Naprawa iPhone 11 Pro Max

Kompleksowa naprawa iPhone 11 Pro MAX

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu?
Każda naprawa iPhone 11 Pro MAX w naszym serwis iPhone w Warszawie wykonana od ręki.
Szybko dokonamy diagnozy usterki i przejdziemy do jej usuwania. Wiele napraw jesteśmy w stanie wykonać już w przeciągu kilku godzin od oddania urządzenia w nasze ręce.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU iPHONE BEZ UTRATY DANNYCH! 
Naprawa potrwa od ręki w Serwis iPhone w Warszawie z ExpressGSM!
Potrzebujesz szybkiej, profesjonalnej naprawy swojego iPhone 11 Pro Max? ExpressGSM jest idealnym wyborem dla Ciebie, jeśli pilnie potrzebujesz profesjonalnej naprawy swojego iPhone'a. Zależy nam na stosowaniu wyłącznie wysokiej jakości części zamiennych, które pod względem jakości są zbliżone do oryginalnych komponentów Apple. Jest to szczególnie ważne, aby zapewnić najwyższą jakość napraw. Nasze serwisy są chętnie wybieraną opcją do naprawy iPhone. Naszym celem jest stać się uznaną marką w Katowicach i na terenie całego kraju. Zadbamy o to, aby telefony naprawiane przez naszych techników wyróżniały się wyjątkową jakością pracy oraz najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Każdy klient otrzymuje gwarancję na wykonaną instalację oraz zastosowane przez nas podzespoły. Istnieje możliwość umówienia się na naprawę iPhone'a w naszym warszawskim punkcie. Zajmie to mniej niż pół godziny. Dla tych, którzy wolą szybsze rozwiązania, proponujemy skorzystanie z naszych usług online i wysłanie telefonu kurierem.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu iPhone 11 Pro MAX
- wymiana głośniku iPhone 11 Pro MAX
- wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro MAX
- wymiana szybki iPhone 11 Pro MAX
- wymiana baterii iPhone 11 Pro MAX 
- wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro MAX
- wymiana klapki iPhone 11 Pro MAX
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Cennik i naprawa iPhone 11 Pro MAX

Nasze doświadczenie w zakresie napraw sprawia, że jesteśmy w stanie sprawnie przeprowadzić usunięcie konkretnych usterek ze sprzętu. W przypadku posiadania problemów z takimi elementami jak wyświetlacz, bateria, gniazdo ładowania, aparat czy szybka na ekranie warto postawić na nasz serwis i naprawa iPhone 11 PRO MAX będzie łatwa z ExpressGSM. 
Na poniższej stronie znajduje się lista najczęściej zlecanych napraw, które można wykonać w telefonie iPhone 11 Pro MAX. Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci naprawy w menu rozwijanym, możesz skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej lub zadzwonić do nas w celu przeprowadzenia telefonicznej diagnostyki. Diagnostyka przez telefon jest całkowicie bezpłatna. Zalecamy skorzystanie z naszych usług.

Wykonywana Naprawa
iPhone 11 Pro MAX
Koszt, Czas Naprawy
iPhone 11 Pro MAX
Wymiana Szybki iPhone 11 Pro MAX
790 zł ZM
830 zł ORG
od 2-3 godzin
 Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro MAX
830 zł ref
1150 zł org
Wymiana tylnej szybki iPhone 11 Pro MAX
390 zł
3 godziny
Wymiana gniazda
ładowania USB
220 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
270 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu220 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika iPhone 11 PRO MAX
160-220 zł
30 minut
Wymiana baterii iPhone 11 Pro MAX
250 zł ZM
360 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100 - 200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-80 zł
10 minut
Wymiana obudowy
750 zł
1-24 godzin
Wymiana szybki aparatu iPhone 11 PRO MAX
150 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Naprawa iPhone 11 PRO MAX

Czyszczenie po zalaniu iPhone 11 PRO MAX

Koniecznie zwróć Apple iPhone 11 PRO MAX, jeśli ma on kontakt z wodą lub inną cieczą. Co prawda najnowsze modele są wodoodporne, ale nie da się uchronić telefonu przed zbyt długim zanurzeniem w wodzie.

Naprawa iPhone 11 PRO MAX

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 PRO MAX

Czy Twój wyświetlacz jest zbyt duży? Czy widzisz pionowe pasy? Pionowe pasy pojawiające się na Twoim Apple iPhone 11 PRO MAX można naprawić w ciągu kilku godzin przy pomocy specjalistycznych narzędzi i wykwalifikowanych techników. Używamy wyłącznie najwyższej jakości komponentów od najlepszych producentów.

Naprawa iPhone 11 PRO MAX

Wymiana szyby wyświetlacza iPhone 11 PRO MAX

Wymiana zewnętrznej warstwy szkła w telefonie Apple iPhone 11 PRO MAX jest konieczna tylko w przypadku stłuczenia szkła. Telefon będzie wyglądał tak, jakby nigdy nie został stłuczony. Fachowo wykonane narzędzia i doświadczeni technicy są w stanie tego dokonać. Używamy tylko najwyższej jakości komponentów od najbardziej zaufanych dostawców. Oferujemy również bezwarunkową gwarancję na wykonaną usługę.

Naprawa iPhone 11 PRO MAX

Wymiana głośnika iPhone 11 PRO MAX

Słyszysz głośnik rozmów głośniej, słabiej lub w ogóle go nie słyszysz? Problem w tym, że Twój Apple iPhone 11 PRO MAX może zostać naprawiony w ciągu kilku godzin przy pomocy specjalistycznych narzędzi i wysoko wykwalifikowanych techników serwisu. Używamy tylko najlepszych komponentów od najbardziej zaufanych dostawców.

Naprawa iPhone 11 PRO MAX

Wymiana głośnika multimedialnego w iPhone 11 PRO MAX

Czy Twój odtwarzacz muzyczny brzmi bardziej zniekształcony lub mniej cichy niż zwykle? Problem w tym, że Twój Apple iPhone 11 PRO MAX może zostać naprawiony w ciągu kilku godzin z pomocą profesjonalnych narzędzi i bardzo doświadczonych serwisantów. Nasza firma korzysta wyłącznie z najwyższej jakości części od zaufanych producentów. Na wszystkie nasze usługi udzielamy również niepisanej gwarancji.

Naprawa iPhone 11 PRO MAX

Bateria wymienna iPhone 11 PRO MAX

Czy doświadczasz większego zużycia baterii w swoim Apple iPhone 11 Pro? iPhone 11 PRO MAX ma 40% baterii, jednak ciągle się wyłącza. Telefon zostanie naprawiony w ciągu kilku godzin, z pomocą wyszkolonych techników i specjalistycznych narzędzi. Używamy tylko najlepszych części i zapewniamy niepisaną gwarancję.

Naprawa iPhone 11 PRO MAX

Przycisk zasilania iPhone 11 PRO MAX

Masz problem z odblokowaniem lub zablokowaniem telefonu? Czy masz przycisk zasilania, który nie działa? Musiałeś wielokrotnie naciskać, aby go aktywować? W takim razie Twój Apple iPhone 11 PRO MAX może zostać naprawiony w ciągu kilku godzin przy użyciu najbardziej efektywnych narzędzi i wysoko wykwalifikowanych techników serwisowych. Używamy wyłącznie najwyższej jakości komponentów od najlepszych producentów.

Naprawa iPhone 11 PRO MAX

Gniazdo ładowania iPhone 11 PRO MAX

Czy Twój Apple iPhone 11 PRO MAX przestaje się ładować w przypadkowych momentach, czy iPhone 11 Pro Max ładowanie zwrotne nie dziła? Nie jest prawidłowo podłączony do gniazda ładowarki. Telefon zostanie naprawiony przez wykwalifikowanych techników i ekspertów już następnego dnia. Używamy tylko najlepszej jakości komponentów i zapewniamy bezwarunkową pisemną gwarancję.

Najtańszy Serwis Apple w Warszawe oraz usługi naprawcze iPhone 11 PRO MAX

Urządzenia od Apple można z łatwością przywrócić do sprawności korzystając z naszego serwisu. Naszą specjalnością jest naprawa iPhone 11 PRO MAX w Warszawie. Dla tego konkretnego modelu proponujemy kompleksowy zestawu usług naprawczych, które pozwalają przywrócić sprzęt do pełnej sprawności. Wymieniamy na zupełnie nowe wszystkie uszkodzone podzespoły w telefonie i gwarantujemy, że telefon będzie w stanie służyć przez wiele lat po naszej naprawie. Zobacz nasze najlepsze oferty naprawcze:

- wymiana baterii iPhone 11 PRO MAX 
- wymiana wyświetlacza iPhone 11 PRO MAX 
- wymiana szybki iPhone 11 PRO MAX 

Naprawa iPhone 11 PRO MAX

Wymiana szybki iPhone 11 PRO MAX robimy od ręki

Dlaczego naprawa iPhone 11 PRO MAX w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki iPhone 11 PRO MAX jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana szybki i w iPhone 11 Pro MAX w Warszawie

Prawdopodobnie cały czas nosisz przy sobie swojego iPhone 11 PRO MAX i łatwo go zgubić. Zawsze istnieje szansa, że może on spaść na ziemię. Złamane ekrany mogą utrudnić korzystanie z urządzenia, a także spowodować poważne konsekwencje, takie jak woda wyciekająca przez pęknięcia lub wolniejsza reakcja na dotyk. Naprawa ekranu iPhone 11 PRO MAX nie jest prosta. Proponujemy powierzyć to zadanie specjalistom u nas wymiana szybki iPhone 11 PRO MAX zajmie od 2 godzin do jednego dnia roboczego. ExpressGSM dostarcza wysokiej klasy części, które pod względem jakości są porównywalne z tymi dostarczanymi przez Apple. Komunikat o wyświetlaczu, który nie jest oryginalny, to jedyna rzecz, która może być niespodzianką w przypadku wymiany wyświetlacza. Komunikat powtarza się wielokrotnie, pomimo tego, że panel został odbudowany przy użyciu oryginalnych komponentów patentowych OEM (w tym uszczelek samoprzylepnych). Komunikat znika w ciągu kilku dni od zgłoszenia. Jest to tekst informacyjny i nie będzie miał wpływu na wydajność użytkowania telefonu.

Wymiana baterii iPhone 11 PRO MAX
Express GSM  ExpressGSM wymienia baterie w iPhone 11 PRO MAX od ręki

Wymiana baterii w iPhone 11 PRO MAX potrwa 30 minut

Spadek żywotności baterii w iPhone 11 PRO max nie jest spowodowany zaniedbaniem lub niezamierzonymi zdarzeniami, takimi jak pęknięte wyświetlacze. To normalne, że komórki się starzeją. Jak to wygląda w rzeczywistości? Techniczny aspekt baterii polega na tym, że jest ona mniejsza i zużywa mniej energii to wtedy wymiana baterii iPhone 11 PRO MAX jest konieczna. Jest to podobne do niewyspania każdej nocy, jednak wieczorem jesteś bardziej zmęczony, co utrudnia Ci prawidłowe wykonywanie obowiązków.
Stan Twojej baterii może przybierać różne formy. Częściej używasz ładowarki, aby upewnić się, że iPhone jest naładowany. Czasami iPhone nie ładuje się po podłączeniu go do gniazdka elektrycznego. Inną wskazówką jest spadek wydajności. Może być tak, że urządzenie nie wykonuje zadań, które wcześniej były łatwe do wykonania. Problemem jest zazwyczaj niereagująca komórka. Zdarza się, że telefon w ogóle się nie włącza.

Wysyłkowa naprawa iPhone 11 PRO MAX

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM