Naprawa Samsung M31

Naprawa Samsung M31 w Warszawie - D2D Polska

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung M31?
Poniżej znajduje się kompleksowa usługa naprawy telefonu Samsung Galaxy M31. Lista zawiera najczęściej zlecane naprawy. Poniżej znajdują się szczegółowe opisy czasu trwania usługi oraz sposobu jej działania. Nasz serwis stacjonarny zazwyczaj dokonuje napraw w ciągu jednej godziny. Jeśli Twoja naprawa nie jest objęta pakietem, możesz skontaktować się z serwisem, aby poprosić o diagnozę telefoniczną lub wezwać serwis.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
U nas naprawa Samsung M31 w Serwis telefonów Samsung Warszawa potrwa od 10 minut.
Inne naprawy smartfonów w M31:
Specjalizujemy się w wymianie slotów na karty SIM oraz w naprawie wadliwie działających głośników, mikrofonów czy buzzerów. Zawsze zapraszamy do odwiedzenia nas!
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung M31 
- wymiana głośniku Samsung M31 
- wymiana wyświetlacza Samsung M31 
- wymiana szybki Samsung M31
- wymiana baterii Samsung M31 
- wymiana mikrofonu Samsung M31 
- wymiana klapki Samsung M31
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung M31 Cennik

Kompleksowa naprawa Samsung Galaxy M31 - Serwis Samsung Galaxy M31 został stworzony z myślą o wysokim poziomie wygody online dla naszych klientów. System ten jest idealny, jeśli mieszkasz daleko od centrum lub jesteś całkowicie pochłonięty codziennymi czynnościami. Aby regularnie składać zamówienia na usługi, musimy jedynie skorzystać z tego rozwijanego zestawienia. Lista ta pozwoli nam na zidentyfikowanie każdego rodzaju usterki. Jeśli problemy są bardziej nietypowe, będziemy mogli zdiagnozować telefon. Pozwoli to potwierdzić stopień zaawansowania uszkodzenia. Jeśli nie jesteś zadowolony z ceny, możesz zażądać zwrotu pieniędzy. Dodatkowo, zarówno części, jak i instalacja naszych napraw objęte są gwarancją. Dzięki temu wszystkie aktualizacje oprogramowania i dane w telefonie są chronione.

Wykonywana Naprawa Samsung M31Koszt, Czas Naprawy
Samsung M31
Wymiana Szybki Samsung M31240 zł zm
280 zł org
od 2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung M31
520 zł ORG
od 1 godzina
Wymiana tylnej klapki Samsung M31140 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung M31
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
160 zł
190 zł
230 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
210 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung M31
150 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung M31120-160 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung M31
210 zł ZM
280 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane, folia50 zł
10 minut
wymiana szybki aparatu Samsung M31110 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wymiana wyświetlacza Samsung M31

Samsung Galaxy M31, najbardziej zaawansowany smartfon w swojej klasie, został wykonany z wykwintnym wzornictwem. Ponieważ dominującymi materiałami są plastik i szkło, szansa na usterkę jest znacznie większa. Trzeba wspomnieć, że konstrukcja elementu "szklanego" nowoczesnego smartfona jest bardzo skomplikowana. Do prawidłowego funkcjonowania ekranu wymagane są dwa elementy. Muszą one obejmować wyświetlacz LCD z dotykiem, oraz warstwę przezroczystą. Jeśli któryś z tych dwóch elementów ulegnie uszkodzeniu, możliwa jest wymiana Galaxy M31 Glass and Display na nowy. Telefony Samsung wymagają profesjonalnego sprzętu i wykwalifikowanych techników, którzy są w stanie poradzić sobie z tego typu naprawą. ExpressGSM gwarantuje wyłącznie oryginalne wyświetlacze zgodne ze specyfikacją producenta. Aby zapewnić naszym klientom jak największe bezpieczeństwo, wszystkie nasze naprawy objęte są gwarancją. Wybierając nas, otrzymasz szybką naprawę i wysokiej jakości usługi.

Wymiana szybki Samsung M31 trwa od 2 godzin.

Wymiana wyświetlacza Samsung M31 trwa od 30 minut.

wymiana szybki Samsung M31

Wymiana szybki Samsung M31 w Warszawie

Zapraszamy klientów do skorzystania z naszej usługi wymiany szyby Samsung M31. Możliwa jest naprawa uszkodzonej warstwy szkła pod warunkiem, że dotyk i wyświetlacz działają prawidłowo. Sposób naprawy
Wyświetlacze mogą być oddzielone od uszkodzonej szyby.
Usunięcie wszelkich klejów z wyświetlacza.
Sprawdzenie funkcjonalności na ekranie dotykowym w całym samolocie
Laminowanie i klejenie szkła
Wymiana szyby może być trudna bez specjalistycznej wiedzy serwisowej i wysokiej jakości sprzętu. ExpressGSM ma duże doświadczenie w tych dziedzinach i może zapewnić najlepszej jakości materiały. Należy pamiętać, że Wymiana szyb M31 nie jest usługą zatwierdzoną przez producenta. Naszym atutem są przeszkoleni pracownicy, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat naprawy wyświetlaczy. Co ważne, dzięki wymianie szkła można uzyskać taką samą funkcjonalność jak w przypadku oryginału.
Wymiana szybki Samsung M31 od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Samsung Galaxy M31 wymiana klapki baterii - tylna pokrywa

Uszkodzona klapka baterii nie wpłynie na wartość Twojego Samsunga Galaxy M31! Nasze obszary serwisowe są stale zaopatrzone w części zamienne i setki oryginalnych części do wszystkich typów modeli. Jedyne, co musisz zrobić, gdy klapka baterii jest zużyta lub uszkodzona, to wybrać odpowiedni element. Oferujemy trzy rodzaje, klapki oryginalne, oryginalne z demontażu oraz klapki zamienne. Jeśli nie chcesz oryginalnej klapki ze względu na jej wysoką cenę, możesz zdecydować się na zamienniki lub klapki pochodzące z demontażu. Klapki te zawierają powłokę termiczną, dlatego są najlepsze. Jest to istotna cecha, która zapobiegnie przegrzaniu się Twojego telefonu. Od momentu przyjęcia telefonu do serwisu, czas naprawy trwa zaledwie godzinę. Służymy pomocą począwszy od diagnozy, a skończywszy na zakupie odpowiedniej klapki.

Wymiana baterii Samsung M31

Koreański producent utrzymuje następującą zasadę: im większa bateria w telefonie Samsung Galaxy, tym jest on lepszy i tym większa chęć jego zakupu. To się sprawdza, a gdy dodamy do tego bezprzewodowe ładowanie z powrotem i technologię szybkiego ładowania, możliwe jest ładowanie innego urządzenia, możemy dyskutować o smartfonach z wyższej półki. Jeśli bateria ulegnie uszkodzeniu lub awarii, należy oddać ją do fachowca. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że urządzenie zostanie naprawione lub wymienione na najwyższym możliwym poziomie. Do wymiany baterii Samsung Galaxy M31 potrzebne będą specjalne narzędzia. Następnie trzeba będzie umieścić nowe ogniwo i przymocować je do urządzenia. Jest to precyzyjna praca, która wymaga nie tylko najlepszej staranności, ale również doświadczenia. ExpressGSM sprzedaje zarówno oryginalne baterie, jak i zamienniki. Średni czas naprawy to jedna godzina. Jeśli nie są Państwo pewni, czy wymiana baterii wystarczy, zalecamy skorzystanie z naszej dodatkowej usługi diagnozy baterii.
Wymiana baterii Samsung M31 trwa od 30 minut.

Wymiana złącza ładowania w Samsungu Galaxy M31

Wymiana złącza ładowania w Samsung M31 - Smartfony Samsung Galaxy pozostają jednymi z najbardziej poszukiwanych modeli na rynku. Korzysta z nich coraz więcej osób. Wraz z częstszym użytkowaniem urządzenia wzrasta częstotliwość napraw. Uszkodzone gniazdo USB to jedna z najczęstszych usterek w Samsungu M31. Może się to zdarzyć na skutek nieprawidłowego ładowania, różnego rodzaju zabrudzeń lub zaśniedziałego kontaktu. ExpressGSM zajmuje się wszystkimi metalowymi elementami, bez względu na przyczynę. Wymieniamy złącze USB Galaxy M31 tak szybko, jak to możliwe, zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Dodatkowo, ExpressGSM udziela gwarancji dla naszych klientów. Obejmuje ona zarówno montaż, jak i części, których używamy. Możesz więc mieć pewność, że Twój smartfon został profesjonalnie naprawiony. Nasi technicy testują również funkcjonalność Twojego urządzenia, aby upewnić się, że działa ono zgodnie z przeznaczeniem.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM