Wymiana Baterii LG G6

Usługa wymiana baterii LG G6 trwa od 15 minut

Jeśli jest potrzebna pilna wymiana baterii w telefonie LG G6 w Warszawie? Zgłoś w nasz LG Serwis w którym ekspresowo wymienimy ją od ręki!
KAŻDA WYMIANA BATERII LG G6 BEZ UTRATY DANNYCH!
Telefony od LG mogą służyć przez bardzo długi czas, ale za dwa trzy lata użytkowania może być potrzebna wymiana baterii LG G6 i taka usterka łatwo może być poprawiona w naszym serwisie. Zużyta bateria w telefonie LG G6 nie oznacza, że sprzęt należy wymienić. Dzięki postawieniu na nasz serwis można bowiem usunąć konkretne uszkodzenia i dać sobie możliwość dalszego użytkowania urządzenia w bardzo wygodny sposób. Zainteresowanie się takimi możliwościami będzie zatem dawało świetne efekty, bo w LG G6 wymiana baterii będzie bardzo opłacalne dla wszystkich osób, bo cena wymiany baterii LG G6 wynosi na zamienniku 90 zł, a oryginalna bateria LG G6 z wymianą kosztuje 130 zł. Nasza naprawa LG G6 to świetnej jakości usługa, której wybranie będzie dawało znakomite rezultaty po naszej wymianie baterii i będzie przekładało się na zadowolenie z postawienia na naszą pomoc. Jesteśmy zespołem ekspertów z zakresu usuwania najpoważniejszych usterek w telefonach firmy LG w urządzeniach mobilnych i gwarantujemy normalne działanie telefonu LG G6 po naszej wymianie baterii. Gwarantujemy, że fachowo podejdziemy do usuwania wszystkich usterek i zastosujemy najlepsze podzespoły.

LG G6 wymiana baterii cena w naszym serwisie jest stała

Dzięki nam bardzo tanio wydłużysz żywotność telefonu LG G6, i sprawisz w naszym cenniku, jaki jest cena wymiany baterii LG G6, a po naszej naprawie korzystanie z telefonu będzie możliwe przez bardzo długi czas, bo zakładamy baterii bardzo dobrej jakości. Wybieranie naszej oferty będzie miało zatem jak najbardziej sens i będzie bardzo korzystne i opłacalne dla wszystkich klientów, którzy postawią na nasz renomowany serwis, bo w LG G6 wymiana baterii cena zaczyna się od 90 zł.

Wykonywana Naprawa
LG G6
Koszt, Czas Naprawy
LG G6
Wymiana baterii LG G690 zł zm
130 zł org
30 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

LG G6 wymiana jest usługą ekspresową

Jeżeli szukasz najlepszej pomocy wymiany baterii LG G6 w zakresie naprawy telefonów LG to wybranie naszej oferty Jeżeli szukasz najlepszej pomocy w zakresie naprawy telefonów to wybranie naszej oferty LG G6 wymiana baterii będzie świetną decyzją. Jesteśmy zespołem specjalistów z obszaru usuwania usterek z urządzeń mobilnych i proponujemy wartościowe usługi i pomoc, której jakość jest bardzo wysoka.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-799-894-970
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM