Naprawa Samsung M33

Naprawa Samsung M33 w Warszawie D2D Polska

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung M33 5G?
Serwis Samsung Galaxy M33, który jest dokładny i jakościowy, powinien mieć następujące dwa kluczowe elementy. Express GSM oferuje pełen zakres napraw. Listy rozwijane znajdują się przy każdym modelu. Możemy nie mieć usługi, której potrzebujesz, jeśli jej nie znajdziesz. Skontaktujemy się z Tobą, aby zdiagnozować Twój telefon. Express GSM zapewni, że wszystkie dane, aktualizacje i oprogramowanie pozostaną nienaruszone, gdy telefon zostanie zwrócony do Ciebie. Wszystkie części i instalacje są objęte naszą gwarancją.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
U nas naprawa Samsung M33 w Serwis telefonów Samsung Warszawa potrwa od 30 minut.
Inne naprawy Samsung M33.
Możemy również wymienić wadliwe karty SIM, a także naprawić niesprawne głośniki, mikrofony, brzęczyki.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung M33 
- wymiana głośniku Samsung M33 
- wymiana wyświetlacza Samsung M33 
- wymiana szybki Samsung M33
- wymiana baterii Samsung M33 
- wymiana mikrofonu Samsung M33 
- wymiana klapki Samsung M33
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung M33 Cennik

Poniżej przedstawiamy kompletny serwis Samsung Galaxy M13. W tym koszyku znajdziesz najczęściej wykonywane naprawy. Poniżej znajduje się szczegółowy opis usługi oraz czas jej trwania. Naprawa trwa zazwyczaj mniej niż godzinę (w naszych serwisach stacjonarnych). Jeśli nie widzisz swojej usługi w zestawie, możesz skorzystać z usługi "diagnoza telefonu" lub skontaktować się z serwisem.

Wykonywana Naprawa Samsung M33Koszt, Czas Naprawy
Samsung M33
Wymiana Szybki Samsung M33220 zł zm
270 zł org
od 2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung M33
390 zł
od 1 godzina
Wymiana tylnej klapki Samsung M33190 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung M33
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
190 zł
210 zł
260 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
230 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung M33
140 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung M33130-180 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung M33
210 zł org
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane, folia50 zł
10 minut
wymiana szybki aparatu Samsung M33120 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wymiana wyświetlacza Samsung M33

Nowoczesne telefony komórkowe są podatne na różne usterki, nawet jeśli są wykonane z najwyższą starannością. Nawet najlepsze zabezpieczenia, takie jak szkło hartowane czy etui, nie zawsze ochronią telefon w razie upadku. Pęknięty wyświetlacz w Samsungu Galaxy M33 może utrudnić korzystanie z niego. Właściciel telefonu może przyciąć sobie palec na wystającym szkle. Ponadto pęknięty lub uszkodzony ekran, zwłaszcza po zalaniu, może spowodować, że przestanie on działać.

Jeśli znajdziemy się w takiej sytuacji, najlepiej skontaktować się z profesjonalnym punktem naprawy telefonów. Będą one miały dostęp do oryginalnych części, lub wysokiej jakości zamienników. Niezwykle istotne jest, aby naprawa odbywała się przy użyciu wysokiej jakości sprzętu serwisowego. Tylko taka naprawa sprawi, że Twój telefon będzie działał tak samo dobrze po upadku. Nie zostaniesz obciążony dodatkowymi kosztami za naprawę, która nie została wykonana prawidłowo.

W naszej stacjonarnej lokalizacji możemy wykonać dla Ciebie naprawę w czasie krótszym niż 2 godziny, jeśli umówiliśmy się na spotkanie. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie kłopotów związanych z koniecznością rozstania się z urządzeniem. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek przez serwis poinformujemy Cię i obciążymy kosztami. Twoje dane dotyczące Samsunga Galaxy M33 pozostaną bezpieczne.

Wymiana szybki Samsung M33 5G trwa od 2 godzin.

Wymiana wyświetlacza Samsung M33 trwa od 30 minut.

wymiana szybki Samsung M33

Wymiana szybki Samsung M33 w Warszawie

W przypadku uszkodzenia wierzchniej warstwy telefonu Samsung M33, użytkownicy chętniej decydują się na jej wymianę. Przyjrzymy się wymianie szkła i jak to się ma do wymiany wyświetlacza. Szkło warto wymienić tylko wtedy, gdy jest popękane lub ma widoczne rysy. Natomiast przyklejenie wyświetlacza do telefonu sprawi, że oddzielenie go od korpusu pozwoli na ingerencję. Ważne jest zabezpieczenie przedniego panelu, aby nie uległ on uszkodzeniu. Separator, który może być używany do podgrzewania, oddzieli szkło wyświetlacza od szyby. Po tym, szybka Samsung M33 mogą zostać wyczyszczone i wymienione. Następnie technik sprawdzi funkcjonalność ekranu dotykowego i wyświetlacza. Nie musisz wymieniać całego telefonu dla każdej rysy lub uszkodzenia na szkle. Jednak w większości przypadków wystarczy wymienić tylko szybkę. ExpressGSM posiada szereg usług, z których możesz skorzystać.
Wymiana szybki Samsung M33 5G od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Użytkownicy smartfonów Samsung Galaxy M33 muszą chronić swój ekran poprzez zakup etui ochronnego i protektora ekranu. Środki te mogą czasem zawieść i możemy być zmuszeni do wymiany wyświetlacza i szkła w Galaxy A12. Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, jeśli usterki nie da się szybko i sprawnie usunąć. Express GSM może wymienić Twoje oryginalne wyświetlacze zgodnie z instrukcją producenta. Express GSM oferuje również fachową naprawę. Udzielamy również gwarancji na części i montaż. Mogą Państwo liczyć na szybką naprawę, która po dostarczeniu telefonu do naszego punktu trwa zaledwie kilka godzin. Telefon jest wtedy zwracany jeszcze tego samego dnia. Po wcześniejszym umówieniu się, dostępna jest naprawa stacjonarna. Naprawa trwa niecałą godzinę. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, cena i czas naprawy będą każdorazowo uzgadniane.

Wymiana baterii Samsung M33

Bateria Samsung Galaxy M33, która nie daje żyć, wkrótce będzie wymagała wymiany. Pomimo wprowadzenia funkcji "Super Fast Charging", telefon koreańskiego producenta będzie odczuwał stały spadek żywotności baterii. Wymiana baterii Samsung Galaxy A12 jest zalecana, jeśli musisz zmierzyć się z tym problemem. Nie musisz wybierać między oryginalnymi i zamiennymi bateriami. Wszystko sprowadza się do Twojego budżetu. Istnieją również niedrogie zamienniki, które można kupić, jeśli zdecydujesz się rozstać z oryginalnymi bateriami. Wymiana baterii do A12 zajmuje mniej niż godzinę w naszym stacjonarnym serwisie. Usługa jest w 100% bezpieczna, ponieważ zarówno bateria jak i usługa objęte są gwarancją. Jeśli nie jesteś pewien, że Twój smartfon wyświetla szybkie prędkości danych, zalecamy zdiagnozowanie baterii. Możemy zaproponować Ci wycenę i zweryfikować przyczynę Twojego problemu.
Wymiana baterii Samsung M33 trwa od 30 minut.

Wysyłkowa naprawa Samsung M33, oraz wymiana szybki door to door

Chcesz wymienić wyświetlacz w swoim Samsungu Galaxy M33, ale nie możesz przyjechać do naszego sklepu? Nasza usługa online zajmie się wszystkim. Wystarczy, że zamówisz usługę naprawy wyświetlacza w swoim urządzeniu Samsung Galaxy M33 online. Po zakończeniu wystarczy wysłać je na nasz adres stacjonarny. W takich przypadkach możemy naprawić telefon nawet tego samego dnia.
Przed dokonaniem jakiejkolwiek naprawy Twój telefon będzie musiał zostać w pełni przetestowany. Poinformujemy Cię o kosztach dodatkowych części, które zostały uszkodzone w wyniku upadku. Komora baterii i ramka są często uszkadzane podczas upadku. Elementy te mogą wymagać wymiany, jeśli konieczna jest wymiana wyświetlacza. W takich przypadkach doradca serwisowy poinformuje Cię o kosztach, a następnie poprosi o akceptację wyceny.
Twój smartfon Samsung Galaxy M33 po zakończeniu wymiany przez technika zostanie poddany dokładnym testom. Po przetestowaniu i weryfikacji urządzenia, przejdzie ono rygorystyczne zabezpieczenie przed wysyłką kurierem na podany przez Ciebie adres dostawy. Możesz również zakupić akcesoria, które zabezpieczą Twój telefon przed ewentualnymi przyszłymi uszkodzeniami.

Wymiana gniazda ładowania Samsungu M33

Istnieje wiele sytuacji, w których należy wymienić złącze USB w Samsung Galaxy M33. Złącze ładowania USB w Samsungu Galaxy M33 możesz wymienić z wielu powodów, między innymi z powodu problemu z ładowaniem, nieefektywnego transferu danych do komputera czy braku możliwości podłączenia urządzeń zewnętrznych. Wymiana złącza USB w M13 może być przeprowadzona profesjonalnie, bez pozostawienia śladów interwencji. Istnieje wiele innych korzyści, z których będziesz zadowolony, w tym szybki czas naprawy, gwarancja, która obejmuje zarówno usługę, jak i użyte części, a także fakt, że złącze USB M33 może zostać wymienione tego samego dnia.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM