Naprawa iPad Air 2

Naprawa iPad Air 2 z gwarancją od ręki 

Apple iPad Air 2 to obecnie jeden z najstarszych tabletów spod szyldu Apple, który nadal pozostaje w użyciu wielu osób. Urządzenie jest świetnie wykonane i oferuje przyzwoitą wydajność, która daje możliwość wygodnego korzystania z niego. Urządzenie jest jednak obecne na rynku od roku 2014 i dlatego też mogą pojawić się w nim zróżnicowane usterki, które jak najbardziej warto usuwać. W naszym serwis iPad oferowana jest naprawa iPad Air 2 na korzystnych warunkach. U nas w atrakcyjnej cenie można usunąć wszystkie usterki sprzętu i przywrócić tablet do pełnej sprawności i znakomitego działania. Serdecznie zapraszamy tym samym do wybrania naszej oferty i rozwiązań, które są proponowane przez naszą firmę i na które naprawdę warto się zdecydować. Dzięki skorzystaniu z naszej pomocy samo przywrócenie do świetnego działania tabletu będzie możliwe. Urządzenie będzie dzięki temu w stanie służyć przez długi czas i użytkowanie go będzie niezwykle przyjemne i komfortowe dla wszystkich zainteresowanych klientów.

Naprawa iPad Air 2 Cena

Wykonywana Naprawa
 iPad Air 2
Koszt, Czas Naprwawy
 iPad Air 2
Wymiana Szybki iPad Air 2
380 zł AA
450 zł ORG
od 5 godzin
 Wymiana wyświetlacza iPad Air 2
850 zł org
3 godzina
Wymiana obudowy od 450 org
3 godziny
Wymiana gniazda ładowania 
od 150 zł
od 2 godzin
Wymiana Baterii 
od 320 zł
od 5 godzin

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Usuwamy wszystkie najpopularniejsze usterki w tabletach

  Naprawa iPad Air 2 to nasza specjalność i usługa, którą świadczymy od bardzo długiego czasu. Posiadamy duże doświadczenie w tej materii i jesteśmy w stanie bardzo sprawnie przeprowadzić usuwanie wszystkich usterek z urządzeń i przywrócić je do znakomitego działania. Serdecznie zapraszamy zatem do wybrania naszej oferty i usług oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo. Specjalizujemy się w usuwaniu usterek w sprzęcie Apple i jesteśmy w stanie zaproponować wartościową pomoc na bardzo korzystnych warunkach. Skorzystanie z naszego serwisu prowadzi do znakomitych efektów i wielu korzyści.

Naprawa Apple Ipad Air 2

Starszy tablet może służyć przez długi czas

Nawet starszy tablet jak iPad Air 2 może posłużyć jeszcze przez kilka lat. Wymiana baterii czy innych podzespołów pozwoli na przywrócenie go do znakomitego stanu i sprawi, że w dalszym ciągu można będzie wygodnie korzystać ze wszystkich funkcjonalności oferowanych przez urządzenie.W naszym serwisie Naprawa iPad Air 2 zrealizowana przez specjalistów będzie dawała znakomite rezultaty i warto się takimi usługami i możliwościami zainteresować, gdyż korzyści wynikające z nich będą niesamowicie wysokie. Warto zatem poważnie zastanowić się nad takimi rozwiązaniami, które będą w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań wszystkich klientów.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

© Copyright 2021 ExpressGSM