Naprawa LG G6

Naprawa LG G6 możliwa w Punkcie GSM od 30 minut

Potrzebujesz pilnуо naprawy telefonu LG G6?
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU LG BEZ UTRATY DANNYCH!
W naszym LG serwis naprawa LG G6 potrwa od 30 minut.
Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług i wybrania rozwiązań, które sprawdzą się bardzo dobrze i wybieranie, których będzie miało jak najbardziej sens pod wieloma względami. Zadowolenie z takiego działania i postawienia na naszą ofertę będzie bardzo wysokie i będzie w stanie ucieszyć wszystkie osoby.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu LG G6
- wymiana głośniku LG G6
- wymiana wyświetlacza LG G6
- Lg G6 wymiana szybki, można powiedzieć to jest samy najczęściej zgłoszony problem. Cena wymiany zbitej szybki w LG G6 zaczyna się od 149 zł.
- LG G6 wymiana baterii jest to usługa ekspresowa wymiana potrwa od 15 minut do 30 minut, a z rewelacyjnej ceny od 90 zł, każdy klient będzie zadowolony.
- wymiana mikrofonu LG G6
- wymiana klapki LG G6
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa LG G6 Cena

Każda naprawa w telefonie LG G6 będzie wykonana od ręki, części zamienne są dostępne na stanie w serwisie ExpressGSM. Zadowolenie z wybrania naszych usług będzie bardzo wysokie i można będzie czerpać radość ze zdecydowania się na nasze usługi nie zależnie czy to będzie wymiana baterii LG G6 lub wymiana szybki LG G6. Jesteśmy firmą, która na rynku jest obecna od bardzo długiego czasu i która proponuje pomoc, która może sprawdzać się fantastycznie i postawienie na nasze usługi będzie w związku z tym miało jak najbardziej sens i będzie korzystne. W atrakcyjnej cenie usuniemy usterki z konkretnego urządzenia.

Wykonywana Naprawa
LG G6
Koszt, Czas Naprawy
LG G6
Wymiana szybki LG G6180 zł zł zm
210 zł org
1-2 godziny
Wymiana ekranu LG G6320 zł zm
370 zł org
1 godzina
Wymiana korpusu LG G6
(Pokrywa baterii)
130 zł zm
180 zł org
1 godziny
Wymiana gniazda ładowania LG G6
170 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim LG G6
160 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu LG G6
130 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika LG G6
110-160 zł
30 minut
Wymiana baterii LG G6
130 zł zm
170 zł org
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
140 zł
20 minut
Wymiana szybki aparatu głównego LG G6
90 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

LG G6 wymiana szybki w serwisie od 90 minut

Dlaczego naprawa LG G6 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
W telefonie LG G6 wymiana szybki jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza, dlatego usługa po regeneracji ekranu w serwie LG zajmie 90 minut a koszt jest najtańszy na rynku polskim i zaczyna się od 149 zł.

Wartościowa usługa wymiana szybki LG G6 w serwisie telefonów

Wysokiej jakości usługa naprawcza wymiana szybki LG G6 oferowana w naszym serwisie to świetna usługa, nad którą warto się zastanowić, bo większość serwisów oferują wymianę wyświetlacza w telefonie LG G6, nasz serwis telefonów LG jest w stanie wykonywać naprawę i wymianę zbitych szybek, i taka reperacja pozwala zmniejszyć koszt naprawy telefonu. Oferujemy kompleksowe usługi naprawcze dla najbardziej wymagających osób i gwarantujemy radość z postawienia na naszą ofertę, bo cena LG G6 wymiana szybki jest najtańsza na rynku i zaczyna się od 149 zł, taki koszt będzie odpowiadał wymaganiom. Zainteresowanie się naszymi rozwiązaniami i usługami będzie dawało świetne efekty i będzie miało bardzo duży sens dla wszystkich klientów. Jak najbardziej warto zatem zdecydować się na naszą wartościową pomoc i usługi, które proponujemy dla wymagających osób, którym zależy na współpracy z ekspertami. Zapewniamy, że postawienie na nasze rozwiązania będzie dawało świetne efekty i będzie bardzo mocno cieszyło. 

Wymiana szybki LG G6

Naprawa LG G6 / Wymiana baterii LG G6

Ekspresowa usługa wymiana baterii LG G6 trwa 15 minut

W kwestii napraw urządzeń od LG nie mamy sobie równych. Świadczymy bardzo wartościowe i kompleksowe usługi naprawcze, na które postawienie będzie dawało świetne efekty i korzystanie, z których będzie dawało świetne efekty w każdej sytuacji. Spełnimy oczekiwania i wymagania wszystkich klientów, którzy postanowią korzystać z naszej usługi wymiana baterii LG G6 i naszej sprawdzonej najtańszej oferty na rynku Polskim, która będzie kosztować od 90 zł. Naprawa LG G6 proponowana przez nasz serwis jest w stanie sprawdzać się bardzo dobrze i można czerpać olbrzymią radość ze zdecydowania się na nasze rozwiązania i ofertę naszej renomowanej firmy, która jest obecna na rynku od długiego czasu. Profesjonalne usługi naprawcze, które proponujemy dla zainteresowanych osób mogą sprawdzać się znakomicie i wybieranie takowych będzie dawało świetne efekty. Zapraszamy zatem serdecznie do postawienia na nasze usługi i pomoc najlepszych specjalistów. U nas bez problemu przeprowadzisz kompleksową naprawę posiadanego smartfona i sprawisz, że będzie on działał poprawnie przez bardzo długi czas.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM