Naprawa Samsung A40

Naprawa Samsung Galaxy A40

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung A40?
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
Naprawa Samsung A40 w Samsung serwis Warszawa ExpressGSM od 20 minut. 
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung A40 
- wymiana głośniku Samsung A40 
- wymiana wyświetlacza Samsung A40 
- wymiana szybki Samsung A40 
- wymiana baterii Samsung A40 
- wymiana mikrofonu Samsung A40 
- wymiana klapki Samsung A40 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.
Smartfony od Samsung można bardzo łatwo naprawiać w naszym serwisie, w którym specjalizujemy się w usuwaniu usterek ze wszystkich najpopularniejszych modeli. Oferujemy usługi naprawcze między innymi dla urządzeń z serii A, która cieszy się w Polsce sporą popularnością. Składa się bowiem z niedrogich smartfonów, które przy tym oferują bardzo dobre parametry. Samo korzystanie z takich urządzeń jest zatem niezwykle przyjemne i komfortowe dla wszystkich osób. W naszym serwisie GSM oferujemy kompleksowe usługi naprawcze dla tych telefonów. Serdecznie zapraszamy zatem do wybrania naszych usług i skorzystania z naszej wartościowej pomocy, która sprawdzi się bardzo dobrze.

Naprawa Samsung A40 Cena

Czy Twój Samsung A40 został uszkodzony? Nie musisz się martwić! Nasz doświadczony zespół ekspertów jest gotowy, aby przywrócić Twój telefon do pełnej sprawności. W serwisie ExpressGSM rozumiemy, jak ważne stają się smartfony w naszym codziennym życiu. Dlatego zapewniamy szybką i profesjonalną naprawę Twojego Samsunga A40, tak abyś mógł wrócić do swoich spraw bez zbędnych przestojów.

Wykonywana Naprawa Samsung A40Koszt i Czas Naprawy Samsung A40
Wymiana Szybki Samsung A40150 zł (ZM)
180 zł ORG
2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung A40390 zł
1 godzina
Wymiana Klapki
(Pokrywa baterii)
140 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung A40
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
140 zł
180 zł
210 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung A40
140 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung A40
140 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung A40
210 zł ZM
250 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100-200 zł
2-72 godziny
Wymiana szybki aparatu Samsung A40
110 zł
10 minut
 Szkło Hartowane
30 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Skorzystaj z naszej ofery i  naprawy Samsung A40

Uszkodzenia telefonów to bardzo powszechny problem, który spotyka wiele osób. Pomocą w takiej sytuacji może być nasz serwis i oferowana u nas naprawa Samsung A40, która jest nastawiona na zadowolenie klientów. Świadczymy rzetelne usługi na bardzo korzystnych warunkach i w związku z tym każda osoba będzie zadowolona z postawienia na naszą ofertę i pomoc, którą proponujemy. W przypadku naszych usług wymiana szybki Samsung A40 i wymiana wyświetlacza A40 jakość zawsze stoi na najwyższym poziomie i jest dla nas priorytetem. Stosujemy najlepsze części zamienne oraz dbamy o rzetelność całego procesu naprawy telefonu. Nasze skupienie na oferowaniu wartościowej pomocy daje bardzo dobre efekty i sprawia, że każde urządzenie może zostać bardzo sprawnie przywrócone do działania i użytkowanie go może być niesamowicie komfortowe. Wybierz nasze usługi i zleć nam kompleksową naprawę Twojego telefonu.

Naprawa Samsung A40

Wymiana szybki Samsung Galaxy A40

Dlaczego naprawa Samsung A40 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Samsung A40 jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Zamiana szybki w telefonie Samsung Galaxy A40
Podczas codziennego użytkowania telefonu, zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia szybki, na przykład w wyniku upadku lub przygniecenia. Uszkodzenie to jest jednym z najczęstszych problemów, których naprawa jest przeprowadzana w serwisach telefonów komórkowych. Jeśli zdecydujesz się na zakup tej usługi, nasz profesjonalny serwis przeprowadzi wymianę szybki w telefonie Samsung Galaxy A40. Ważne jest, aby tego typu naprawy były wykonywane tylko przez doświadczonych serwisantów, którzy specjalizują się w naprawach telefonów komórkowych Samsung. Podczas naprawy uszkodzonej szybki demontujemy ją i zastępujemy nową. Wiele telefonów obecnie ma zakrzywione ekrany lub nieregularne wycięcia w szkle na różne elementy, takie jak głośniki czy aparaty fotograficzne. Takie telefony wymagają specjalistycznych narzędzi serwisowych, które umożliwią precyzyjne oddzielenie szybki od ekranu. Nasz serwis telefonów komórkowych używa tylko oryginalnych części, które są dokładnie sprawdzane przed ich zastosowaniem w naprawie.
Ile czasu zajmie wymiana szybki w telefonie Samsung A40?
Czas wymiany szybki w telefonie Samsung A40 zależy od etapów pracy przeprowadzanych w naszym serwisie. Po rejestracji urządzenia po otrzymaniu przesyłki demontujemy uszkodzony element i przeprowadzamy wymianę szybki. Następnie przeprowadzamy dokładne testy końcowe, po których odsyłamy telefon do klienta. Staramy się skrócić czas pracy do minimum, aby zapewnić należytą staranność podczas wymiany szybki. W trakcie naprawy klient otrzymuje powiadomienia o statusie naprawy oraz numer listu nadania, aby móc śledzić przesyłkę na stronie firmy kurierskiej. Odesłanie telefonu kurierem jest bezpłatne.
Sprawdzenie ceny wymiany szybki w telefonie Samsung A40 można zawsze dokonać na stronie naszego sklepu internetowego. Wybierając tę usługę, otrzymasz darmową wysyłkę kurierem w obie strony, nową szybkę oraz serwisową usługę wymiany uszkodzonej szybki na nową. Cena, która jest podawana, obejmuje kompleksową usługę wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy A40, co oznacza, że nie musisz martwić się o dodatkowe koszty. Po przeprowadzeniu naprawy każdy telefon jest starannie zapakowany i zabezpieczony. Przygotowaną przesyłkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy ją pod wskazany adres, czy to do twojego domu, miejsca pracy lub innego miejsca. Na wymianę szybki w Samsung A40 udzielamy 3-miesięcznej gwarancji.

Naprawimy wszystkie uszkodzenia mechaniczne

  Jedna z grup uszkodzeń smartfonów to uszkodzenia fizyczne. Następuje one na skutek upadku smartfona z dużej wysokości. Może w takiej sytuacji dochodzić do pęknięć poszczególnych elementów. Dlatego też w naszym serwisie oferowana jest wymiana wyświetlacza Samsung A40 polegająca na demontażu uszkodzonego elementu i zamontowaniu w jego miejsce zupełnie nowego. Stosujemy oryginalne wyświetlacza, co zapewnia takie samo działanie i parametry ekranu co w fabrycznym rozwiązaniu. Zajmujemy się także wymianami tylnych klapek. Również na skutek upadku może dochodzić do ich pęknięć. Nowa klapka zdecydowanie poprawi zatem wygląd wizualny smartfona. Codzienna eksploatacja może także prowadzić do pojawiania się zarysowań na szybce chroniącej wyświetlacz. Tutaj również mamy przygotowaną ofertę naprawczą i jesteśmy w stanie ją wymienić. Wymiana szybki Samsung A40 wpływa na lepszą jakość wykonywanych zdjęć. Uszkodzenia mechaniczne nie stanowią dla nas żadnego problemu i jesteśmy w stanie bardzo sprawnie je usuwać i przywracać telefony do znakomitego działania.

Naprawa Samsung Galaxy A40

Wymiana uszkodzonych podzespołów

Dla posiadaczy modelu A40 mamy przygotowaną także ofertę wymiany uszkodzonych podzespołów. Najpopularniejsza jest oczywiście wymiana baterii Samsung A40 w naszym serwisie. Bateria na skutek cykli ładowania traci swoją pojemność i po pewnym czasie konieczne jest bardzo częste podłączanie smartfona do zasilania. Jej wymiana na zupełnie nową pozwala na rozwiązanie tego problemu. W naszej ofercie znajduje się także usługa wymiany gniazda ładowania. Ten element również może ulec awarii i jest ona bardzo problematyczna, gdyż utrudnia naładowanie smartfona. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty i wymiany tego właśnie elementu.

Wymiana baterii Samsung A40

W naszym serwisie oferujemy profesjonalną wymianę baterii w telefonie Samsung A40. Jeśli zauważasz, że Twój telefon szybko się rozładowuje, to doskonałym rozwiązaniem może być wymiana baterii. Otrzymasz od nas nową baterię, która będzie działać sprawnie i przedłuży żywotność Twojego telefonu.
Warto zaznaczyć, że nasz serwis zajmuje się również innymi naprawami telefonów komórkowych Samsung. Jeśli Twój telefon ma inny problem, również możemy Ci pomóc. Nasze usługi świadczone są przez wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu masz pewność, że naprawa zostanie wykonana prawidłowo i skutecznie.
Wielu użytkowników zapomina, że wymiana baterii jest czynnością, która powinna być wykonana przez profesjonalistów. Baterie w telefonach są często w sobie już wklejane w konstrukcje telefonu, więc nieumiejętne wykonanie wymiany może spowodować uszkodzenie baterii lub nawet samozapłon. Dlatego ważne jest, aby oddać swój telefon do serwisu, który posiada odpowiednie kwalifikacje i używa oryginalnych części.
W naszym serwisie stosujemy oryginalne części do telefonów Samsung, co gwarantuje najlepszą jakość i kompatybilność z urządzeniem. W przypadku wymiany baterii w Samsungu A40, otrzymasz fabrycznie nową baterię, która będzie działać bez zarzutu. Nasi serwisanci posiadają również wiedzę i umiejętności, aby prawidłowo przeprowadzić wymianę baterii, bez ryzyka uszkodzenia innych elementów telefonu.
Wymiana baterii w telefonie Samsung A40 to szybka i skuteczna usługa, która przywróci Twojemu telefonowi pełną funkcjonalność. Jeśli zauważasz, że Twój telefon szybko traci energię, a ładowanie go już nie wystarcza, to czas na wymianę baterii.
W naszym serwisie dbamy o profesjonalne wykonanie każdej naprawy. Nasz zespół serwisantów ma wieloletnie doświadczenie w naprawie telefonów Samsung, dlatego możesz być pewien, że Twój telefon będzie w dobrych rękach. Dodatkowo, używamy tylko oryginalnych części, co zapewnia nie tylko wysoką jakość naprawy, ale również kompatybilność z urządzeniem.
Jeśli zatem zauważasz, że bateria w twoim telefonie Samsung A40 nie działa już tak dobrze jak kiedyś, skontaktuj się z nami. Zapewniamy szybką i profesjonalną wymianę baterii, dzięki której twój telefon odzyska pełną moc i wydajność.
Nie czekaj, to dobry czas na wymianę baterii w Twoim telefonie Samsung A40. Skontaktuj się z nami już dziś i daj swojemu telefonowi nowe życie!

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM