Naprawa iPhone 12 PRO

Naprawa iPhone 12 PRO profesjonalnie od ręki

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu?
Każda naprawa iPhone 12 PRO w naszym serwis iPhone w Warszawie wykonana od ręki.
Naprawami telefonów zajmujemy się jako serwis od wielu lat i skupiamy się na tym, aby dla wszystkich klientów proponować najlepszej jakości pomoc i usługi, które spełnią wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Gwarantujemy, że z postawienia na naszą ofertę możliwe będzie czerpanie bardzo dużego zadowolenia.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU iPHONE BEZ UTRATY DANNYCH! 
Ekspresowa naprawa iPhone 12 PRO w serwis iPhone Warszawa ExpressGSM od 15 minut.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu iPhone 12 PRO 
- wymiana głośniku iPhone 12 PRO 
- wymiana wyświetlacza iPhone 12 PRO 
- wymiana szybki iPhone 12 PRO 
- wymiana baterii iPhone 12 PRO 
- wymiana mikrofonu iPhone 12 PRO
- wymiana klapki iPhone 12 PRO
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa iPhone 12 PRO Cena

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 PRO lub wymiana szybki iPhone 12 PRO to są znane usterki w Serwisie ExpressGSM. Jeśli masz pytania: jaki jest koszt wymiana baterii w iPhone 12 PRO albo inne usterki, to cenę zawsze można znaleźć w naszym cenniku. Ile będzie kosztować wymiana wyświetlacza iPhone 12 PRO? Sprawdź stronę naszego sklepu internetowego, aby zobaczyć aktualną cenę wymiany wyświetlacza Twojego iPhone 12 PRO. Otrzymasz nowy wyświetlacz oraz usługę, która zastąpi ten uszkodzony. Cena ta obejmuje kompletny proces wymiany ekranu iPhone 12 PRO. Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Na wymianę szkła iPhone'a otrzymasz trzymiesięczną gwarancję.

Wykonywana Naprawa
iPhone 12 PRO
Koszt, Czas Naprawy
iPhone 12 PRO
Wymiana Szybki iPhone 12 PRO
920 zł (ZM)
1040 zł ORG
od 3 godzin
 Wymiana wyświetlacza iPhone 12 PRO
1110 zł (ZM)
1370 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej szybki iPhone 12 PRO
480 zł
3 godziny
Wymiana gniazda
ładowania
290 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
270 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu iPhone 12 PRO
290 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika iPhone 12 PRO
190-250 zł
30 minut
Wymiana baterii iPhone 12 PRO
290 zł (ZM)
340 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
250-400 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
50 zł
10 minut
Wymiana przycisku home
- zł
20 minut
Wymiana szybki aparatu 12 PRO
180 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Oryginalne podzespoły do iPhone 12 PRO i dobre oferte naprawcze

Dostępna jest u nas między innymi naprawa iPhone 12 PRO od ręki. Posiadacze tego modelu urządzenia od Apple mogą spodziewać się bardzo szerokiego zakresu usług, które oferujemy. Jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się wszystkimi usterkami, które mogą pojawić się w sprzęcie i przywrócimy ten do poprawnego działania. Nasza oferta obejmuje rozwiązywanie problemów 

- wymiana baterii iPhone 12 PRO 
- wymiana wyświetlacza iPhone 12 PRO 
- wymiana szybki iPhone 12 PRO 

Nawet bardzo rozległe uszkodzenia jesteśmy w stanie usunąć i sprawić, że sprzęt powróci do znakomitego działania i można będzie wygodnie z niego korzystać.

Naprawa iPhone 12 PRO Warszawa

iPhone 12 PRO wymiana wyświetlacza

Telefony Apple są niezwykle popularne i zawsze są to najlepiej sprzedające się modele. Najnowsze telefony Apple są zbudowane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu telefon jest elegancki i zgrabny. iPhone'y mogą ulec uszkodzeniu w wyniku upuszczenia, zgniecenia lub rzucania nimi, ponieważ są używane codziennie. Telefony marki Apple często trafiają do serwisów naprawczych z powodu pękniętego lub zalanego ekranu. Jeśli posiadasz iPhone 12 PRO, który uległ uszkodzeniu, należy wymienić cały moduł wyświetlacza. Jednak tego typu naprawa powinna być zawsze podejmowana tylko przez przeszkolonych serwisantów, którzy znają się na telefonach Apple. Do wymiany ekranu w iPhone 12 PRO najlepiej nadają się profesjonalne serwisy Apple. Serwis Telefonów ExpressGSM usunie uszkodzony ekran z Twojego iPhone 12 PRO i wymieni go na nowy.

Jak długo trwa wymiana wyświetlacza w iPhone 12 PRO?

Wymiana wyświetlacza jest bardzo prosta. Co więcej, możemy wykonać usługę w ciągu jednego dnia. W naszym serwisie Apple stosujemy starannie opracowane procedury, które jasno określają etapy procesu. ExpressGSM może odebrać Twoje urządzenie osobiście lub za pośrednictwem kuriera. Po zarejestrowaniu telefonu w systemie, rozpoczynamy wizytę serwisową. Kolejnym krokiem jest przygotowanie telefonu do naprawy. Następnie wyjmujemy uszkodzony ekran z telefonu i dokładnie go czyścimy. Teraz Twój telefon jest gotowy do wymiany wyświetlacza w iPhone 12 PRO. Po zakończeniu usługi telefon przechodzi testy końcowe, aby sprawdzić, czy naprawa przebiegła pomyślnie. Po przejściu wszystkich testów, telefon jest gotowy do odbioru przez właściciela. Telefon można odebrać w naszym punkcie stacjonarnym lub dostarczyć kurierem pod wskazany wcześniej adres. Postępując zgodnie z naszymi procedurami naprawy ekranu iPhone 12 PRO, skracamy czas potrzebny na każdym etapie. Dzięki temu masz możliwość wykonania badań i pewność, że wymiana ekranu iPhone 12 PRO odbędzie się w możliwie najkrótszym czasie.

Wymiana szybki iPhone 12 PRO w Warszawie

Dlaczego naprawa iPhone 12 PRO w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka? 80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu. Wymiana szybki iPhone 12 PRO jest taniej niż wymiana wyświetlacza. Wymienimy zbitą szybkę od 30 minut i udzielimy na to gwarancje. Flagowe telefony Apple w momencie premiery cieszą się ogromną popularnością. Firma dba o to, aby nowe modele były wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu podobają się wszystkim użytkownikom. Smartfony są jednak często narażone na zgniecenia lub upadki każdego dnia. Telefony Apple, które mają pęknięty ekran, są głównym powodem, dla którego trafiają do serwisu telefonicznego. Może Cię kusić wymiana szkła w telefonie iPhone 12 PRO, jeśli ma on pęknięty ekran. Jednak tego typu naprawa powinna być wykonywana wyłącznie przez doświadczonych serwisantów. Profesjonalny serwis telefonów Apple to najlepsze miejsce do wymiany szybki w iPhone 12 PRO. ExpressGSM podczas usługi wymieni uszkodzoną szybkę iPhone 12 PRO na fabrycznie nową. Nowoczesne urządzenia wymagają zaawansowanych maszyn serwisowych, które precyzyjnie oddzielą szybkę od ekranu. Naprawy dokonywane są przy użyciu oryginalnych części, które zostały dokładnie zweryfikowane przed wysłaniem do naszego serwisu naprawiającego telefony komórkowe.

Wymiana baterii iPhone 12 PRO

Krótki czas pracy baterii - jest to oznaka wyczerpanej baterii. Bateria będzie bliska śmierci już po kilku godzinach ładowania. Telefon może też nagle wyłączać się w niskich temperaturach lub w ogóle się nie włączać. Jeśli wystąpi któryś z tych objawów, bateria iPhone może wymagać wymiany. Przed wykonaniem usługi wymiana baterii iPhone 12 PRO sprawdzana jest również płyta główna. Możemy usunąć wszelkie możliwości uszkodzenia obwodu, który ładuje telefon.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM