Naprawa Samsung S22

Naprawa Samsung S22 w Warszawie

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung S22?
Jest to kompletny przewodnik po serwisowaniu telefonu Samsung Galaxy S22. W tym zestawie znajdują się najczęściej stosowane naprawy. Poniżej znajduje się pełne objaśnienie usługi oraz ramy czasowe. Naprawy trwają zwykle mniej niż godzinę (w naszym serwisie stacjonarnym). Jeśli nie kwalifikujesz się do tej usługi, zadzwoń bezpośrednio do serwisu lub wybierz opcję "diagnoza telefonu".
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
U nas naprawa Samsung S22 w Serwis telefonów Samsung Warszawa potrwa od 30 minut.
Diagnostyka telefonu Samsung Galaxy S22
Nasza pomoc pomoże zidentyfikować przyczynę nieprawidłowego działania telefonu. Aby określić źródło problemu, przeprowadzimy dokładne badanie każdej części Samsung Galaxy S22+. Umożliwi nam to oszacowanie kosztów i czasu potrzebnego do naprawy telefonu. Pozwoli Ci to stwierdzić, czy warto ponieść taki wydatek. Jeśli nie możesz przyjechać do nas, możesz również wysłać swoje urządzenie kurierem. Po postawieniu diagnozy skontaktujemy się z Tobą, aby omówić ewentualne dalsze naprawy.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung S22 
- wymiana głośniku Samsung S22 
- wymiana wyświetlacza Samsung S22 
- wymiana szybki Samsung S22 
- wymiana baterii Samsung S22 
- wymiana mikrofonu Samsung S22 
- wymiana klapki Samsung S22 
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung S22 Cennik

Kompleksowa obsługa Samsung Galaxy S22. Nie jest problemem, jeśli Twój Samsung Galaxy S22 nagle się zepsuje. Mimo to zaleca się wybranie specjalistycznego serwisu naprawczego. Powinieneś poszukać firmy, która jest uczciwa w kwestii kosztów, naprawy są wykonywane szybko i sprawnie oraz posiada gwarancję. Dotyczy to zarówno instalacji, jak i wszelkich innych części. Aby pomóc Ci w wyborze odpowiedniej usługi, stworzyliśmy rozwijane menu z najczęściej zlecanymi naprawami. Jeśli szukany problem nie jest wymieniony na powyższej liście, można poprosić o diagnozę telefoniczną. Wówczas skontaktujemy się z Tobą. Technicy przedstawią Ci wycenę i określą rodzaj koniecznej naprawy. ExpressGSM naprawi telefon. Wszystkie informacje, w tym aktualizacje, oprogramowanie i dane zostaną zachowane.

Wykonywana Naprawa Samsung S22Koszt, Czas Naprawy
Samsung S22
Wymiana Szybki Samsung S22790 zł zm
850 zł org
od 2-3 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung S22
1190 zł
od 1 godzina
Wymiana tylnej szybki  Samsung S22240 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung S22
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
240 zł
280 zł
320 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung S22
190 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung S22150-250 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung S22
240 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu 100-200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane50 zł
10 minut
wymiana szybki aparatu Samsung S22140 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wymiana szkła i wyświetlacza w Samsung Galaxy S22

Wyświetlacze AMOLED stanowią wyposażenie opcjonalne smartfonów Samsung Galaxy S. Są to organiczne urządzenia emitujące światło. Wyświetlacz na ekranie Twojego telefonu Samsung Galaxy S nie wymaga dodatkowego podświetlenia i oferuje bardziej żywy i jasny kontrast. Wyświetlacze z tym typem ekranu są bardziej podatne na zarysowania i pęknięcia lub inne uszkodzenia. Warto poszukać serwisu, który naprawi te problemy, jeśli posiadasz smartfon o wartości ponad tysiąca dolarów. ExpressGSM korzysta wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy, zgodnych ze specyfikacjami producenta. Na wszystkie naprawy udzielamy 100% gwarancji satysfakcji, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. ExpressGSM to najlepszy wybór w zakresie wymiany szybek S22 oraz wyświetlaczy. ExpressGSM to grupa wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesne zaplecze pomocy technicznej, w skład którego wchodzi wysokiej klasy sprzęt.

Wymiana szybki Samsung S22 trwa od 4 godzin

wymiana szybki Samsung S22

Wymiana szybki Samsung S22 w Warszawie

Wymiana szybki Samsung S22 jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza.
Ekran w telefonie Samsung S22 jest ogromny. Ze względu na 7-calowy ekran obsługa telefonu jedną ręką jest prawie niemożliwa. Znajdą się tacy, którzy mimo prób nie będą w stanie obsługiwać telefonu jedną ręką. Choć Samsung S22 nie jest atrakcyjny wizualnie, jest śliski. W większości przypadków możliwe jest upuszczenie telefonu, co może doprowadzić do uszkodzenia szkła lub wyświetlacza. Są to najczęstsze naprawy, które wykonujemy w ramach naszego serwisu. Stopień uszkodzenia decyduje o rodzaju koniecznej naprawy. Wystarczy wymienić szkło ochronne w przypadku, gdy digitizer lub dotyk są sprawne. Szkło jest montowane tylko na wyświetlaczu dostarczonym wraz ze smartfonem. Czasami uszkodzenia modułu wyświetlacza są tak rozległe, że konieczna jest jego całkowita wymiana. Skontaktuj się z nami, jeśli nie jesteś pewien, co zrobić ze swoim smartfonem. Nasi technicy postawią Ci bezpłatną diagnozę i udzielą wskazówek.
Wymiana szybki Samsung S22 od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana baterii w Samsungu Galaxy S22

Jeśli żywotność baterii jest zadowalająca i nie wymaga ciągłego doładowywania, łatwo będzie można korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje smartfon Samsung Galaxy S22. Jeśli Twój smartfon nie działa tak, jak powinien, możesz skorzystać z usługi wymiany baterii w Samsung Galaxy S22. W tym przypadku ExpressGSM naprawi Twój telefon w sposób profesjonalny. Możesz zdecydować się na użycie baterii oryginalnych lub zamienników. Koszt naszej usługi będzie zależał od wybranej przez Ciebie baterii, jednak każde rozwiązanie, które dostarczymy, doskonale spełni Twoje wymagania i będzie kompatybilne z podzespołami. Zapewniamy diagnostykę akumulatora, która pomoże Ci ustalić przyczynę problemu. Będziesz mógł zdecydować o najlepszym sposobie naprawy swojego telefonu. Nasi technicy mogą zaoferować niezawodne i sprawdzone rozwiązania.
Niezwykle ważne jest posiadanie długotrwałej i wydajnej baterii w smartfonie. Wymiary telefonu są podstawowym czynnikiem wpływającym na pojemność jego baterii. Samsung S22 jest na tyle duży, że nie musisz się martwić o pojemność baterii. Wyposażono go w baterię litową o pojemności mAh, która wystarcza na długi czas pracy. Wysokiej jakości bateria powinna działać przez co najmniej dwa lata od zakupu. Normalne jest, że baterie ulegają trwałemu uszkodzeniu z powodu nadmiernego ładowania lub niekompatybilnych akcesoriów. Jeśli chcemy, aby bateria naszego smartfona działała dłużej niż jeden dzień, należy odłączyć ładowarkę. Serwis Samsung może wymienić Twoją baterię w mniej niż godzinę.
Wymiana Baterii Samsung S22 zajmie 20 minut.

Wymiana tylnej szybki Samsung S22

Tegoroczne flagowce Galaxy S22 mają nową obudowę w stosunku do poprzedników. Wcześniej telefony miały klapki baterii wykonane z tworzywa sztucznego. W przeszłości firma stosowała szklane plecki ze szkła Corning Gorilla Glass Victus+. Szklane plecki wykonane ze szkła są niezwykle odporne na uszkodzenia i zarysowania. Z naszego doświadczenia wynika, że nagłe upadki mogą powodować uszkodzenia szklanych wyświetlaczy, a także klapki baterii. Obudowa z tyłu urządzenia jest odpowiedzialna za wodoszczelność i odprowadzanie ciepła. Nie należy lekceważyć możliwości uszkodzenia urządzenia. Nasz serwis naprawczy może przywrócić Twojemu telefonowi jego pierwotny wygląd.
Wymiana tylnej szybki Samsung S22 od ręki!

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM