Naprawa smartfonów Warszawa

Naprawa smartfonów to mądrym pomysłem

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, gdy coś się zepsuje w telefonie, jest zachowanie spokoju. Usterki są nieuniknione i czasami nie da się ich uniknąć. Panika nie jest rozwiązaniem, gdy dochodzi do awarii i wtedy naprawa smartfonów jest aktualna. W Polsce istnieje wiele serwisów, w których można naprawić telefon. W ExpressGSM urządzenia mobilne przechodzą skomplikowane operacje i są wypisywane w idealnym stanie. Specjaliści są w stanie naprawić drobne usterki, takie jak zbite wyświetlacze, a także wymienić uszkodzone podzespoły i wgrać nowe systemy operacyjne a sama naprawa telefonów odbywa się od ręki Specjaliści zajmą się naprawą i konserwacją telefonu. Profesjonalny serwis zapewni wysokiej jakości usługi w atrakcyjnych cenach. Gwarancja serwisowa obejmuje naprawione urządzenie, więc możemy się zrelaksować i cieszyć sprawnym telefonem, który działa jak nowy model.

Masz zepsuty telefon, który wymaga naprawy? Naprawa smartfonów w Warszawie!

W dzisiejszych czasach każdy ma telefon komórkowy. Nasze urządzenia mobilne są z nami przez cały czas. Bez nich nie jesteśmy w stanie się poruszać. Każdy, kto regularnie używa swoich urządzeń wie, że mogą się one zużywać. W zależności od modelu mogą pojawić się inne uszkodzenia mechaniczne, lub kosmetyczne. Co zrobić, gdy mój telefon jest zepsuty i dlaczego naprawa smartfonów konieczna?

Wykonywana Naprawa
smartfonów
Koszt naprawy 
i czas realizacji usług
Naprawa smartfonów80 - 120 zł 
2-3 godziny

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Naprawa smartfonów w ExpressGSM

Na naprawione smartfonów udzielimy 3 miesiące gwarancie

Naprawa smartfonów

Naprawa smartfonów - urządzenia mobilne często ulegają nagłym awariom.

Z powszechnym problemem uszkodzeń mechanicznych smartfonów spotykają się serwisy, które specjalizują się w ich naprawianiu. Nowsze telefony posiadają więcej zabezpieczeń, które mogą uchronić telefon przed uszkodzeniem. Najczęstsze są awarie mechaniczne, które mogą wystąpić na skutek niewłaściwego użytkowania.
Poważna awaria może być wynikiem upadków, uderzeń, zanurzenia w wodzie. Czasami uszkodzenie urządzenia jest tak poważne, że nie da się go naprawić. Telefon często można uratować i przywrócić mu żywotność poprzez wymianę poszczególnych części. Jeśli telefon jest jeszcze na gwarancji, należy zanieść go do punktu sprzedaży. Stamtąd zostanie on wysłany do wyznaczonego serwisu. Gdy gwarancja jest nieważna, a telefon nie posiada ubezpieczenia, to już inna sytuacja. Co robić? Jak uzyskać pomoc, co zrobić i?jak wybrać naprawa smartfonów w Warszawie. Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w drugiej części tego artykułu.

naprawa telefonu w Warszawie

Naprawa smartfonów i jego oprogramowanie naprawione

Istnieją setki powodów, dla których smartfony mogą mieć problemy ze swoim oprogramowaniem. Niektóre systemy operacyjne doświadczają problemów po zainstalowaniu aktualizacji, inne zaś nie radzą sobie, jeśli aktualizacja nie jest zainstalowana przez dłuższy czas. Bez względu na to jaka naprawa smartfonów i jakie urządzenie posiadasz, czasami naprawa telefonów Warszawa będzie wymagała albo wymiany, albo przywrócenia oryginalnych ustawień fabrycznych. Ważne jest, aby przed oddaniem telefonu do serwisanta wykonać kopię zapasową wszystkich danych. Utrata danych może być skutkiem naprawy telefonu Warszawa. Możliwe jest wykonanie kopii zapasowej danych przed próbą zresetowania telefonu. Dotyczy to zarówno numerów telefonów, jak i kontaktów. Do zapisania tych numerów można użyć karty sim. Po wyjęciu karty sim, urządzenie zostanie zresetowane. Ponieważ telefony w Warszawie mogą być naprawiane tylko przy użyciu specjalnych kart serwisowych, pamiętaj o usunięciu wszystkich elementów służących do płacenia - wszelkie aplikacje, karty płatnicze, naklejki muszą być usunięte przed naprawą urządzenia. Pozwoli Ci to uniknąć niespodziewanych obciążeń na Twoim koncie bankowym.

  • Redakcja ExpressGSM 07.02.2022

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY
Wysyłkowa Naprawa Telefonów

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM