Naprawa iPhone 8

Naprawa iPhone 8 możliwa od 15 minut w naszym serwisie

Telefon popsuł, to nie jest problem! W Serwis iPhone naprawa iPhone 8 potrwa od 15 minut! 
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu iPhone 8
- wymiana głośniku iPhone 8
- wymiana ekranu iPhone 8
- wymiana szybki iPhone 8
- wymiana baterii iPhone 8
- wymiana mikrofonu iPhone 8
- iPhone 8 tył wymienimy jeśli został popękany
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa iPhone 8 Cena

Jeśli ekran iPhone 8 został uszkodzony, albo jest popękany tył w iPhone zawsze można skorzystać z naszego cenniku i naprawić telefon w najkrótszym terminie w Serwis iPhone. Większość usterek w iPhone  poprawiamy od ręki i średni czas oczekiwania na odbiór sprzęta po naprawie 1 godzina.

Wykonywana Naprawa
iPhone 8
Koszt, Czas Naprwawy
iPhone 8
Wymiana szybki iPhone 8170 zł ZM
240 zł ORG
2-3 godziny
 Wymiana ekranu iPhone 8
210 zł ZM
340 zł ORG
od 20 minut
Wymiana tylnej szybki iPhone 8240 zł (klapka)
390 zł (obudowa) 
Wymiana gniazda ładowania 
180 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu iPhone 8
180 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika
90-120 zł
30 minut
iPhone 8 wymiana baterii110 zł ZM  
160 zł ORG 
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku home iPhone 8150 zł
20 minut
Wymiana szybki aparatu głównego
80 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Wymiana szybki iPhone 8

Dlaczego naprawa iPhone 8 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu. Wymiana szybki iPhone 8 jest taniej niż wymiana wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę w iPhone od 30 minut i udzielimy na to gwarancje.

Naprawa ekranu w iPhone 8 Cena

Jeśli ekran iPhone 8 został uszkodzony, albo jest popękana szybka w iPhone zawsze, można skorzystać z naszego cenniku i naprawić telefon w najkrótszym terminie od 20 minut

Wykonywana Naprawa
iPhone 8
Koszt, Czas Naprwawy
iPhone 8
Wymiana szybki iPhone 8170 zł ZM
240 zł ORG
2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza iPhone 8210 zł ZM
340 zł ORG
od 20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Ekran iPhone 8

Wymiana ekranu iPhone 8

  Apple iPhone 8 to starszy model tego producenta, ale urządzenie do tej pory otrzymuje najnowsze aktualizacje. W związku z tym naprawdę warto się nim zainteresować i rozważyć skorzystanie ze sprzętu, który będzie w pełni odpowiadał pod względem parametrów i którego można będzie wygodnie użytkować w każdych warunkach. Smartfon z pewnością posłuży jeszcze przez długi czas i korzystanie z jego wszystkich funkcjonalności będzie niesamowicie komfortowe i przyjemne dla wszystkich osób. W efekcie upadku smartfona może jednak dojść do pojawienia się na jego powierzchni uszkodzeń mechanicznych. Ich usunięcie jest możliwe poprzez wymianę pewnych podzespołów na zupełnie nowe. W takiej sytuacji konieczna może być wymiana ekranu iPhone 8 na zupełnie nowy. Można taką naprawę przeprowadzić w naszym serwisie.

Wymiana ekranu iPhone 8

Specjalizujemy się w urządzeniach od Apple

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w urządzeniach od Apple i świadczy kompleksowe naprawy takich sprzętów. Posiadamy w naszej ofercie wiele usług, którego dotyczą sprzętów tego właśnie producenta i gwarantujemy wykonywanie napraw, których jakość będzie bardzo wysoka i które spełnią wszystkie oczekiwania i wymagania klientów. Jak najbardziej zapraszamy do wybrania naszej oferty i skorzystania z proponowanych przez nas rozwiązań. Zrealizowana przez nas wymiana ekranu iPhone 8 jest wykonywana z bardzo wysoką dokładnością i z nastawieniem na zadowolenie naszych klientów, którzy postanowią skorzystać z takiej właśnie usługi, która sprawdzi się znakomicie. Każda z naszych napraw - wymiana wyświetlacza iPhone 8 realizowana jest bardzo dokładnie i z nastawieniem na zadowolenie klientów, którzy postanowią skorzystać z takiej właśnie oferty, która pod względem jakości spełni wszystkie oczekiwania osób, które postanowią wybrać nasze sprawdzone i renomowane przedsiębiorstwo, które zaoferuje najlepszej jakości pomoc dla klientów.

Wyświetlacze wymieniamy na oryginalne

  Unas wymiana ekranu iPhone 8 polega na zastosowaniu w urządzeniu oryginalnego wyświetlacza. Dzięki temu wygoda korzystania ze smartfona po naprawie będzie dokładnie taka sama i można będzie niesamowicie komfortowo użytkować sprzętu. Korzyści z wybrania naszej oferty będą niezwykle wysokie i można będzie wiele w ten właśnie sposób zyskać. Korzyści z postawienia na nasze prace naprawcze będą niesamowicie wysokie. Każda osoba ucieszy się zatem z wybrania naszego przedsiębiorstwa i skorzystania z naszych bardzo wartościowych usług, które są dodatkowo świadczone bardzo rzetelnie. Twój iPhone 8 po opuszczeniu naszego serwisu będzie działał jak zupełnie nowy i korzystanie z jego wszystkich funkcjonalności będzie niesamowicie komfortowe i przyjemne. Zapraszamy więc do skorzystania z usług naszego serwisu.

Bateria iPhone 8 do wymiany
Spuchła bateria iPhone 8
Wymiana baterii w iPhone 8

Wymiana baterii iphone 8

  W bardzo wielu smartfonach, które nadal oferują przyzwoitą wydajność i parametry może dochodzić do zużycia się akumulatora. W takiej sytuacji korzystanie z telefonu staje się utrudnione, ale nie jest konieczna wymiana go na nowy. Dostępna jest bowiem wymiana baterii iPhone 8 która pozwala na przywrócenie telefonu do pełnej sprawności i znakomitego działania. Naprawdę warto się na taką właśnie usługę zdecydować, gdyż sprawdzi się ona rewelacyjnie i da możliwość bardzo komfortowego korzystania z telefonu i czerpania radości z niego. Przeprowadzona przez nas wymiana ogniwa jest bardzo profesjonalna i wykonana z dbałością o szczegóły. Montujemy bowiem za pomocą najlepszych klejów tylną obudowę, a przy tym umieszczamy na swoim miejscu wszelkie uszczelki, które mają chronić przed przedostaniem się do wnętrza urządzenia wody. Jak najbardziej warto zatem rozważyć postawienie na naszą ofertę i skorzystanie z naszch wartościowych rozwiązań w swojej sytuacji.

Wymiana baterii iPhone 8

Jak ocenić stan baterii w smartfonie?

  Przed samym zdecydowaniem się na wymianę baterii warto określić czy faktycznie ona uległa zużyciu i czy jej wymiana jest konieczna. W urządzeniach Apple jest to wyjątkowo proste. Wystarczy bowiem wejść w ustawienia, a następnie w opcję bateria. W tym miejscu wyświetlają się wszystkie szczegółowe informacje na temat akumulatora i informacje na temat jego stanu. Pokazywana jest pojemność baterii względem pierwotnej, a także może zostać wyświetlona informacja o tym, iż niezbędna jest wymiana ogniwa na nowe. Jeżeli zatem parametry nie są najlepsze to iPhone 8 wymiana baterii  będzie znakomitym wyborem. Nowe ogniwo wpłynie bowiem na lepsze działanie smartfona i sprawi, że korzystanie z niego będzie przyjemniejsze.

Przeprowadzimy fachową wymianę akumulatora

Wymiana baterii w iPhone 8 w naszym serwisie to wysokiej jakości usługa, która jest realizowana przez serwisantów z doświadczeniem w naprawach smartfonów od Apple. Można bardzo łatwo w ten sposób usuwać wszelkiego rodzaju usterki telefonów i przywracać je do znakomitego działania. Nasze usługi są dodatkowo dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, co także wpływa na zadowolenie z wybrania naszego przedsiębiorstwa, które zaproponuje najlepszą pomoc. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszego serwisu wszystkich posiadaczy modelu iPhone 8. Świadczymy kompleksowe usługi naprawcze dla tego właśnie modelu.

Wymiana szybki iPhone 8 cena

Smartfony Apple cieszą się sporą popularnością na rynku, a długi okres wsparcia proponowany przez producenta sprawia, że urządzenia te są często kupowanie na wiele lat. Dlatego też w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń warto się z nimi udać do serwisu w celu usunięcia konkretnych usterek. Jedną z wartościowych usług, na które warto postawić jest wymiana szybki iPhone 8  która daje możliwość przywrócenia sprzętu do znakomitego stanu technicznego i pełnej sprawności. Dzięki nowej szybce smartfon będzie posiadał odpowiednią ochronę wyświetlacza.

Wykonywana Naprawa
iPhone 8
Koszt, Czas Naprwawy
iPhone 8
iPhone 8 wymiana szybki170 zł ZM
240 zł ORG
2-3 godziny

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Wymiana szybki iPhone 8

Wymiana szybki w naszym serwisie

W naszym serwisie GSM iPhone 8 wymiana szybki rozpoczyna się od dokładnej diagnozy smartfona i oceny rozległości uszkodzeń. W ten sposób określamy, które z elementów w urządzeniu faktycznie należy wymienić, aby móc komfortowo korzystać ze wszystkich funkcjonalności urządzenia. Wybranie naszej oferty może dawać znakomite rezultaty i prowadzić do mnóstwa korzyści. Nasi serwisanci starannie przeprowadzą wymianę wszystkich uszkodzonych podzespołów i można będzie komfortowo korzystać ze sprzętu i wszystkich jego możliwości. Jak najbardziej zapraszamy zatem do wybrania naszej oferty i usług świadczonych przez nasze przedsiębiorstwo. W naszym serwisie kompleksowo zajmiemy się Twoim smartfonem.

W jaki sposób dochodzi do uszkodzenia szybki?

Do uszkodzenia zlokalizowanej na wyświetlaczu szybki może dojść na wiele sposobów i warto poznać najczęstsze przyczyny uszkodzeń, aby móc odpowiednio na nie reagować i sprawnie doprowadzić smartfon do pełnej sprawności. Najczęściej dochodzi do pęknięcia szybki na skutek upadku. Niefortunny wypadek nawet z niewielkiej wysokości może sprawić, że szybka znajdują się na wyświetlaczu ulegnie pęknięciu i konieczna będzie jej wymiana w celu dalszego użytkowania smartfona. Najlepsze podejście do samej wymiany i przeprowadzenie jej w sprawny sposób daje znakomite efekty i może być niesamowicie korzystne dla wszystkich osób. Jak najbardziej warto zatem skorzystać z takich możliwości i wybierać najlepszej jakości usługi i pomoc dla siebie, która sprawdzi się bardzo dobrze. Niekiedy również kontakt z twardymi przedmiotami może sprawiać, że pojawi się na szybce wiele zarysowań. Ich bardzo duża ilość także może utrudniać użytkowanie smartfona. W takiej sytuacji także korzystna może być wymiana szybki iPhone 8 od ręki. Przyczyn usterek może być zatem naprawdę wiele i warto się takimi możliwościami zainteresować.

iPhone 8 Wymiana szybki

Apple iPhone 8 A1863, A1905 Dane techniczne

Informacja o dany technicznych w telefonie iPhone 8  — pamięć, ekran, aparat i inne

System operacyjny – iOS 11.
Przekątna ekranu – 4,7 cali
Rozdzielczość ekranu – 1334 x 750
Matryca – IPS LCD.
Procesor – Apple A11 (sześć rdzeni)
Pamięć RAM – 2 GB
Pamięć wewnętrzna – od 64 do 256 GB (brak obsługi kart pamięci)

Adres do wysłania 
Zoznacz na paczce

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-799-894-970
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM
Wysyłkowa naprawa telefonów
Serwis Door to Door 
POBRAĆ FORMULARZ DO WYSYŁKI

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM