecydować w swojej sytuacji, gdyż można wiele na takim działaniu zyskać. Po rozpoznaniu usterki jesteśmy w stanie przedstawić kiedy możliwy będzie odbiór urządzenia. Dzięki temu dowiesz się ile trwa wymiana ekranu w telefonie i podejmiesz decyzje dotyczącą tego czy pozostawienie go w naszym serwisie jest dla Ciebie interesujące. W przypadku prostszych urządzeń jesteśmy w stanie nawet w przeciągu 3 godzin przeprowadzić wszystkie prace naprawcze. Bardziej zaawansowane sprzęty mogą wymagać dłuższego pozostania w naszym serwisie. Najczęściej jednak w przeciągu 1 dnia jesteśmy w stanie przywrócić je do pełnej sprawności.
ile trwa wymiana ekranu w serwisie

Ile trwa wymiana wyświetlacza w telefonie

Producenci telefonów 
w których wymieniamy ekran
Ile trwa wymiana ekranu
w telefonie
Wymiana wyświetlacza iPhoneod 15 minut - 1 godziny
Wymiana wyświetlacza Xiaomiod 1 godziny do 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Samsungod 30 minut do 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Huaweiod 1 godziny do 3 godzin
Wymiana wyświetlacza Motorolaod 1 godziny do 2 godzin
Wymiana wyświetlacza Honor1 godziny do 3 godzin
Wymiana wyświetlacza OnePlus2 godziny do 3 godzin
Wymiana wyświetlacza LG1 godziny do 3 godzin
Wymiana wyświetlacza OPPO2 godziny do 3 godzin

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

  • Redakcja ExpressGSM 29.01.2021

© Copyright 2024 ExpressGSM