iSerwis Warszawa Naprawa Telefonów

iSerwis Warszawa
jesteśmy Serwisem GSM

W usługach serwisowania telefonów jesteśmy iSerwis Warszawa w którym każda naprawa telefonów będzie wykonana od ręki!
Dlaczego jesteśmy iSerwis? Dlatego że serwis ExpressGSM jest najlepszym punktem GSM, który prowadzi usługi naprawcze na terenie całej Polski?
Ponieważ wykonujemy wysokiej jakości napraw przy wykorzystaniu wysokiej jakości części zamiennych.
Każda naprawa jest wykonana fachowo i ekspresowo.

Waruki skupu telefonów i jak działa nasz komis z telefonami

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tych modelach wymieniamy szyby w ciągu 2 godzin, co nasi klienci bardzo sobie chwalą. W atrakcyjnej cenie jesteśmy w stanie wymienić wszystkie uszkodzone podzespoły w sprzęcie i uczynić korzystanie z niego bardzo komfortowym. Postawienie na nasze usługi iserwis Warszawa będzie zatem miało jak najbardziej sens i będzie niezwykle opłacalne dla wszystkich zainteresowanych taką pomocą klientów.

Z nami wydłużysz żywotność smartfona

Naprawa telefonów iSerwis wykonana w najbardziej renomowanych serwisach przebiegnie bardzo komfortowo. Nasza firma plus gsm Warszawa zajmuje się świadczeniem usług dla tego właśnie modelu i proponuje pomoc, która będzie w pełni odpowiadała wymaganiom klientów. 

iserwis Warszawa
Wrszawa iserwis

Zakres usług naprawczych

Najczęściej dokonywane naprawy w plus GSM Warszawa prowadzonych w iSerwis za pomocą naszych specjalistów ExpressGSM, który jest niezależnym serwisem GSM. Zajmujemy się naprawą telefonów oraz smartfonów i tabletów.  Serwisem telefonów zajmujemy się prawie od 2006 roku i wykonujemy naprawy pogwarancyjne telefonów komórkowych wszystkich marek.
NAPRAWIAMY RÓWNIEŻ SMARTFONY I TABLETY NASZ ISERWIS MA Najniższe CENY NAPRAW TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Jeśli autoryzowany serwis nie uznał gwarancji - przyjdź do nas! Nie pobieramy opłaty za nienaprawione telefony i ekspertyzę telefonu a wszystkie naprawy robione są u nas na miejscu. Wykonujemy usługi w zakresie:

  • Wymiana wyświetlacza w naszym iSerwis zajmie – od 15 min. 
  • Wymiana gniazda ładowania USB i TYPE-C w iSerwis wykonana od ręki i trwa – od 30 min
  • Wymiana szybki w telefonie, albo jeśli ekran dotykowy przestał działać iSerwis za pomocą ExpressGSM – od 1 godziny
  • Naprawa telefonów po zalaniu oraz po upadku
  • Naprawa elektronicznych elementów telefonu
  • Wymiana głośników, mikrofonów, buzerów i innych części

© Copyright 2024 ExpressGSM