Naprawa Samsung Galaxy S21

Naprawa Samsung Galaxy S21

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung S21?
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
Każda naprawa Samsung S21 w naszym serwis Samsung Warszawa ExpressGSM potrwa od 30 minut.
Usługa wymiany szybki metodą OCA w Samsung Galaxy S21 już dostępna w naszym serwisie, naprawa wyświetlacza zajmie w naszym punkcie GSM od 4 godzin a ponękaną tylną szybkę wymienimy od ręki. Jeśli Twój  Samsung S21 dostał uszkodzenia mechaniczne i wyświetlacz nic nie pokazuje? W ExpressGSM wymienią go od 1 godziny i dane w telefonie zostaną zachowane!
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana szybki Samsung S21 
- wymiana baterii Samsung S21 
- wymiana wyświetlacza Samsung S21 
- wymiana szybki aparatu Samsung S21 
- wymiana głośniku Samsung S21 
- wymiana aparatu Samsung S21 
- wymiana baterii Samsung S21 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung S21 Cena

Staramy się dbać o naszych klientach, dla tego mamy wystawione najlepsze promocyjne ceny w Serwis Samsung cennik w nim są oferty wykonane na oryginalnych  częściach i po naprawie telefon wygląda  estetycznie. ✓ Sprawdź naszą usługę już teraz!
Poniżej znajdziesz pełną listę usług serwisowych dostępnych dla Samsunga Galaxy S21. W naszym koszyku znajdują się najczęściej wybierane naprawy. Czas trwania usługi oraz jej przebieg zostały dokładnie opisane poniżej. W większości przypadków naprawa telefonu nie zajmuje więcej niż godzinę (w naszym stacjonarnym serwisie). Jeśli potrzebujesz innego rodzaju usługi, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi "diagnoza telefonu" lub skontaktowania się z naszym serwisem telefonicznie.

Wykonywana Naprawa Samsung S21Koszt i Czas Naprawy Samsung S21
Wymiana Szybki Samsung S21720 zł ORG
760 zł ORG
od 4 godzin
Wymiana wyświetlacza Samsung S211130 zł ORG
30 minut
Wymiana tylnej szybki Samsung S21
210 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung S21
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
210 zł
250 zł
270 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
299 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung S21
170 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung S21150-270 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung S21
290 zł ZM
360 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu 
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 100 - 200 zł
2-72 godziny
Wymiana szybki aparatu Samsung S21150 zł
10 minut
Szkło Hartowane- zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Korzystna oferta naprawcza Samsung S21

Oferowana w naszym serwisie naprawa Samsung S21  jest dedykowana właśnie do tego modelu. Posiadamy do tego urządzenia Samsunga najwyższej jakości części zamienne i jesteśmy w stanie dzięki temu bardzo fachowo przeprowadzić wszystkie prace naprawcze, które pozwalają na przywrócenie sprzętu do świetnego działania. Nasza pomoc przy naprawach stoi na bardzo wysokim poziomie i daje możliwość bardzo komfortowego korzystania z urządzenia. Po procesie naprawczym sprzęt będzie działał znakomicie i wszystkie jego funkcjonalności będą bardzo łatwo dostępne. Ten model Samsunga jesteśmy w stanie naprawić w bardzo krótkim czasie. W przypadku najpopularniejszych usterek jak wymiana szybki Samsung S21 na ekranie czy wymiana baterii Samsung S21 już w ciągu kilku godzin jesteśmy w stanie oddać klientowi w pełni sprawne urządzenie, albo wymiana wyświetlacza Samsung S21 od ręki. Jeżeli nie chcesz na długo rozstawać się ze swoim telefonem zapraszamy zatem do wybrania naszej sprawdzonej oferty.

Naprawa Samsung S21

Wymiana szybki Samsung Galaxy S21

Dlaczego naprawa Samsung S21 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Samsung S21 jest taniej niż wymiana wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 90 minut i udzielimy na to gwarancje.

Profesjonalny serwis Samsung S21 w Warszawie

Jeśli Twój Samsung Galaxy S21 nagle się zepsuł, ważne jest, aby wybrać profesjonalny serwis naprawczy. Dobry serwis powinien mieć przejrzystą ofertę cenową, szybko i profesjonalnie naprawiać usterki oraz oferować gwarancję na naprawy i zamontowane części. Możemy zaoferować Ci listę najczęściej wybieranych napraw, aby ułatwić Ci wybór odpowiedniej usługi. Jeśli nie znajdziesz potrzebnej naprawy na liście, możesz wybrać diagnozę telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w celu określenia wymaganej naprawy i wyceny. Oddając telefon do naszego serwisu, możesz być pewien, że Twoje dane, aktualizacje i oprogramowanie pozostaną nietknięte.

Wymiana szybki i wyświetlacza Samsung S21

Firma ExpressGSM specjalizuje się w naprawie ekranów AMOLED w smartfonach Samsung Galaxy S, które charakteryzują się wysokim kontrastem i żywymi kolorami. Niestety, tego typu wyświetlacze są podatne na pęknięcia, zarysowania i inne uszkodzenia. Dlatego, jeśli posiadasz telefon o wartości kilku tysięcy złotych, warto skorzystać z usług serwisu o odpowiednich kompetencjach. W ExpressGSM używamy wyłącznie oryginalnych wyświetlaczy zgodnych z specyfikacją producenta, aby zapewnić naszym klientom jak największe bezpieczeństwo. Ponadto, udzielamy gwarancji na wszystkie nasze naprawy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ oprócz doświadczonego zespołu pracowników, posiadamy również nowoczesne zaplecze techniczne z profesjonalnym sprzętem.

Wymiana tylnej szybki Samsung S21

Uszkodzenie lub porysowanie klapki baterii nie tylko wpływa negatywnie na estetykę i wygląd smartfona, ale także może zagrażać bezpieczeństwu. Jeśli zauważysz, że klapka odstaje, może to oznaczać, że została uszkodzona przez procesy chemiczne zachodzące w baterii lub w wyniku uszkodzenia mechanicznego. Najczęstszą przyczyną wygniecionej klapy jest ładowanie baterii telefonu nieoryginalnymi zasilaczami o nieprawidłowych parametrach. W takim przypadku konieczna jest natychmiastowa wymiana. Nasi specjaliści w ExpressGSM zawsze sprawdzają zwarcie elektroniki lub układu zasilania podczas naprawy. Oferujemy również szeroki wybór klap: oryginalnych, zamiennych i oryginalnych zdemontowanych. Jeśli nie zdecydujesz się na oryginalną klapkę ze względu na jej koszt, zawsze możesz wybierać spośród zamienników lub klatek pochodzących z demontażu. Klapki pochodzące z demontażu są szczególnie polecane, ponieważ posiadają powłokę termiczną, która zapobiega przegrzewaniu się telefonu. Czas naprawy wynosi zaledwie godzinę od przyjęcia telefonu do serwisu.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM