Naprawa Samsung FOLD

Naprawa Samsung FOLD w Warszawie - D2D Polska

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung FOLD?
Poniżej przedstawiamy kompleksowy serwis telefonu Samsung Galaxy FOLD. Usługa obejmuje wszystkie najpopularniejsze naprawy. Poniżej wyszczególniamy czas i okres trwania usługi. Nasz serwis stacjonarny zazwyczaj dokonuje napraw w czasie krótszym niż jedna godzina. Jeśli serwis nie obejmuje, możesz skorzystać z usługi "diagnostyka telefoniczna" lub skontaktować się z serwisem.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
U nas naprawa Samsung FOLD w Serwis telefonów Samsung Warszawa potrwa od 10 minut.
Inne naprawy smartfonów w FOLD:
Możemy również wymienić uszkodzone gniazda SIM na kartach pamięci oraz naprawić niedziałające głośniki, mikrofony, brzęczyki. Zapraszamy!!!
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung FOLD 
- wymiana głośniku Samsung FOLD
- wymiana wyświetlacza Samsung FOLD 
- wymiana szybki Samsung FOLD
- wymiana baterii Samsung FOLD
- wymiana mikrofonu Samsung FOLD 
- wymiana klapki Samsung FOLD
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung FOLD Cennik

Kompleksowa usługa naprawcza Samsung Galaxy FOLD - Serwis Samsung Galaxy FOLD został stworzony z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości wygody online dla wszystkich klientów. Ten system jest świetny dla tych, którzy mieszkają daleko od centrum lub są rozproszeni w codziennych czynnościach. Za pomocą rozwijanej listy można zlokalizować wszystkie rodzaje usterek. Jeśli nie są one typowe, możemy wybrać opcję diagnozowania telefonu. Pozwoli to zweryfikować zakres i uszkodzenia. Możesz również wycofać swoją zgodę, jeśli uznasz, że koszt usługi jest dla Ciebie zbyt wysoki. Otrzymujesz również gwarancję na części i montaż. Oprogramowanie, aktualizacje i dane Twojego telefonu będą chronione.

Wykonywana Naprawa Samsung FOLDKoszt, Czas Naprawy
Samsung FOLD
Wymiana Szybki Samsung FOLD-
od 2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung FOLD
870 zł
ORG
(lcd - przód)
3670 zł
ORG
(lcd - glówny)
od 1 godzina
Wymiana tylnej klapki Samsung FOLD290 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung FOLD
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
290 zł
350 zł
390 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
340 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung FOLD
250 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung FOLD180-290 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung FOLD
260 zł ZM
320 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane, folia50 zł
10 minut
wymiana szybki aparatu Samsung FOLD180 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wymiana wyświetlacza Samsung FOLD

Samsung Galaxy FOLD posiada obudowę, która jest bardzo stylowa. Prawdopodobieństwo awarii jest większe ze względu na zastosowanie plastiku i szkła jako dominujących materiałów. Ważne jest, że elementy "szklane" są skonstruowane w smartfonach dzisiaj jest bardzo skomplikowany. Aby ekran działał prawidłowo, muszą być dwa elementy: dotykowy wyświetlacz LCD oraz warstwa szkła. W przypadku uszkodzenia jednego z tych elementów, konieczna może okazać się wymiana szkła i wyświetlacza w Galaxy FOLD na zupełnie nowy. Telefony Samsung wymagają profesjonalnego sprzętu i wykwalifikowanych techników, którzy są w stanie poradzić sobie z tego typu naprawą. Express GSM sprzedaje wyłącznie oryginalne wyświetlacze, zgodne ze specyfikacją producenta. Aby zapewnić naszym klientom jak największe bezpieczeństwo, wszystkie nasze naprawy objęte są 2-letnią gwarancją. U nas masz zapewnioną wysoką jakość usług i szybką naprawę.

Wymiana ekranu Samsung FOLD trwa od 30 minut.

Wymiana wyświetlacza Samsung FOLD trwa od 30 minut.

wymiana szybki Samsung fold

Wymiana szybki Samsung FOLD w Warszawie

Zapraszamy wszystkich użytkowników Samsunga FOLD do skorzystania z naszej usługi wymiany szyby. Możesz naprawić uszkodzenie pod warunkiem, że wyświetlacz, dotyk i warstwa podszkliwna działają prawidłowo. Procedura naprawy
Możesz oddzielić wyświetlacz od uszkodzonych szkieł.
Wyjmij klej pozostały na wyświetlaczu.
Możesz sprawdzić funkcjonalność ekranu dotykowego w całym samolocie.
Laminowanie i klejenie to dwie z opcji.
Wymiana szyby może być trudna bez specjalistycznej wiedzy serwisowej i wysokiej jakości sprzętu. Pracownicy ExpressGSM.eu są wykwalifikowani w tych dziedzinach i mogą polecić najlepszej jakości materiały. Warto wiedzieć, że wymiana szybki Samsung FOLD (ekranu)  nie jest autoryzowanym serwisem producenta. Nasz atut? Posiadamy wyszkolonych pracowników, którzy znają się na naprawie wyświetlaczy. Szkło nadal będzie funkcjonować tak jak wcześniej, więc zarówno kolory, jak i dotyk pozostaną takie same.
Wymiana szybki Samsung FOLD ekranu od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Samsung Galaxy FOLD wymiana klapki baterii - tylna pokrywa

Zainfekowana klapka baterii nie musi wpływać na cenę Samsunga Galaxy Fold. Nasze centra serwisowe są zawsze zaopatrzone w setki oryginalnych i zamiennych części do wszystkich modeli. Jeśli klapka baterii ulegnie uszkodzeniu lub zużyciu, wystarczy wybrać odpowiedni produkt. Oferujemy trzy rodzaje klapek: oryginalne i oryginalne - z demontażem. Dostępne są również zamienniki. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na oryginalną klapkę, są dwie opcje: zamienniki lub klapki z demontażu. Te klapki posiadają powłokę termiczną i dlatego są najlepsze. Jest to ważne, jeśli telefon nie będzie się przegrzewał. Czas realizacji od momentu przyjazdu telefonu do naszego sklepu wynosi około godziny. Pomożemy w każdy możliwy sposób, od diagnozy po zakup i montaż klapki.

Wymiana baterii Samsung FOLD

Koreański producent od zawsze utrzymuje następującą zasadę: im większa bateria w modelu Samsung Galaxy, zarówno pod względem pojemności, jak i jakości, tym więcej osób będzie zainteresowanych jej zakupem. To się sprawdza, zwłaszcza jeśli wliczając w to bezprzewodowe ładowanie plecków i technologię szybkiego ładowania, które umożliwiają ładowanie innych urządzeń, takich jak smartwatche, możemy mówić o smartfonach z wyższej półki. W razie awarii warto zanieść urządzenie do fachowca w celu naprawy lub wymiany. Konieczne jest zdjęcie obudowy Samsung Galaxy Fold i jej wymiana za pomocą specjalistycznego sprzętu. Następnie umieść nową baterię wewnątrz obudowy. Podłącz go za pomocą przewodów w ten sam sposób do urządzenia. Jest to skomplikowane zadanie, które wymaga niezwykłej ostrożności. Wymaga również doświadczenia. Express GSM zapewnia oryginalne i/lub zamienne baterie. Cały proces trwa zaledwie godzinę. Możesz uzyskać dodatkową diagnozę baterii, jeśli nie jesteś pewien, czy wymiana jest konieczna.
Wymiana baterii Samsung FOLD trwa od 30 minut.

Wymiana złącza ładowania w Samsungu Galaxy FOLD

Smartfony Samsung Galaxy Fold stały się popularnym wyborem, korzysta z nich coraz więcej osób. Oznacza to, że naprawy są bardziej prawdopodobne, jeśli urządzenie jest często używane. Uszkodzone gniazdo USB w Samsungu Fold może być wynikiem nieprawidłowego podłączenia kabla do ładowania, zaśniedziałych styków lub niewłaściwych połączeń. Express GSM naprawia złącze USB w Galaxy Fold w najszybszym możliwym czasie. Często jest to ten sam dzień, niezależnie od źródła. Nasi klienci otrzymują również gwarancję, która obejmuje montaż i części. Możemy zagwarantować, że smartfon został profesjonalnie naprawiony i nie ma żadnych ukrytych wad. Ponadto nasi technicy przeprowadzają testy, aby upewnić się, że telefon działa prawidłowo.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM