Serwis naprawa telefonów

Początki serwisu i naprawy telefonów oraz nasza oferta reperacji

Szacuje się, że pierwsze telefony komórkowe pojawiły się w roku 1973. Wynalazcą tych urządzeń był Martin Cooper i jako pierwsza do oferty wprowadziła je firma Motorola. Stało się to początkiem rewolucji i bardzo szybko na rynku pojawiały się kolejne coraz nowocześniejsze rozwiązania, które zdobywały coraz większe uznanie wśród klientów. Dwie dekady później na rynku zadebiutowały tablety, które na stałe zmieniły sposób konsumowania treści internetowych. Zawsze jednak sprzęty elektroniczne były narażone na różnego rodzaju usterki. Do teraz nowoczesne sprzęty mogą ulec uszkodzeniom na skutek różnych czynników. Usterka jest szczególnie dotkliwa po okresie gwarancyjnym, gdy jej naprawa telefonów należy zrealizować na własną rękę. W takiej sytuacji warto postawić na serwis telefonów komórkowych, który udzieli fachowego wsparcia. W naszej ofercie dostępnych jest wiele usług, a nawet w naszym serwis naprawy telefonów mamy do szkrzystania usługi naprawcze: wymiana szybki, albo wymiana wyświetlacza, lub baterii nie stanowi dla nas wyzwania i przebiega bardzo sprawnie.

Dbanie o posiadany smartfon jest bardzo istotne

Profesjonalny serwis naprawy telefonów to usługa oferowana przez nasz serwis, na którą naprawdę warto się zdecydować. Jesteśmy w stanie profesjonalnie podejść do usuwania wszystkich usterek i zaproponować prace naprawcze, które przywrócą ten model smartfona do pełnej sprawności. Dzięki temu korzystanie ze sprzętu będzie bardzo przyjemne i wygodne dla wszystkich osób, które postanowią skorzystać z naszej wartościowej oferty. Najlepsze usługi oferowane przez naszą firmę będą odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom wszystkich klientów. Jeżeli zależy Ci na współpracy z najlepszymi ekspertami to postawienie na nasze przedsiębiorstwo będzie dawało świetne rezultaty i będzie miało naprawdę bardzo duży sens. 

Usługi w
serwisie naprawy telefonów
Koszt naprawy 
i czas realizacji usług

Wymiana zbitej szybki
95 - 570 zł 
2-3 godziny
 Wymiana wyświetlacza
80 - 120 zł
od 30 minut
Wymiana tylnej szybki40 - 80 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania
50 -110  zł
30-60 minut
Wymiana baterii telefonu w komórce60 -90 zł
30-60 minut
Wymiana szybki aparatu 50 -90 zł
20-60 minut
Wymiana mikrofonu w telefonie 70 -120 zł
20-60 minut
Wymiana głośnika w telefonie 60 -130 zł
20-60 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY
Wysyłkowa Naprawa Telefonów

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM