Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max

Koszt naprawy - wymiana baterii w iPhone 11 Pro Max

Jeśli Twój Apple iPhone 11 Pro Max zaczyna zwalniać (informacja w ustawieniach baterii w systemie iOS) lub przestaje działać przy wykorzystaniu tylko jednego procenta baterii, powinieneś pomyśleć o wymianie baterii. W niektórych przypadkach bateria może sprawić, że urządzenie przestanie działać. W takich przypadkach należy zwrócić się o pomoc do specjalisty.
Przy wymianie baterii w iPhone 11 Pro Max wymagane jest, aby wszystkie funkcje działały prawidłowo i nie było śladów uszkodzeń mechanicznych, takich jak pęknięte lub wygięte obudowy, wygięte obudowy, wyświetlacze.
Przed przystąpieniem do serwisu przeprowadzamy testy diagnostyczne i z tego zaczyna się naprawa iPhone 11 Pro Max w serwisie iPhone.
W przypadku, gdy uszkodzenie baterii jest tak poważne, że uniemożliwia jej wymianę, dokonujemy dodatkowej transakcji. Po wykonaniu diagnostyki przez serwisanta zostanie ustalona cena i sposób naprawy. Podane ceny są jedynie orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Bezpłatna diagnoza i wymiana baterii iPhone 11 Pro MAX

W ustawieniach pojawi się powiadomienie informujące o wymianie baterii w telefonie iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max. Wynika to z najnowszej technologii Apple do programowania. Niestety, na chwilę obecną nie mamy możliwości zaprogramowania alternatywnej baterii. Komunikat będzie wyświetlany niezależnie od tego, czy bateria została zdjęta z iPhone'a, a następnie ponownie zainstalowana w innym urządzeniu. Nie jest to wynik brakujących elementów. Wymiana poprawia funkcjonalność urządzenia i wydłuża czas pracy iPhone'a, a wyświetlany komunikat jest widoczny tylko w Ustawieniach.
Bateria litowo-jonowa wewnątrz iPhone'a jest zasilana przez reakcje chemiczne. Bateria będzie wymagała szczególnej uwagi. Jeśli nie masz odpowiednich okoliczności lub wiedzy Zaleca się, aby trzymać się z dala od majsterkowania.
Zabieg wykonują wysoko wykwalifikowani eksperci, którzy mają dostęp do doświadczonej stacji serwisowej. Dzięki temu unikamy pechowych zdarzeń i bezproblemowo kończymy cały proces.
Możesz odwiedzić nasze biuro lub wysłać do nas list z prośbą o pomoc. Mieścimy się w Warszawie. Bateria iPhone 11 zamiennik nie będzie Cię kosztować ponad 250 zł.

Wykonywana Naprawa
iPhone 11 Pro MAX
Koszt, Czas Naprawy
iPhone 11 Pro MAX
Wymiana baterii iPhone 11 Pro MAX250 zł ZM
360 zł ORG
30 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Wymiana baterii w Apple iPhone 11 Pro Max jest wykonalna:

 • Problem z baterią jest powodem, dla którego Twoje urządzenie się nie uruchamia.
 • Urządzenie musi być regularnie ładowane.
 • Urządzenie wyłącza się podczas robienia zdjęć lub wykonywania połączeń.
 • Urządzenie wyświetla niespójne wartości stanu naładowania.

Wymiana baterii Apple iPhone 11 Pro Max nie jest wykonalna w następujących sytuacjach:

 • Obudowa urządzenia uległa poważnemu uszkodzeniu, co utrudnia jego prawidłową instalację
 • Urządzenie wykazuje oznaki zawilgocenia i zalania.
 • Urządzenie nie włącza się lub nie działa poprawnie.
 • Twoje urządzenie jest powiązane z usługą iCloud.
 • Urządzenie ma nieoryginalne komponenty.

Wymiana baterii iPhone 11 Pro w Warszawie

Prawdopodobnie jesteś zadowolony z licznych funkcji iPhone'a 11 Pro. Możliwe, że z upływem czasu będziesz niezadowolony z żywotności baterii. Upływ czasu, nadmierne problemy z oprogramowaniem, aplikacje lub ustawienia, które nie są prawidłowo skonfigurowane to typowe przyczyny. Przyczyn może być wiele, ale rozwiązań jest niewiele. Zaleca się konsultację ze specjalistą, który będzie w stanie zidentyfikować problem. W przypadku konieczności wymiany baterii w iPhone 11 Pro można liczyć na najwyższej jakości zamienniki. ExpressGSM oferuje pełen zakres usług związanych z wymianą baterii. Jeśli nie jesteś pewien, czy potrzebujesz wymiany, dokonamy oceny, aby wskazać alternatywne źródło. Niezależnie od rodzaju problemu nasi technicy są wybitnymi specjalistami i do każdej naprawy podchodzą z wyjątkową dbałością o szczegóły.

Naprawa iPhone 11 PRO MAX

Co obejmuje wymiana baterii w iPhone 11 Pro Max

 • Oryginalne części
 • Czas realizacji już od 30 minut
 • Najdłuższa gwarancja dostępna na rynku, sięgająca nawet 3 miesięcy
 • Po i przed naprawą

Kiedy wymiana iPhone 11 PRO MAX jest konieczna

Czasami zdarza się, że iPhone przestaje działać w niskich temperaturach. Smartfony nie są przyzwyczajone do pracy w ekstremalnych warunkach pogodowych. Zarówno siarczysty mróz, jak i żar lejący się z nieba mogą powodować reakcje alergiczne. Nie sugerujemy również całkowitego ładowania iPhone 11 Pro Max. Jeśli pojawi się komunikat informujący o konieczności naładowania iPhone'a, lepiej nie ładować go powyżej limitu 20. Zaleca się również, aby uważać na używanie kabli zamiennych lub ładowarek, które są słabej jakości. Dłużej utrzymasz baterię w dobrym stanie, jeśli będziesz korzystać z oryginalnego sprzętu. Godny polecenia jest powerbank o dużej pojemności.

Jak określić stan baterii w iPhone 11 Pro MAX?

System iOS pozwala monitorować stan baterii. W każdej chwili można określić, w jakim stopniu pojemność baterii odbiega od stanu początkowego. Przejdź do menu ustawień i przejdź do sekcji "Bateria". Zostanie wyświetlony aktualny stan baterii. Jeśli stan baterii jest większy niż 90 procent, nie ma się czym martwić. Oznaką kłopotów jest niestabilna pojemność na poziomie około 80 procent. Osłabienie ogniwa może powodować problemy z użytkowaniem telefonu.
Środowisko systemu jest na tyle czujne, że potrafi w bezpośredni sposób powiadomić Cię o konieczności wymiany baterii. W sekcji "Stan baterii" pojawi się komunikat z serwisu. Jest to wyraźny sygnał, że telefon wymaga interwencji specjalisty.

Wysyłkowa naprawa iPhone 11 PRO MAX

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

 • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
 • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
 • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
 • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
 • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM