Naprawa Samsung M30

Naprawa Samsung M30 w Warszawie - D2D Polska

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung M30?
Serwis dostępny jest dla telefonów Samsung Galaxy M30. Koszyk obejmuje najczęściej spotykane naprawy. W tej części szczegółowo wyjaśniony jest czas trwania i przebieg usługi. W większości przypadków naprawa trwa krócej niż godzinę (w naszych serwisach stacjonarnych). Jeśli Twojej usługi nie ma na liście, nadal możesz skorzystać z diagnozy telefonicznej lub skontaktować się z nami.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
U nas naprawa Samsung M30 w Serwis telefonów Samsung Warszawa potrwa od 30 minut.
Inne naprawy smartfonów w M30:
Specjalizujemy się w wymianie kart SIM, które uległy uszkodzeniu, a także naprawiamy głośniki, mikrofony, brzęczyki i inne niedziałające urządzenia. Zapraszamy wszystkich!
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung M30 
- wymiana głośniku Samsung M30 
- wymiana wyświetlacza Samsung M30 
- wymiana szybki Samsung M30
- wymiana baterii Samsung M30 
- wymiana mikrofonu Samsung M30 
- wymiana klapki Samsung M30
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung M30 Cennik

Kompleksowa obsługa, oraz naprawa Samsung Galaxy M30 i serwis Samsung Galaxy M30 zapewnia wysoki komfort pracy online wszystkim naszym klientom. Ta usługa jest świetna dla osób, które mieszkają daleko od centrów lub są zbyt zajęte, aby poświęcić uwagę swoim codziennym zadaniom. Możesz użyć rozwijanej listy, aby znaleźć wszelkie usterki dla podstawowego zamówienia serwisowego. Jeśli usterki nie są częste, możemy zdecydować się na diagnozę telefonu i pomóc określić zakres uszkodzeń. Możesz również wycofać swoją zgodę, jeśli uznasz, że koszt usługi jest dla Ciebie zbyt wysoki. Wszystkie naprawy objęte są dwuletnią gwarancją zarówno na montaż, jak i na części. Oprogramowanie, aktualizacje oraz wszelkie dane zapisane w telefonie będą bezpieczne.

Wykonywana Naprawa Samsung M30Koszt, Czas Naprawy
Samsung M30
Wymiana Szybki Samsung M30240 zł zm
280 zł org
od 2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung M30
350 zł
od 1 godzina
Wymiana tylnej klapki Samsung M30130 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung M30
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
140 zł
180 zł
230 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
210 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung M30
130 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung M30120-160 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung M30
160 zł ZM
210 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane, folia50 zł
10 minut
wymiana szybki aparatu Samsung M3090 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wymiana wyświetlacza Samsung M30

Wymiana szkła i wyświetlacza w Samsung Galaxy M30 w Warszawie. Samsung Galaxy M30 posiada bardzo elegancką obudowę. Ponieważ głównymi materiałami, które zostały tu użyte, są szkło i polimer, istnieje większe ryzyko wystąpienia wpadek. Należy zauważyć, że nowoczesne smartfony są wykonane ze złożonych elementów "szklanych". Aby ekran działał poprawnie, musi mieć dwa elementy: wyświetlacz LCD z dotykiem i warstwę szkła. Szkło i wyświetlacz Galaxy M30 może wymagać wymiany, jeśli któryś z tych dwóch elementów ulegnie uszkodzeniu. Telefon Samsunga jest tak zaawansowany technologicznie, że do jego naprawy potrzebni są profesjonalni technicy. ExpressGSM oferuje wyłącznie oryginalne wyświetlacze, które są zgodne ze specyfikacją producenta. Oferujemy dożywotnią gwarancję na wszystkie naprawy, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Gwarantujemy wysoką jakość usług i szybką naprawę.

Wymiana szybki Samsung M30 5G trwa od 2 godzin.

Wymiana wyświetlacza Samsung M30 trwa od 30 minut.

wymiana szybki Samsung M30

Wymiana szybki Samsung M30 w Warszawie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wymiany szkła w Samsungu M30. Jeśli wyświetlacz, dotyk i warstwy szklane działają prawidłowo, to naprawa może zostać wykonana. Poniżej przedstawiamy procedurę naprawy:
Należy oddzielić wyświetlacz od pękniętej szyby.
Usunąć wszelkie pozostałości kleju z wyświetlacza.
Sprawdzenie funkcjonalności i użyteczności ekranu dotykowego na całej płaszczyźnie
Laminowanie szkła i klejenie.
Wymiana szkła może być skomplikowanym procesem, który wymaga specjalistycznej wiedzy i wysokiej klasy narzędzi. Zespół ExpressGSM jest doskonale wyszkolony w tym zakresie. Posiadają również najlepsze materiały do naprawy. Wymiana szyby M30 nie jest usługą autoryzowaną przez producenta. Naszym atutem jest doświadczenie naszych pracowników w naprawie wyświetlaczy. Co ważne, po wymianie szkła zarówno dotyk, jak i kolory będą funkcjonowały jak wcześniej.
Wymiana szybki Samsung M30 od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Samsung Galaxy M30 wymiana klapki baterii - tylna pokrywa

Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy M30 w Warszawie od ręki. Wartość Twojego Samsunga Galaxy M30 nie ma uszkodzonej klapki baterii! Nasz dział serwisu jest stale uzupełniany i mamy setki oryginalnych i zamiennych części dostępnych dla wszystkich modeli. Możesz wybrać odpowiedni produkt, jeśli klapka baterii uległa zużyciu lub uszkodzeniu. Oferujemy trzy rodzaje: oryginalne, oryginalne - z demontażu lub klapki zamienne. Masz możliwość wyboru klapek z demontażu lub zamienników, jeśli nie chcesz kupować klapki oryginalnej. Klapki te posiadają powłokę termiczną, dzięki czemu są najlepszym wyborem. Jest to istotna cecha, która zapobiega przegrzewaniu się telefonu. Czas realizacji naprawy to jedna godzina od momentu otrzymania telefonu. Służymy pomocą od momentu postawienia diagnozy do zakupu odpowiedniej klapki, która będzie pomocna przy wymianie.

Wymiana baterii Samsung M30

Zasada koreańskiego producenta pozostaje niezmienna: im większa bateria w urządzeniu Samsung Galaxy, tym lepsza jej jakość i większe zainteresowanie zakupem. Jest to powszechnie stosowana praktyka. Możemy też mówić o smartfonach z wyższej półki, jeśli dodamy do tego bezprzewodowe ładowanie z powrotem i technologię szybkiego ładowania. W razie awarii warto wysłać urządzenie do profesjonalnego serwisu w celu naprawy lub wymiany. Aby wymienić baterię w Samsungu Galaxy M30, należy rozebrać obudowę za pomocą specjalnego sprzętu. Kolejnym krokiem jest włożenie nowej baterii do obudowy, a następnie podłączenie jej do urządzenia za pomocą tej samej metody. Jest to delikatne zadanie, które wymaga zarówno wyjątkowej ostrożności, jak i doświadczenia. ExpressGSM może dostarczyć oryginalne lub zamienne baterie. Naprawa trwa krócej niż godzinę. Dodatkowa usługa diagnozy baterii jest dostępna, jeśli nie jesteś pewien, czy wymiana baterii jest konieczna.
Wymiana baterii Samsung M30 trwa od 30 minut.

Wymiana złącza ładowania w Samsungu Galaxy M30

Wymiana złącza USB w Samsung Galaxy M30 od 15 min. Smartfony Samsung Galaxy to jedne z najczęściej używanych modeli na rynku. Wraz ze zwiększoną eksploatacją urządzenia, widoczna jest również szansa na wzrost liczby napraw. Najczęstszą usterką jest uszkodzone złącze USB w Samsungu M30. Jest to zazwyczaj spowodowane złym podłączeniem kabli do ładowania, różnego rodzaju zabrudzeniami oraz zaśniedziałymi stykami. ExpressGSM może naprawić złącze USB w Galaxy M30 szybko, często w ciągu jednego dnia. Naszym klientom oferujemy również gwarancję, która obejmuje zarówno montaż, jak i użyte przez nas części. Możesz mieć pewność, że Twój smartfon zostanie profesjonalnie naprawiony i będzie wolny od wad ukrytych. Dodatkowo, serwisanci przeprowadzają testy, aby sprawdzić, czy urządzenie jest sprawne.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM