Naprawa Samsung A14

Naprawa Samsung A14 w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung A14?
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój Samsung A14 zostanie naprawiony profesjonalnie i z zachowaniem wysokiej jakości, to serwis ExpressGSM jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nasz zespół ekspertów gwarantuje szybką i sprawna naprawę, korzystając z oryginalnych części Samsung.
Oferujemy szeroki zakres usług naprawczych, takich jak wymiana zbita szybka, wymiana wyświetlacza, wymiana zużytej baterii i wiele więcej. Jeśli nie jesteś pewien, jakiej dokładnie usługi potrzebuje twój Samsung A14, nasi specjaliści przeprowadzą wstępną diagnozę i poinformują Cię o możliwych kosztach naprawy.
Każda naprawa Samsung A14 w naszym serwis Samsung Warszawa ExpressGSM potrwa od 20 minut.
Ten kompleksowy poradnik serwisowy Samsung Galaxy A14 jest dostępny poniżej. Koszyk zawiera najczęściej spotykane naprawy. W tej części szczegółowo wyjaśniamy czas trwania i przebieg usługi. W większości przypadków naprawa trwa krócej niż godzinę (w naszych serwisach stacjonarnych). Jeśli Twojej usługi nie ma na liście, nadal możesz skorzystać z diagnostyki telefonicznej lub skontaktować się z nami.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana szybki Samsung A14
- wymiana baterii Samsung A14 
- wymiana wyświetlacza Samsung A14 
- wymiana szybki aparatu Samsung A14 
- wymiana głośniku Samsung A14 
- wymiana aparatu Samsung A14  
- wymiana baterii Samsung A14 
Inne naprawy A14:
Jesteśmy również ekspertami w zakresie wymiany wadliwych kart SIM, a także naprawy niedziałających głośników i mikrofonów.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Ile kosztuje naprawa Samsung A14

Wysokiej jakości serwis Samsung Galaxy A14 powinien być dokładny i zapewniać wysokiej jakości naprawy. ExpressGSM zapewnia pełny zakres napraw. Listę wszystkich opcji znajdziesz tuż obok zakładki każdego modelu. Nie musisz szukać dokładnie tej usługi, której szukasz. Możesz zdecydować się na diagnozę urządzenia, a my dotrzemy do Ciebie, aby znaleźć pierwotną przyczynę. ExpressGSM przyjmie z powrotem Twój telefon. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dane, aktualizacje i oprogramowanie są nienaruszone. Klientom, którzy wybiorą nasz serwis, oferujemy gwarancję zarówno na instalację, jak i na części, których używamy.

Wykonywana Naprawa Samsung A14Koszt i Czas Naprawy Samsung A14
Wymiana Szybki Samsung A14180 zł ZM
210 zł ORG
od 6 godziny

Wymiana wyświetlacza Samsung A14330 zł ORG
od 60 minut
Wymiana tylnej szybki Samsung A14180 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung A14
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
170 zł
240 zł
210 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung A14
190 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung A14130 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung A14
190 zł ZM
230 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu 
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 100 - 200 zł
2-72 godziny
Wymiana szybki aparatu Samsung A14120 zł
10 minut
Folia ochrona50 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wymiana szybki Samsung A14

Dlaczego naprawa Samsung A14 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Samsung A14 jest taniej niż wymiana wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 90 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana szybki Samsung A14 - Użytkownicy coraz częściej decydują się na wymianę uszkodzonego szkła w swoich telefonach A14, jeśli ich wierzchnia warstwa uległa uszkodzeniu. Dzięki tej szybkiej analizie dowiesz się, jak wygląda wymiana szkła i czy jest ona równoznaczna z wymianą wyświetlacza. Szkło warto wymienić tylko wtedy, gdy jest popękane lub ma widoczne rysy. Aby zapobiec ingerencji w telefon, zalecamy przyklejenie wyświetlacza do korpusu, aby można było go zdjąć. Zabezpiecz przedni panel, aby nie dopuścić do jego uszkodzenia. Separator, za pomocą ciepła, oddziela szkło od wyświetlacza. Następnie można wyczyścić i wymienić szkło A14. Następnie technik sprawdzi funkcjonalność ekranu dotykowego i wyświetlacza. Możliwa jest naprawa wyświetlacza lub dotyku, ale nie dla wszystkich powierzchownych uszkodzeń. ExpressGSM jest doskonałym serwisem.
Wymiana szybki w telefonie Samsung A14 to jedna z najczęstszych usług, które oferują serwisy telefonów komórkowych. Dzięki niej możemy przywrócić sprawność naszego smartfona po uszkodzeniu szybki, które może wystąpić w wyniku upadku bądź przygniecenia. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej usługi, możesz mieć pewność, że zostanie ona wykonana profesjonalnie. Wszystkie naprawy przeprowadzamy na oryginalnych częściach, które przed montażem są starannie sprawdzane. Ponadto, po naprawie otrzymasz od nas gwarancję na wykonane działania.
Czas trwania całej wymiany szybki w telefonie Samsung A14 zależy od stopnia uszkodzenia i dostępności części. Proces może zająć od kilku godzin do kilku dni. W naszym serwisie staramy się jednak przeprowadzić naprawę jak najszybciej, jednocześnie dbając o jakość wykonanej usługi.
Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung A14?
Sprawdź aktualny koszt wymiany szybki w telefonie Samsung A14 na naszej stronie internetowej. Cena obejmuje zarówno nową część, jak i kompleksową wymianę, dzięki czemu nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami. Po naprawie każdy smartfon jest starannie przygotowany i zabezpieczony przed wysyłką. Wymieniona szybka w Samsungu A14 objęta jest 3-miesięczną gwarancją.

Wymiana szybki Samsung A14

Wymiana szybki Samsung A14 od ręki

W ExpressGSM oferujemy profesjonalną wymianę szybki w modelu Samsung A14. Nasi wyspecjalizowani technicy posiadają szerokie doświadczenie w naprawach telefonów i są w stanie przeprowadzić wymianę szybki natychmiast. Dzięki temu, możesz cieszyć się świeżą i bezpieczną szybką w swoim Samsungu A14 już w krótkim czasie.
W naszych usługach gwarantujemy wysoką jakość i używamy tylko oryginalnych części zamiennych, które są kompatybilne z modelem Samsung A14. Dzięki temu, masz pewność, że otrzymujesz tylko najwyższą jakość usługi.
Aby skorzystać z naszej usługi, wystarczy odwiedzić jeden z naszych punktów serwisowych. Nasi technicy będą tam czekać, aby natychmiast rozpocząć proces wymiany szybki. Cała naprawa zazwyczaj zajmuje około 30-180 minut, w zależności od stopnia skomplikowania i obłożenia serwisu.
Dodatkowo, w ExpressGSM oferujemy również gwarancję na wykonaną usługę. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z wymienioną szybką, jesteśmy gotowi zapewnić darmową naprawę lub wymianę. Nasza gwarancja obejmuje również wszelkie wady fabryczne części zamiennych.
Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi wymiany szybki w Samsung A14 w ExpressGSM. Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci w przywróceniu Twojego telefonu do idealnego stanu!

Wymiana tylnej szybki Samsung A14

Samsung Galaxy A14 wymiana klapki baterii .Obawiasz się o wodoszczelność swojego telefonu lub jego przeciekanie z powodu uszkodzenia klapki? Usługa wymiany klapki baterii jest dostępna, jeśli obawiasz się o wodoszczelność swojego telefonu. Nasze nastawienie na jakość oznacza, że oferujemy szybką obsługę i uczciwą cenę. Zapewniamy również wysokiej jakości klapki, oryginalne, z demontażu i wymiany. Klapki zamienne, mimo że są tańsze od oryginalnych ze względu na brak powłoki termicznej, kosztują znacznie mniej. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup klapek z demontażu. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze i zmniejszyć ryzyko przegrzania telefonu. Najlepsze efekty można osiągnąć tylko przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Nasi technicy są niezwykle skrupulatni przy tego typu naprawach. Nasza usługa wymiany klapki baterii Samsung Galaxy A14 trwa niecałą godzinę (po wcześniejszym umówieniu się). W przypadku zamówienia złożonego za pośrednictwem sklepu internetowego telefon zostanie zwrócony w ciągu godziny od odebrania go przez kuriera.

Wymiana wyświetlacza Samsung A14

Wymiana wyświetlacza Samsung A14

ExpressGSM oferuje szybką i profesjonalną wymianę wyświetlacza w Samsung A14. Wymiana odbywa się na miejscu, bez konieczności wysyłki urządzenia do serwisu.

Wymiana wyświetlacza Samsung A14 w ExpressGSM wykonuje się w ciągu kilkudziesięciu minut, dzięki czemu Klient może odzyskać sprawność swojego urządzenia w bardzo krótkim czasie. Pracę wykonuje profesjonalny serwisant, który posiada niezbędne umiejętności i doświadczenie w naprawie telefonów marki Samsung.
W celu umówienia się na wymianę wyświetlacza Samsung A14 w ExpressGSM, Klient powinien skontaktować się telefonicznie lub osobiście z jednym z punktów serwisowych. W przypadku, gdy wyświetlacz jest na miejscu, możliwa jest natychmiastowa wymiana. Jeśli nie ma go w magazynie, Klient otrzyma informację o czasie oczekiwania na dostawę nowego wyświetlacza i umawia się na konkretną datę wizyty w serwisie.
Wymiana wyświetlacza w Samsung A14 jest wykonywana przy użyciu oryginalnych części zamiennej. ExpressGSM gwarantuje wysoką jakość wykonanej usługi oraz pełne zadowolenie Klienta. Po wymianie wyświetlacza, telefon jest dokładnie sprawdzany i testowany, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.
W przypadku pytań dotyczących wymiany wyświetlacza w Samsung A14 w ExpressGSM, Klient może skontaktować się z serwisem drogą telefoniczną lub bezpośrednio odwiedzić jeden z punktów serwisowych. Fachowy personel chętnie udzieli wszelkich informacji i pomoże w rozwiązaniu problemu.

Użytkownicy Samsung Galaxy A14 powinni używać protektora i etui, aby chronić swój wyświetlacz. Może się okazać, że te środki nie zadziałają i konieczna będzie wymiana szkła w Twoim Galaxy A14. Eksperci służą fachową pomocą, jeśli szukasz sposobu na szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu. ExpressGSM wymieni Twój oryginalny wyświetlacz zgodnie ze specyfikacją producenta. ExpressGSM oferuje fachową naprawę, a także gwarancję obejmującą zarówno montaż, jak i części. Nasza usługa naprawy jest szybka i skuteczna. Telefon zostanie zwrócony tego samego dnia, w którym został odebrany. Po wcześniejszym umówieniu się, serwis stacjonarny może zakończyć naprawę w godzinę. W przypadku stwierdzenia dodatkowej usterki, zarówno koszt naprawy, jak i wymagany czas są omawiane indywidualnie.
Jeżeli Twój telefon Samsung A14 został uszkodzony, np. ekran jest pęknięty lub uszkodzony w inny sposób, to dobrze wiedzieć, że istnieje możliwość jego naprawy. Wymiana ekranu w Samsungu A14 może być przeprowadzona przez profesjonalny serwis, który ma doświadczenie w naprawie telefonów tej marki.
Kiedy zdecydujesz się na wymianę ekranu w Samsungu A14, możesz mieć pewność, że telefon zostanie naprawiony w sposób kompleksowy. W serwisie specjaliści wymienią uszkodzony ekran na nowy, oryginalny ekran, który będzie spełniał wszystkie standardy i gwarantował wysoką jakość obrazu.
Dzięki wymianie ekranu w Samsungu A14 Twój telefon będzie wyglądał jak nowy. Nie będziesz musiał się martwić o pęknięcia czy rysy na wyświetlaczu, co wpłynie tylko na estetykę, ale także na funkcjonalność urządzenia. Nowy ekran będzie działał bez zakłóceń i zapewni optymalne doświadczenie użytkowania.
Wymiana ekranu w Samsungu A14 powinna być wykonana przez profesjonalistów, którzy mają odpowiednie narzędzia i wiedzę, aby przeprowadzić naprawę bez ryzyka dalszych uszkodzeń. Serwis będzie również mógł udzielić Ci gwarancji na wykonaną naprawę, dając Ci dodatkowe bezpieczeństwo i pewność.
Jeśli Twój telefon Samsung A14 ma uszkodzony ekran, nie zwlekaj i skorzystaj z usług profesjonalnego serwisu. Wymiana ekranu pozwoli Ci cieszyć się pełną funkcjonalnością urządzenia i wyglądem jak nowe.
Czas wymiany wyświetlacza Samsung A14 zależy od wielu czynników, takich jak dostępność części zamiennej, obciążenie serwisu oraz umiejętności i doświadczenia technika. W niektórych przypadkach wymiana ekranu może zająć tylko kilka godzin, podczas gdy w innych może potrwać nawet kilka dni. Ważne jest również, czy serwis ma ekran w magazynie czy czy musi go zamówić. Niezależnie od czasu trwania naprawy, nasz priorytet to zawsze zapewnienie najwyższej jakości usługi i odtworzenie pełnej funkcjonalności telefonu.

Wymiana baterii Samsung A14

Wymiana baterii Samsung A14 od ręki. Możesz być pewien, że bateria Twojego Samsunga Galaxy A14 w końcu padnie. Nawet jeśli koreański producent wprowadził technologię "Super Fast Charger", to z czasem żywotność baterii będzie się zmniejszać z powodu intensywnego użytkowania. Dlatego właśnie zalecamy wymianę baterii Samsung Galaxy A135G 5G. Nie ma znaczenia, czy wybierzesz pomiędzy oryginalną a zamienną baterią. To, co ma znaczenie, to Twój budżet. Jeśli nie chcesz wymieniać oryginalnej baterii, istnieją przystępne cenowo alternatywy. Wymiana baterii w A14 zajmuje mniej niż godzinę w stacjonarnym serwisie. Ponieważ oferujemy zarówno usługę, jak i akumulator, naprawa jest w 100% gwarantowana. Zachęcamy do sprawdzenia baterii, jeśli nie jesteś pewien, że problem Twojego szybko rozładowującego się smartfona wynika z baterii. Przedstawimy zarówno potwierdzenie problemu, jak i wycenę naprawy.
Wymiana baterii w telefonie Samsung A14 jest niezbędna w przypadku, gdy bateria zaczyna tracić swoją wydajność przed upływem okresu dwóch lat, o którym informuje producent. Częste ładowanie telefonu może przyspieszać proces zużycia baterii, a najpoważniejszym problemem, jaki może się pojawić, jest puchnięcie baterii. To nie tylko skraca czas pracy telefonu, ale również może spowodować uszkodzenia wewnątrz urządzenia. Jeśli zauważysz, że poziom naładowania baterii w Twoim Samsungu A14 drastycznie spada, warto rozważyć jej wymianę na nową. Nasza usługa obejmuje zakup nowej baterii i profesjonalną wymianę. Wybierając serwis Samsung, masz pewność, że naprawa zostanie wykonana prawidłowo i użyte będą oryginalne części.
Czas wymiany baterii w telefonie Samsung A14 może się różnić w zależności od konkretnego przypadku, ale zazwyczaj zajmuje to około 30-60 minut. Jest to związane głównie z tym, że większość baterii w nowoczesnych telefonach jest mocowana klejem do korpusu, co wymaga delikatnego i precyzyjnego demontażu, aby uniknąć uszkodzeń innych podzespołów. Nasz priorytet to jednak zapewnienie wysokiej jakości usługi, dlatego staramy się dokonać wymiany jak najszybciej, jednocześnie zachowując pełne bezpieczeństwo urządzenia.

Wymiana złącza ładowania w Samsung A14

Dlaczego nie warto jak najszybciej wymienić uszkodzonego złącza USB w swoim Samsung Galaxy A14? Po pierwsze, uszkodzenie złącza uniemożliwia ładowanie telefonu lub przesyłanie danych do komputera. Opóźnienie w naprawie często może doprowadzić do zwarcia, co z kolei może spowodować uszkodzenie płyty głównej. ExpressGSM zapewnia, że naprawa jest wykonywana szybko, profesjonalnie i przy użyciu najlepszego sprzętu. Polega ona na rozebraniu obudowy i usunięciu resztek cyny lub innych zanieczyszczeń. Na koniec naprawa polega na wlutowaniu fabrycznie nowego gniazda USB. Nasi klienci otrzymują fachową naprawę oraz gwarancję, która obejmuje zarówno montaż, jak i części. Dodatkowo wykonujemy testy, aby mieć pewność, że urządzenie jest sprawne.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM