Naprawa LG K10

Naprawa LG K10 w Warszawie od 30 minut

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu LG K10?
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii w LG Serwis i naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu LG K10
- wymiana głośniku LG K10
- wymiana wyświetlacza LG K10
- Lg K10 wymiana szybki, można powiedzieć to jest samy najczęściej zgłoszony problem. Cena wymiany zbitej szybki w LG K10 zaczyna się od 95 zł a czas wymiany szybki zajmie w Serwisie GSM ExpressGSM zajmie u nas orientacyjnie 60 minut.
- W Lg K10 wymiana baterii jest to usługa ekspresowa, dzięki temu, że to jest starszy model telefonu, w którym wystarczy otworzyć tylną klapkę i wymienić samą baterię.
- wymiana mikrofonu LG K10
- wymiana klapki LG K10
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa LG K10 Cena

Każda naprawa LG K10 będzie wykonana od ręki, części zamienne są dostępne na stanie w serwisie ExpressGSM

Wykonywana Naprawa
LG K10
Koszt, Czas Naprawy
LG K10
wymiana szybki w Lg K10130 zł (ZM)
160 zł ORG
1-2 godziny
wymiana ekranu Lg K10270 zł (ZM)
310 zł ORG
1 godzina
wymiana korpusu
(Pokrywa baterii)
80 zł
1 godziny
Wymiana gniazda
ładowania USB
110 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
110 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu LG K10
110 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika LG K10
90-120 zł
30 minut
Wymiana baterii LG K10
80 zł (ZM)
110 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 
100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30-50 zł
10 minut
Wymiana przycisku czytnika linii papilarnych
-
20 minut
Wymiana szybki aparatu LG K10
60 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Wymiana szybki w LG K10 wymienimy od 45 minut!

Dlaczego naprawa w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki LG K10 jest taniej niż wymiana całego wyświetlacz, dlatego usługa po regeneracji ekranu w serwie GSM zajmie od 45 minut.

Wymiana wyświetlacza LG K10 w ekspresowej usługi

    Chociaż telefon LG K10 ma już swoje lata, jednak jego użytkownicy bardzo sobie go chwalą. W latach 2018-2019 do serwisu ExpressGSM przyjmowano dziennie 5-6 telefonów LG K10 na wymianę szybki. Obecnie już nie tak często trafiają do serwisu, jednak naprawa modelu LG K10 nadal jest opłacalna, nawet przy wymianie całego wyświetlacza. Obecnie na rynku dostępne są zarówno oryginalne wyświetlacze jak również i zamienniki bardzo wysokiej jakości. Jeśli wyświetlacz pokazuje obraz a stłuczona jest jedynie szybka, aby zmniejszyć koszty naprawy, proponujemy wymianę samej szybki, dzięki czemu zachowany zostaje oryginalny wyświetlacz LG K10. 
Wyświetlacz to we wszystkich smartfonach jeden z najbardziej narażonych na uszkodzenie elementów urządzenia. Warto zatem odpowiednio dbać o urządzenie, gdyż będzie to dawało świetne rezultaty i możliwe będzie wygodne korzystanie ze smartfona. Wymiana wyświetlacza LG K10 wykonana przez najlepszych ekspertów sprawdzi się doskonale i jak najbardziej warto postawi na taką korzystną ofertę, która będzie sprawdzała się bardzo dobrze. Przeprowadzona przez fachowców wymiana wyświetlacza pozwoli cieszyć się znakomicie działającym urządzeniem. Warto tym samym zainteresować się takimi możliwościami i warto skorzystać z pomocy najlepszych ekspertów z branży, którzy działają na rynku od długiego czasu i którzy oferują najlepsze usługi dla wszystkich zainteresowanych osób.

Wyświetlacz LG K10

Pęknięty wyświetlacz nie oznacza konieczności wymiany smartfona

Samo uszkodzenie wyświetlacza polegające na pojawieniu się na nim pęknięć nie sprawia, że konieczna jest wymiana urządzenia na zupełnie nowe. Takiego uszkodzenia można pozbyć się bardzo łatwo i można dalej korzystać ze smartfona. Wystarczy jedynie oferowana przez nasz serwis wymiana wyświetlacza LG K10 która to jest wysokiej jakości usługą, na którą jak najbardziej warto się zdecydować. Zadowolenie z najlepszego działania będzie bardzo wysokie i można będzie wiele zyskać na odpowiednim podejściu do sprawy. W naszym serwisie każda wymiana jest wykonywana na bazie dobrej jakości podzespołów, które sprawdzą się znakomicie. Wybieranie takich ofert przekłada się zatem na wiele korzyści i można bardzo komfortowo korzystać z samego telefonu. Montowane przez nas wyświetlacze pod względem parametrów nie odbiegają od zupełnie oryginalnych rozwiązań. Skorzystanie z naszej oferty jest zatem w stanie prowadzić do mnóstwa korzyści i może dawać znakomite efekty.
Wymiana wyświetlacza LG K10

Posiadamy doświadczenie w wymianie wyświetlaczy

Wymiana ekranu LG K10 to jedna z naszych flagowych usług i naprawdę warto postawić na skorzystanie z naszej wartościowej oferty. Posiadamy niezbędne części do napraw oraz narzędzia, które pozwalają nam na sprawną wymianę samego wyświetlacza. Tym samym smartfon będzie działał w pełni poprawnie i można będzie bardzo komfortowo z niego korzystać. Wybranie takiej oferty będzie dawało świetne rezultaty i można będzie wiele zyskać na najlepszym podejściu do sprawy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wybrania naszej sprawdzonej i korzystnej oferty w swojej sytuacji.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM