Naprawa Samsung M12

Naprawa Samsung Galaxy M12

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung M12?
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
U nas naprawa Samsung M12 w serwis Samsung ExpressGSM potrwa od 30 minut.
Prace naprawcze oferowane w naszym serwisie Samsung dotyczą baterii, ekranu, wyświetlacza oraz najważniejszych podzespołów wewnętrznych. Obejmują zatem całe urządzenie w sposób kompleksowy. Za każdym razem dla naszych klientów staramy się znaleźć najlepszy sposób na usunięcie konkretnej usterki. Dzięki temu można być pewnym, co do wysokiej jakości usług.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung M12 
- wymiana głośniku Samsung M12 
- wymiana wyświetlacza Samsung M12 
- wymiana szybki Samsung M12 
- wymiana baterii Samsung M12 
- wymiana mikrofonu Samsung M12 
- wymiana klapki Samsung M12 
Jest to kompletny poradnik dotyczący serwisowania telefonu Samsung Galaxy M12. W tym zestawie znajdują się najczęściej stosowane naprawy. Tutaj znajduje się więcej informacji o naprawie i jej czasie. Większość napraw wykonujemy w czasie krótszym niż jedna godzina (w naszym serwisie stacjonarnym). Jeśli nie jesteś objęty naszym serwisem Skontaktuj się bezpośrednio z serwisem lub zadzwoń na "diagnozę telefoniczną".
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung M12 Cennik

Serwis Samsung Galaxy M12 został stworzony z myślą o zapewnieniu wszystkim klientom najwyższej jakości obsługi online. Usługa ta jest idealna dla osób, które mieszkają poza centrum miasta lub są zbyt zajęte w codziennym życiu. Wystarczy skorzystać z listy opcji, aby stworzyć zwykłe zgłoszenie serwisowe. To pozwala nam wykryć wszelkiego rodzaju problemy. Można również poprosić o telefoniczną diagnozę w przypadku, gdy usterka nie jest typowa. Pozwoli nam to na określenie stopnia uszkodzenia. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z usługi w przypadku, gdy cena przekroczy założony budżet. Naprawy są objęte gwarancją na instalację i części. Możesz być pewny, że całe Twoje oprogramowanie, aktualizacje, jak również dane są bezpieczne.

Wykonywana Naprawa
Samsung M12
Koszt i Czas Naprawy
Samsung M12
Wymiana Szybki Samsung M12170 zł ZM
210 zł ORG
2-4 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung M12330 zł ORG
1 godzina
Wymiana Klapki 
(Pokrywa baterii)
130 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung M12
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
110 zł
150 zł
190 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung M12
140 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung M12130-160 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung M12
150 zł ZM
190 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu100 - 200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane30 zł
10 minut
Wymiana szybki aparatu Samsung M12110 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo w naszym Samsung serwis cennik. Inne naprawy, których możesz dokonać w smartfonie M12. Specjalizujemy się również w naprawie niedziałających głośników i mikrofonów, a także w wymianie uszkodzonych slotów kart pamięci i gniazd SIM. Chętnie pomożemy!

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Ekspresowa usługa, oraz naprawa Samsung M12 tego samego dnia jak rezyjmiemy telefon do naprawy ⏱️

Jako serwis specjalizujący się w urządzeniach marki Samsung serdecznie zapraszamy do postawienia na naszą ofertę. Proponowana u nas naprawa Samsung M12 dzięki profesjonalnemu podejściu do usuwania usterek jest świetną usługą, z której korzystanie będzie dawało wymierne korzyści. Zapewniamy wszystkim osobom, że skorzystanie z naszej pomocy będzie bardzo opłacalne i będzie wpływało na radość z wybrania naszych wartościowych usług. Jesteśmy w stanie zaoferować dla wszystkich naszych klientów najlepszej jakości rozwiązania i pomoc, która będzie dawała świetne efekty i zdecydowanie się, na którą będzie miało jak najbardziej sens.

- wymiana ekranu Samsung M12

- wymiana baterii Samsung M12

- wymiana szybki Samsung M12


Naprawa Samsung M12

Wymiana szybki Galaxy Samsung M12

Dlaczego naprawa Samsung M12 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Samsung M12 jest taniej niż wymiana całego wyświetlacz.
Wymienimy zbitą szybkę od 90 minut i udzielimy na to gwarancje.
Jeśli w Twoim Samsungu Galaxy M12 pękła szybka, jednak nie jest ona "rozlana", a dotyk nadal działa tak jak powinien, najprawdopodobniej wystarczy wymienić tylko zewnętrzną warstwę. Dzięki profesjonalnym narzędziom i doświadczonym technikom, którzy zajmą się serwisem Twojego telefonu, telefon będzie wyglądał tak, jakby nigdy nie był uszkodzony. Nasza firma używa tylko najwyższej jakości części od sprawdzonych producentów. Udzielamy również niepisanej gwarancji na wykonaną naprawę.

Wymiana szybki Samsung M12 trwa od 1 godziny

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi wymiany szyby Samsung M12. Naprawy mogą być wykonane pod warunkiem, że wyświetlacz, dotyk oraz warstwy szkła są w dobrym stanie. Naprawa:

  • Usunięcie uszkodzonego szkła z wyświetlacza
  • Usuniemy klej я ekranu Samsung M12
  • Sprawdzane jest działanie ekranu dotykowego na całej płaszczyźnie.
  • Szybka Samsung M12 jest laminowane, a następnie klejone.

Naprawa szkła to skomplikowana procedura. Wymaga specjalistycznej wiedzy i najwyższej jakości sprzętu. ExpressGSM jest najbardziej doświadczoną ekipą do rozwiązywania tego typu problemów. Dysponujemy również najwyższej jakości materiałami do naprawy. Ważne jest, aby zrozumieć, że wymiana szyby M12 nie jest usługą, która została zatwierdzona przez firmę, która ją produkuje. Nasz personel jest przeszkolony i ma doświadczenie w naprawie wyświetlaczy. Ważne jest, aby pamiętać, że dotyk i kolor pozostaną dokładnie takie same po wymianie szkła.

Wymiana ekranu Samsung M12

Obudowa Samsung Galaxy M12 i wymiana ekranu Samsung M12 jest stworzona w niezwykle artystyczny sposób. Szansa na niepowodzenie jest wyższa ze względu na fakt, że głównymi materiałami są szkło i plastik. Nowoczesne smartfony charakteryzują się skomplikowaną konstrukcją elementów "szklanych". Ekran do poprawnego działania potrzebuje dwóch elementów, czyli wyświetlacza LCD z dotykiem oraz warstwy szkła. Możliwe jest pęknięcie jednego z tych elementów i może być wymagana Samsung M12 wymiana ekranu na zupełnie nowy. Telefony Samsung są tak zaawansowane technologicznie, że wymagają fachowych techników i wysokiej klasy sprzętu. ExpressGSM dostarcza tylko oryginalne wyświetlacze, które spełniają specyfikacje producenta. Na wszystkie naprawy udzielamy dożywotniej gwarancji, zapewniając naszym klientom najwyższą jakość bezpieczeństwa. Współpracując z nami możesz liczyć na szybką naprawę i najwyższą jakość usług.

Wymiana złącza ładowania Samsung M12

Smartfony Samsung Galaxy są jednymi z najbardziej znanych dostępnych i często używanych. Szansa na naprawę urządzenia wzrasta w zależności od tego, jak długo jest ono użytkowane. Najczęstszym problemem jest uszkodzone złącze ładowania w Samsungu M12 na skutek niewłaściwego ładowania, zardzewiałych lub zabrudzonych styków. ExpressGSM oferuje usługę wymiana gniazda ładowania Samsung M12 niezależnie od przyczyny. Dla naszych klientów udzielamy również gwarancji, która obejmuje zarówno montaż, jak i użyte komponenty. Dzięki temu możesz być spokojny wiedząc, że Twoje urządzenie zostanie naprawione profesjonalnie i bez ukrytych wad. Nasi serwisanci przeprowadzają również testy funkcjonalności urządzenia, aby upewnić się, że działa ono prawidłowo.

Samsung M12 wymiana baterii
Express GSM  Samsung M12 wymiana baterii

Wymiana baterii Samsung M12

Koreański producent, koncepcja jest taka sama: im większa pojemność baterii w modelu Samsung Galaxy, tym lepsza jakość i tym więcej nabywców będzie ciągnęło do jego zakupu. To działa w większości przypadków. Jeśli uwzględnimy bezprzewodowe ładowanie wsteczne, a także szybkie ładowanie, możliwe jest ładowanie innego urządzenia. można mówić nawet o smartfonach klasy premium. W przypadku awarii baterii zaleca się oddanie urządzenia do specjalistycznego serwisu. Mogą oni naprawić lub wymienić urządzenie na najwyższym poziomie. Wymiana baterii Samsung M12 będzie wymagała zdjęcia obudowy, a także specjalistycznego sprzętu. Następnie można włożyć baterię, którą się wymieniło, a następnie podłączyć urządzenie za pomocą przewodów w ten sam sposób. Jest to bardzo precyzyjny proces i wymaga dużej wiedzy specjalistycznej. ExpressGSM zapewnia oryginalne i zamienne baterie. Naprawa trwa krócej niż godzinę. Proponujemy skorzystanie z diagnostyki baterii w przypadku, gdy nie jesteś pewien, czy wymieniona bateria spełni swoje zadanie.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM