Naprawa iPhone 8

Naprawa iPhone 8 możliwa od 15 minut w naszym serwisie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu? Każda naprawa iPhone 8 w naszym serwis iPhone w Warszawie wykonana od ręki.
Jako profesjonalny serwis iPhone zajmujemy się wymianami baterii, szybek na ekranie, wyświetlaczy, gniazd ładowania i wielu innych elementów w telefonach.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU iPHONE BEZ UTRATY DANNYCH! 
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu iPhone 8
- wymiana głośniku iPhone 8
- wymiana ekranu iPhone 8
- wymiana szybki iPhone 8
- wymiana baterii iPhone 8
- wymiana mikrofonu iPhone 8
- iPhone 8 tył wymienimy jeśli został popękany
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa iPhone 8 Cena

Jeśli ekran iPhone 8 został uszkodzony, albo jest popękany tył w iPhone zawsze można skorzystać z naszego cenniku i naprawić telefon w najkrótszym terminie w Serwis iPhone. Większość usterek w iPhone  poprawiamy od ręki i średni czas oczekiwania na odbiór sprzęta po naprawie 1 godzina.

Wykonywana Naprawa
iPhone 8
Koszt, Czas Naprwawy
iPhone 8
Wymiana szybki iPhone 8240 zł ZM
280 zł ORG
2-3 godziny
 Wymiana ekranu iPhone 8
270 zł ZM
330 zł org
od 20 minut
Wymiana tylnej szybki iPhone 8250 zł (klapka)
390 zł (obudowa) 
Wymiana gniazda ładowania 
220 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu iPhone 8
210 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika
90-120 zł
30 minut
iPhone 8 wymiana baterii140 zł ZM  
180 zł ORG 
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku home iPhone 8120 zł
20 minut
Wymiana szybki aparatu głównego
90 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawimy iPhone 8 w dobrej cenie dla naszych klientów

Gwarantujemy bardzo wartościową pomoc, która będzie dostosowana do potrzeb i na którą postawienie będzie miało jak najbardziej sens. Zadowolenie z wybrania naszego serwisu będzie bardzo wysokie. Nasza naprawa iPhone 8 to specjalność i usługa, do której podchodzimy profesjonalnie. Wszystkie naprawy zawsze realizujemy z użyciem najlepszej jakości sprzętu, który gwarantuje pełen profesjonalizm. Zapewniamy, że prace naprawcze zostaną wykonane w taki sposób, który przywróci sprzęt do świetnego działania. Dodatkowo nasze naprawy nie pozostawiają kompletnie żadnych śladów na powierzchni obudowy. Nikt nie zauważy zatem, że telefon był naprawiany. Warto postawić na nasze oferty:

- wymiana baterii iPhone 8 
- wymiana wyświetlacza iPhone 8 
- wymiana szybki iPhone 8

Naprawa iPhone 8

Wymiana szybki iPhone 8

Dlaczego naprawa iPhone 8 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki iPhone 8 jest taniej niż wymiana wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę w iPhone od 30 minut i udzielimy na to gwarancje.

Naprawa ekranu w iPhone 8 Cena

Jeśli ekran iPhone 8 został uszkodzony, albo jest popękana szybka w iPhone zawsze, można skorzystać z naszego cenniku i naprawić telefon w najkrótszym terminie od 20 minut

Wykonywana Naprawa
iPhone 8
Koszt, Czas Naprwawy
iPhone 8
Wymiana szybki iPhone 8240 zł ZM
280 zł ORG
2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza iPhone 8270 zł ZM
330 zł ORG
od 20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Ekran iPhone 8

Wymiana ekranu iPhone 8

  Apple iPhone 8 to starszy model tego producenta, ale urządzenie do tej pory otrzymuje najnowsze aktualizacje. W związku z tym naprawdę warto się nim zainteresować i rozważyć skorzystanie ze sprzętu, który będzie w pełni odpowiadał pod względem parametrów i którego można będzie wygodnie użytkować w każdych warunkach. Smartfon z pewnością posłuży jeszcze przez długi czas i korzystanie z jego wszystkich funkcjonalności będzie niesamowicie komfortowe i przyjemne dla wszystkich osób. W efekcie upadku smartfona może jednak dojść do pojawienia się na jego powierzchni uszkodzeń mechanicznych. Ich usunięcie jest możliwe poprzez wymianę pewnych podzespołów na zupełnie nowe. W takiej sytuacji konieczna może być wymiana ekranu iPhone 8 na zupełnie nowy. Można taką naprawę przeprowadzić w naszym serwisie.

Wymiana ekranu iPhone 8

Specjalizujemy się w urządzeniach od Apple

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w urządzeniach od Apple i świadczy kompleksowe naprawy takich sprzętów. Posiadamy w naszej ofercie wiele usług, którego dotyczą sprzętów tego właśnie producenta i gwarantujemy wykonywanie napraw, których jakość będzie bardzo wysoka i które spełnią wszystkie oczekiwania i wymagania klientów. Jak najbardziej zapraszamy do wybrania naszej oferty i skorzystania z proponowanych przez nas rozwiązań. Zrealizowana przez nas wymiana ekranu iPhone 8 jest wykonywana z bardzo wysoką dokładnością i z nastawieniem na zadowolenie naszych klientów, którzy postanowią skorzystać z takiej właśnie usługi, która sprawdzi się znakomicie. Każda z naszych napraw - wymiana wyświetlacza iPhone 8 realizowana jest bardzo dokładnie i z nastawieniem na zadowolenie klientów, którzy postanowią skorzystać z takiej właśnie oferty, która pod względem jakości spełni wszystkie oczekiwania osób, które postanowią wybrać nasze sprawdzone i renomowane przedsiębiorstwo, które zaoferuje najlepszej jakości pomoc dla klientów.

Wyświetlacze wymieniamy na oryginalne

  Unas wymiana ekranu iPhone 8 polega na zastosowaniu w urządzeniu oryginalnego wyświetlacza. Dzięki temu wygoda korzystania ze smartfona po naprawie będzie dokładnie taka sama i można będzie niesamowicie komfortowo użytkować sprzętu. Korzyści z wybrania naszej oferty będą niezwykle wysokie i można będzie wiele w ten właśnie sposób zyskać. Korzyści z postawienia na nasze prace naprawcze będą niesamowicie wysokie. Każda osoba ucieszy się zatem z wybrania naszego przedsiębiorstwa i skorzystania z naszych bardzo wartościowych usług, które są dodatkowo świadczone bardzo rzetelnie. Twój iPhone 8 po opuszczeniu naszego serwisu będzie działał jak zupełnie nowy i korzystanie z jego wszystkich funkcjonalności będzie niesamowicie komfortowe i przyjemne. Zapraszamy więc do skorzystania z usług naszego serwisu.

Bateria iPhone 8 do wymiany
Spuchła bateria iPhone 8
Wymiana baterii w iPhone 8

Wymiana baterii iphone 8

  W bardzo wielu smartfonach, które nadal oferują przyzwoitą wydajność i parametry może dochodzić do zużycia się akumulatora. W takiej sytuacji korzystanie z telefonu staje się utrudnione, ale nie jest konieczna wymiana go na nowy. Dostępna jest bowiem wymiana baterii iPhone 8 która pozwala na przywrócenie telefonu do pełnej sprawności i znakomitego działania. Naprawdę warto się na taką właśnie usługę zdecydować, gdyż sprawdzi się ona rewelacyjnie i da możliwość bardzo komfortowego korzystania z telefonu i czerpania radości z niego. Przeprowadzona przez nas wymiana ogniwa jest bardzo profesjonalna i wykonana z dbałością o szczegóły. Montujemy bowiem za pomocą najlepszych klejów tylną obudowę, a przy tym umieszczamy na swoim miejscu wszelkie uszczelki, które mają chronić przed przedostaniem się do wnętrza urządzenia wody. Jak najbardziej warto zatem rozważyć postawienie na naszą ofertę i skorzystanie z naszch wartościowych rozwiązań w swojej sytuacji.

Wymiana baterii iPhone 8

Jak ocenić stan baterii w smartfonie?

  Przed samym zdecydowaniem się na wymianę baterii warto określić czy faktycznie ona uległa zużyciu i czy jej wymiana jest konieczna. W urządzeniach Apple jest to wyjątkowo proste. Wystarczy bowiem wejść w ustawienia, a następnie w opcję bateria. W tym miejscu wyświetlają się wszystkie szczegółowe informacje na temat akumulatora i informacje na temat jego stanu. Pokazywana jest pojemność baterii względem pierwotnej, a także może zostać wyświetlona informacja o tym, iż niezbędna jest wymiana ogniwa na nowe. Jeżeli zatem parametry nie są najlepsze to iPhone 8 wymiana baterii  będzie znakomitym wyborem. Nowe ogniwo wpłynie bowiem na lepsze działanie smartfona i sprawi, że korzystanie z niego będzie przyjemniejsze.

Przeprowadzimy fachową wymianę akumulatora

Wymiana baterii w iPhone 8 w naszym serwisie to wysokiej jakości usługa, która jest realizowana przez serwisantów z doświadczeniem w naprawach smartfonów od Apple. Można bardzo łatwo w ten sposób usuwać wszelkiego rodzaju usterki telefonów i przywracać je do znakomitego działania. Nasze usługi są dodatkowo dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, co także wpływa na zadowolenie z wybrania naszego przedsiębiorstwa, które zaproponuje najlepszą pomoc. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszego serwisu wszystkich posiadaczy modelu iPhone 8. Świadczymy kompleksowe usługi naprawcze dla tego właśnie modelu.

Wymiana szybki iPhone 8 cena

Smartfony Apple cieszą się sporą popularnością na rynku, a długi okres wsparcia proponowany przez producenta sprawia, że urządzenia te są często kupowanie na wiele lat. Dlatego też w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń warto się z nimi udać do serwisu w celu usunięcia konkretnych usterek. Jedną z wartościowych usług, na które warto postawić jest wymiana szybki iPhone 8  która daje możliwość przywrócenia sprzętu do znakomitego stanu technicznego i pełnej sprawności. Dzięki nowej szybce smartfon będzie posiadał odpowiednią ochronę wyświetlacza.

Wykonywana Naprawa
iPhone 8
Koszt, Czas Naprwawy
iPhone 8
iPhone 8 wymiana szybki240 zł ZM
280 zł ORG
2-3 godziny

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Wymiana szybki iPhone 8

Wymiana szybki w naszym serwisie

W naszym serwisie GSM iPhone 8 wymiana szybki rozpoczyna się od dokładnej diagnozy smartfona i oceny rozległości uszkodzeń. W ten sposób określamy, które z elementów w urządzeniu faktycznie należy wymienić, aby móc komfortowo korzystać ze wszystkich funkcjonalności urządzenia. Wybranie naszej oferty może dawać znakomite rezultaty i prowadzić do mnóstwa korzyści. Nasi serwisanci starannie przeprowadzą wymianę wszystkich uszkodzonych podzespołów i można będzie komfortowo korzystać ze sprzętu i wszystkich jego możliwości. Jak najbardziej zapraszamy zatem do wybrania naszej oferty i usług świadczonych przez nasze przedsiębiorstwo. W naszym serwisie kompleksowo zajmiemy się Twoim smartfonem.

W jaki sposób dochodzi do uszkodzenia szybki?

Do uszkodzenia zlokalizowanej na wyświetlaczu szybki może dojść na wiele sposobów i warto poznać najczęstsze przyczyny uszkodzeń, aby móc odpowiednio na nie reagować i sprawnie doprowadzić smartfon do pełnej sprawności. Najczęściej dochodzi do pęknięcia szybki na skutek upadku. Niefortunny wypadek nawet z niewielkiej wysokości może sprawić, że szybka znajdują się na wyświetlaczu ulegnie pęknięciu i konieczna będzie jej wymiana w celu dalszego użytkowania smartfona. Najlepsze podejście do samej wymiany i przeprowadzenie jej w sprawny sposób daje znakomite efekty i może być niesamowicie korzystne dla wszystkich osób. Jak najbardziej warto zatem skorzystać z takich możliwości i wybierać najlepszej jakości usługi i pomoc dla siebie, która sprawdzi się bardzo dobrze. Niekiedy również kontakt z twardymi przedmiotami może sprawiać, że pojawi się na szybce wiele zarysowań. Ich bardzo duża ilość także może utrudniać użytkowanie smartfona. W takiej sytuacji także korzystna może być wymiana szybki iPhone 8 od ręki. Przyczyn usterek może być zatem naprawdę wiele i warto się takimi możliwościami zainteresować.

iPhone 8 Wymiana szybki

Apple iPhone 8 A1863, A1905 Dane techniczne

Informacja o dany technicznych w telefonie iPhone 8  — pamięć, ekran, aparat i inne

System operacyjny – iOS 11.
Przekątna ekranu – 4,7 cali
Rozdzielczość ekranu – 1334 x 750
Matryca – IPS LCD.
Procesor – Apple A11 (sześć rdzeni)
Pamięć RAM – 2 GB
Pamięć wewnętrzna – od 64 do 256 GB (brak obsługi kart pamięci)

Adres do wysłania 
Zoznacz na paczce

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM
Wysyłkowa naprawa telefonów
Serwis Door to Door 
POBRAĆ FORMULARZ DO WYSYŁKI

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM