Naprawa iPhone 13 PRO MAX

 Naprawa telefonu iPhone 13 PRO MAX w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu iPhone 13 PRO MAX? Każda naprawa iPhone 13 PRO MAX w naszym serwis iPhone wykonana od ręki.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU iPHONE BEZ UTRATY DANNYCH! 
Czy pilnie potrzebujesz profesjonalnej naprawy iPhone 13 PRO MAX? Jeśli tak, to serwis ExpressGSM będzie najlepszym rozwiązaniem. Stosowanie wysokiej jakości części zamiennych (porównywalnych jakościowo z oryginalnymi częściami producenta Apple) jest dla nas priorytetem, zwłaszcza, że są one kluczowe dla uzyskania doskonałej naprawy. Nasz serwis jest preferowaną opcją w zakresie napraw iPhone 13 PRO MAX. Dążymy do tego, aby stać się uznaną marką zarówno w Katowicach, jak i na terenie całego kraju. Zapewnimy, że naprawiane przez nas telefony będą na najwyższym poziomie i najbezpieczniejsze z możliwych. Każdy klient otrzymuje 100% gwarancji zarówno na proces montażu jak i zastosowane przez nas podzespoły. Odwiedź nasz sklep stacjonarny w Chorzowie i umów się na naprawę, dzięki temu naprawa nie potrwa dłużej niż godzinę! Jeśli wolisz wygodniejsze opcje, proponujemy skorzystać z naszego serwisu online i wysłać telefon kurierem.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawa iPhone 13 PRO MAX lub wymienia uszkodzonych części w Serwis iPhone w Warszawie potrwa od ręki. Można wybrać ekspresową usługę reperacji telefonu:
- wymiana aparatu iPhone 13 PRO MAX 
- wymiana głośniku iPhone 13 PRO MAX 
- wymiana wyświetlacza iPhone 13 PRO MAX 
- wymiana szybki iPhone 13 PRO MAX 
- wymiana baterii iPhone 13 PRO MAX 
- wymiana mikrofonu iPhone 13 PRO MAX 
- wymiana klapki iPhone 13 PRO MAX 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa iPhone 13 PRO MAX Cena

Na poniższej stronie znajdą Państwo listę najczęściej poszukiwanych napraw dla iPhone 13 PRO MAX. Diagnoza iPhone 113 PRO MAX jest całkowicie darmowa 0 zł. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług naprawczych.

Wykonywana Naprawa
iPhone 13 PRO MAX
Koszt, Czas Naprawy
iPhone 13 PRO MAX
Wymiana Szybki iPhone 13 PRO MAX
- zł ZM
1150 zł ORG
2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza iPhone 13 PRO MAX
2400 zł ZM
2750 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej szybki iPhone 13 PRO MAX
(Pokrywa baterii)
590 zł (klapka)
3 godziny
Wymiana gniazda ładowania iPhone 13 PRO MAX
410 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
520 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu iPhone 13 PRO MAX
320 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika iPhone 13 PRO MAX
220-310 zł
30 minut
Wymiana baterii iPhone 13 PRO MAX
310 zł ZM
370 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-80 zł
10 minut
Wymiana przycisku home-
Wymiana szybki aparatu iPhone 13 PRO MAX
190 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawa iPhone 13 PRO MAX

Czyszczenie po zalaniu iPhone 13 PRO MAX

Jeśli Twój Apple iPhone 13 PRO MAX miał kontakt z wodą lub inną cieczą, zgłoś się do nas od razu, im szybciej weźmiesz telefon w nasze ręce, tym większe szanse, że nic mu się nie stanie. Mimo, że najnowsze modele są wodoodporne, nie da się uratować telefonu przed zanurzeniem w wodzie na dłużej niż jest to konieczne.

Naprawa iPhone 13 PRO MAX

Wymiana wyświetlacza iPhone 13 PRO MAX

Czy Twój wyświetlacz się rozsypał? Widoczne są pionowe pasy? W takim razie naprawa Twojego Apple iPhone 13 PRO MAX może zostać wykonana w zaledwie kilka godzin przy użyciu wykwalifikowanego sprzętu i certyfikowanych serwisantów. Używamy tylko najlepszych części od najlepszych dostawców i wystawiamy pisemną gwarancję na wykonane przez nas prace.

Naprawa iPhone 13 PRO MAX

Wymiana szyby wyświetlacza iPhone 13 PRO MAX

Jeśli uszkodziłeś szkło w swoim Apple iPhone 13 PRO MAX, ale wyświetlacz nie "rozsypał się", a dotyk działa tak jak powinien, prawdopodobnie będziesz wymagał wymiany zewnętrznej warstwy wyświetlacza. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości sprzętu i certyfikowanych serwisantów Twój telefon po wymianie szkła wygląda tak, jakby nigdy nic się nie stało. Używamy tylko najlepszych części od najbardziej wiarygodnych dostawców. Nasza firma oferuje również pisemną gwarancję na wykonaną pracę.

Naprawa iPhone 13 PRO MAX

Wymiana głośnika iPhone 13 PRO MAX

Głośnik rozmów brzmi ciszej, nie jest w ogóle słyszalny? Problem jest z Twoim Apple iPhone 13 PRO może być naprawiony w ciągu kilku godzin przy użyciu najbardziej zaawansowanych narzędzi i doświadczonych techników. Używamy tylko najlepszych części od czołowych producentów.

Naprawa iPhone 13 PRO MAX

Wymiana głośnika multimedialnego w iPhone 13 PRO MAX

Czy Twój głośnik muzyczny brzmi zniekształcająco lub ciszej niż powinien? Dzięki profesjonalnym narzędziom i wykwalifikowanym serwisantom naprawa Twojego Apple iPhone 13 PRO MAX zostanie wykonana już następnego dnia. Używamy najwyższej jakości części od najlepszych dostawców i oferujemy oficjalną gwarancję na wykonaną naprawę.

Naprawa iPhone 13 PRO MAX

Bateria wymienna iPhone 13 PRO MAX

Twój Apple iPhone 13 PRO MAX rozładowuje się szybciej niż poprzedni iPhone? Pokazuje 40% baterii, a mimo to wyłącza się? Dzięki profesjonalnym narzędziom i doświadczonym serwisantom Twój telefon zostanie naprawiony jeszcze tego samego dnia. W naszej firmie używamy najwyższej jakości części dostępnych u najlepszych dostawców. Udzielamy również oficjalnej gwarancji na świadczone przez nas usługi.

Naprawa iPhone 13 PRO MAX

Przycisk zasilania iPhone 13 PRO MAX

Masz problem z odblokowaniem lub odblokowaniem swojego smartfona? Czy przycisk zasilania odpadł? Czy przycisk zasilania przestał działać po kilkukrotnym naciśnięciu? Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi i wysoko wykwalifikowanych serwisantów Twój Apple iPhone 13 PRO MAX zostanie naprawiony jeszcze tego samego dnia. Korzystamy z najlepszych części od najlepszych dostawców, a na wykonaną usługę udzielamy oficjalnej gwarancji.

Naprawa iPhone 13 PRO MAX

Gniazdo ładowania iPhone 13 PRO MAX

Twój Apple iPhone 13 PRO MAX przerywa ładowanie w sposób losowy? Czy kabel "lata" lub ładuje się zbyt wolno? Dzięki profesjonalnym narzędziom i certyfikowanym serwisantom Twój telefon może zostać naprawiony jeszcze tego samego dnia. Używamy najwyższej jakości części od najbardziej sprawdzonych dostawców i udzielamy oficjalnej gwarancji na wykonaną naprawę.

Wymiana szybki w iPhone 13 PRO MAX

Dlaczego naprawa iPhone 13 PRO MAX w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki iPhone 13 PRO MAX jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana baterii iPhone 13 PRO MAX
Express GSM  W ExpressGSM wymiana baterii w iPhone 13 PRO MAX

Wymiana Baterii w telefonie IPhone 13 PRO MAX

Najprawdopodobniej jesteś zadowolony z licznych funkcji, jakie oferuje iPhone 13 PRO MAX. Jednak z czasem może się okazać, że nie jesteś zadowolony z żywotności jego baterii. Upływ czasu, nadmierna ilość aplikacji programowych lub nieprawidłowe działanie oprogramowania lub ustawienia, które nie są prawidłowo skonfigurowane, to typowe przyczyny. Jak widać, przyczyn może być wiele, ale rozwiązania są ograniczone. Zalecane jest zwrócenie się do specjalistów w celu zdiagnozowania problemu. Jeśli chcesz wymienić baterię w iPhone 13 PRO MAX, możesz liczyć na wysokiej jakości zamienniki. ExpressGSM oferuje pełen zakres usług związanych z wymianą baterii. Jeśli nie jesteś pewien, czy potrzebujesz nowej baterii, możemy dokonać oceny, aby wskazać alternatywne źródło. Nasi technicy to wybitni eksperci, którzy każdą naprawę wykonują z wyjątkową i drobiazgową starannością, niezależnie od rodzaju problemu.

Wysyłkowa naprawa

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM