Naprawa Samsung M10

Naprawa Samsung M10 w Warszawie - D2D Polska

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung M10?
Poniżej przedstawiamy kompletny serwis telefonu Samsung Galaxy M10. Usługa obejmuje wszystkie najpopularniejsze naprawy. Poniżej wyszczególniamy czas i okres trwania usługi. Nasz serwis stacjonarny zazwyczaj dokonuje napraw w czasie krótszym niż jedna godzina. Jeśli serwis nie obejmuje, możesz skorzystać z "diagnostyki telefonicznej" lub skontaktować się z serwisem.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
U nas naprawa Samsung M10 w Serwis telefonów Samsung Warszawa potrwa od 10 minut.
Inne naprawy smartfonów w M10:
Możemy również wymienić uszkodzone karty SIM, ponieważ jesteśmy ekspertami w naprawie brzęczyków, głośników czy mikrofonów. Zapraszamy wszystkich chętnych.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung M10 
- wymiana głośniku Samsung M10 
- wymiana wyświetlacza Samsung M10 
- wymiana szybki Samsung M10
- wymiana baterii Samsung M10 
- wymiana mikrofonu Samsung M10 
- wymiana klapki Samsung M10
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung M10 Cennik

Kompleksowa usługa Samsung Galaxy M10. Serwis Samsung Galaxy M10 został stworzony z myślą o zapewnieniu wszystkim klientom wysokiej jakości wygody online. Ten system jest idealny dla tych, którzy nie są w stanie podróżować do najbliższego centrum serwisowego lub są zbyt zajęci w swoim dniu. Za pomocą rozwijanej listy można zlokalizować wszystkie rodzaje usterek. Jeśli nie są one typowe, możemy wybrać opcję diagnozowania telefonu. Pozwoli to na zweryfikowanie stopnia uszkodzenia. Jeśli cena usługi przekracza Twój budżet, możesz wycofać zgłoszenie bez podawania przyczyny. Otrzymujesz również gwarancję na części i montaż. Oprogramowanie, aktualizacje i dane Twojego telefonu będą chronione.

Wykonywana Naprawa Samsung M10Koszt, Czas Naprawy
Samsung M10
Wymiana Szybki Samsung M10150 zł zm
180 zł org
od 2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung M10
240 zł ZM
280 zł ORG
od 1 godzina
Wymiana tylnej klapki Samsung M1090 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung M10
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
140 zł
180 zł
230 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
210 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung M10
130 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung M10120-160 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung M10
130 zł ZM
160 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane, folia50 zł
10 minut
wymiana szybki aparatu Samsung M1080 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wymiana wyświetlacza Samsung M10

Samsung Galaxy M10 zostało zaprojektowane z wielką starannością. Ponieważ szkło i plastik są najczęściej stosowanymi materiałami, usterki są bardziej prawdopodobne. Warto jednak zauważyć, że "szklane" elementy są bardzo skomplikowane w konstrukcji w nowoczesnych smartfonach. Aby ekran działał prawidłowo, muszą się na nim znaleźć dwa elementy: dotykowy wyświetlacz LCD oraz warstwa szkła. W przypadku uszkodzenia jednego z tych elementów, konieczna może okazać się wymiana szkła i wyświetlacza w Galaxy M10 na zupełnie nowy. Telefony Samsung są niezwykle zaawansowane technologicznie i wymagają wykwalifikowanych techników do przeprowadzenia tego typu napraw. ExpressGSM sprzedaje wyłącznie oryginalne wyświetlacze, które są zgodne ze specyfikacją producenta. ExpressGSM oferuje pełną gwarancję na wszystkie naprawy, aby zapewnić naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo. U nas masz pewność wysokiej jakości usług i szybkiej naprawy.

Wymiana szybki Samsung M10 trwa od 2 godzin.

Wymiana wyświetlacza Samsung M10 trwa od 30 minut.

wymiana szybki Samsung M10

Wymiana szybki Samsung M10 w Warszawie

Zapraszamy wszystkich właścicieli Samsunga M10 do skorzystania z naszej usługi wymiany szyby. Możesz naprawić wyświetlacz, jeśli warstwa szkła, dotyk i wyświetlacz działają prawidłowo. Procedura naprawy:
Możesz oddzielić wyświetlacz od uszkodzonych szkieł.
Wyjmij klej pozostały na wyświetlaczu.
Ważne jest, aby sprawdzić funkcjonalność wszystkich ekranów dotykowych.
Laminowanie i klejenie to dwie z opcji.
Proces wymiany szyby jest skomplikowany i wymaga wysokiej klasy wiedzy serwisowej. ExpressGSM posiada wysoko wyszkolony personel i używa tylko najlepszych jakościowo materiałów. Ważne jest, abyś wiedział, że wymiana szyby M10 nie jest autoryzowana przez producenta. Nasza przewaga? Mamy wyszkolonych pracowników, którzy są wykwalifikowani w naprawie wyświetlaczy. Szkło nadal będzie funkcjonować tak jak wcześniej, więc zarówno kolory, jak i dotyk pozostaną takie same.
Wymiana szybki Samsung M10 od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Samsung Galaxy M10 wymiana klapki baterii - tylna pokrywa

Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy M10 - Zainfekowana klapka baterii nie musi wpływać na cenę Samsunga Galaxy M10. Nasze centra serwisowe są zawsze zaopatrzone w setki oryginalnych części i zamienników do wszystkich modeli. Jeśli klapka baterii jest uszkodzona lub zużyta, możesz po prostu wybrać odpowiedni produkt. Oferujemy trzy rodzaje klapek: oryginalne i oryginalne - z demontażem. Dostępne są również zamienniki. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na oryginalną klapkę, masz dwie opcje: zamienniki lub klapki wykonane z demontażu. Klapki te posiadają powłokę termiczną i dlatego są najlepsze. Jest to ważne, aby telefon się nie przegrzewał. Od momentu przyjazdu telefonu do naszego warsztatu do naprawy mija zaledwie jedna godzina. Od momentu, gdy zadzwonisz do nas w celu zdiagnozowania problemu i zakupu potrzebnej do wymiany klapki, jesteśmy po to, by Cię wspierać.

Wymiana baterii Samsung M10

Wymiana baterii w Samsung Galaxy M10 procedura naprawy. Koreański producent od zawsze utrzymuje następującą zasadę: im mocniejsza bateria w modelu Samsung Galaxy, zarówno pod względem jakości, jak i ceny, tym więcej osób będzie zainteresowanych jej zakupem. Zazwyczaj jest to prawda, zwłaszcza jeśli uwzględnimy bezprzewodowe ładowanie wsteczne i technologię szybkiego ładowania, które umożliwiają ładowanie innych urządzeń, np. smartwatcha, wtedy możemy mówić o smartfonach z wyższej półki. Jeśli bateria w Samsungu Galaxy M10 ulegnie awarii, warto wysłać go do profesjonalisty, który naprawi lub wymieni urządzenie w najlepszym wydaniu. Konieczne jest zdjęcie obudowy Samsunga Galaxy M10 i użycie specjalistycznego sprzętu do jej wymiany. Kolejny krok polega na włożeniu nowej baterii do urządzenia i połączeniu jej przewodami w identyczny sposób. Jest to skomplikowane zadanie, które wymaga niezwykłej ostrożności. Wymaga również doświadczenia. ExpressGSM zapewnia oryginalne baterie i zamienniki. Cały proces trwa zaledwie godzinę. Możesz uzyskać dodatkową diagnozę baterii, jeśli nie jesteś pewien, czy wymiana będzie wystarczająca.
Wymiana baterii Samsung M10 trwa od 30 minut.

Wymiana złącza ładowania w Samsungu Galaxy M10

Smartfony Samsung Galaxy zyskały na popularności, korzysta z nich coraz więcej osób. Oznacza to, że naprawy są bardziej prawdopodobne, jeśli urządzenie jest często używane. Jednym z najczęstszych problemów jest uszkodzone gniazdo USB w Samsungu M10. Może to być spowodowane złym podłączeniem kabla ładującego, zaśniedziałymi stykami lub nieprawidłowym podłączeniem kabla ładującego. ExpressGSM naprawia złącza Galaxy M10 w mniej niż 24 godziny, w zależności od źródła problemu. Nasi klienci otrzymują również gwarancję, która obejmuje zarówno montaż, jak i części. Możemy zagwarantować, że Twój smartfon jest profesjonalnie naprawiony i wolny od ukrytych wad. Nasi technicy wykonują testy, aby upewnić się, że telefon działa prawidłowo.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM