Naprawa Samsung S9

Naprawa Samsung Galaxy S9

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung S9? Każda naprawa Samsung S9 w Serwis  Samsung ExpressGSM potrwa od 30 minut. 
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
W naszym serwisie skupiamy się na tym, aby dla naszych klientów oferować najlepszej jakości usługi, które będą odpowiadały potrzebom i postawienie, na które będzie miało jak najbardziej sens. Zdecydowanie się na najlepszą pomoc od renomowanych firm będzie dawało znakomite efekty i będzie prowadziło do mnóstwa korzyści i radości z wybierania takich właśnie rozwiązań.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung S9 
- wymiana głośniku Samsung S9 
- wymiana wyświetlacza Samsung S9 
- wymiana szybki Samsung Galaxy S9 
- Samsung S9 wymiana baterii 
- wymiana mikrofonu Samsung S9
- wymiana obudowy Samsung S9 
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.
Dlaczego naprawa w centrum serwisowym "ExpressGSM" jest opłacalna, szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu. Naprawiamy telefony tylko w technalogii producenta.
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Czasami naprawa smartfona Samsung Galaxy S9 jest łatwa, ale czasami wymaga więcej czasu i wiedzy. Na rynku istnieje wiele opcji dotyczących usług naprawy telefonów. Różnią się one pod względem kosztów i jakości napraw. ExpressGSM to właściwy wybór. ExpressGSM jest znany z profesjonalizmu, dokładności i szybkości. Oferujemy szerszy zakres napraw niż inne serwisy. Lista rozwijana znajduje się tuż obok koszyka. Co to wszystko oznacza dla klientów? Nic nie zastąpi przejrzystości cen i łatwości obsługi. Zachęcamy do skorzystania z diagnostyki telefonicznej, jeśli nie znajdą Państwo tego, czego szukają. Nasi klienci, którzy zdecydują się skorzystać z naszego serwisu będą objęci gwarancją zarówno na montaż jak i na części.

Naprawa Samsung S9 Cena

Wykonywana Naprawa Samsung S9Koszt i Czas Naprwawy Samsung S9
Wymiana szybki Samsung S9445 zł ZM
510 zł ORG
2-6 godziny
Wymiana wyświetlacza Samsung S9850 zł REF
1050 zł ORG
od 1 godziny
Wymiana Klapki Samsung S9 
(Pokrywa baterii)
110 zł ZM
180 zł ORG
20 minut
Wymiana gniazda ładowania TYPE-C
160 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu
150 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnik
130-210 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung S9
210 zł ZM
280 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100-200 zł
2-72 godziny
Folia ochronna80 zł
10 minut
Wymiana szybki aparatu Samsung S990 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Naprawcze usługi Samsung S9

Twój telefon Samsunga może zostać bardzo sprawnie przywrócony do świetnego działania i użytkowanie go może być znowu komfortowe. proponowana w naszym serwisie naprawa Samsung S9 obejmuje wymianę wszystkich uszkodzonych elementów takich jak wymiana szybki Samsung S9 i wymiana baterii w Samsung S9 w urządzeniu i dzięki temu pozwala na dalsze wygodne użytkowanie sprzętu. Korzystanie z niego może być dzięki temu bardzo komfortowe i przyjemne dla wszystkich osób. Nasze usługi naprawcze sprawdzają się w takich usterkach jak rozlany wyświetlacz, stłuczona szybka na ekranie czy zużyta bateria. Do wszystkich napraw podchodzimy w sposób rzetelny i skupiamy się na oferowaniu najlepszej pomocy dla zainteresowanych osób. Jak najbardziej zachęcamy zatem do wybrania naszych usług, które mogą sprawdzać się rewelacyjnie. Fachowcy zatrudnieni w naszym serwisie są w stanie zaproponować profesjonalne naprawy dla wszystkich osób, które postanowią wybrać naszą ofertę.

Naprawa Samsung S9

Zobacz jak wygląda Wymiana szybki Samsung w S9

Dlaczego naprawa Samsung S9 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
w Samsung S9 wymiana szybki cena jest bardzo dobra i jest taniej niż wymiana całego wyświetlacza. Wymiany szybki  Samsung S9 kosztuje w ExpressGSM od 445 zł.
Wymienimy zbitą szybkę od 180 minut i udzielimy na to gwarancje.

Naprawa Samsung S9

Naprawa i wymiana zbitej szybki w Samsung S9

    Jako specjaliści w branże serwisowania telefonów i pracując od 2006 roku, można śmiało powiedzieć, że Samsung S9 będzie model telefonu więcej zgłaszany do serwisu GSM i będzie wymagał pogwarancyjnej obsługi, w którym będziemy naprawić od 2020 roku różne usterki:

Samsung S9 naprawa
  • W Samsung S9 bateria po dwóch latach użytkowania zacznie tracić swoją pojemność. Taką naprawę możemy określić jako ekspresowa. Wymiana baterii w Samsung S9 w naszym serwisie GSM jest wykonywana od ręki i czas naprawy zajmie od 15 do 30 minut, koszt wymiany baterii Samsung S9 zaczyna się od 210 zł. Z każdym nowym modelem Samsung Galaxy S9, koreański producent dąży do poprawy żywotności baterii i stosowania najlepszych materiałów. Jesteśmy doświadczonymi serwisantami i wiemy, że czasami wymiana baterii w S9 jest najlepszym rozwiązaniem. Oferujemy szybką obsługę, zazwyczaj w ciągu godziny. Jednak u nas również można dostać wysokiej jakości baterie. Oryginalne lub zamienniki. Możesz skorzystać z diagnostyki baterii, aby ustalić przyczynę swojego problemu. Nasi klienci otrzymują profesjonalną naprawę oraz gwarancję obejmującą montaż i części.
  • W Samsung S9 ekran jest wykonany w inny sposób niż wyświetlacze poprzednich modele i koszt wymiany całości lub wymiana szybki Samsung S9 jest trochę większy niż zazwyczaj, ale to nie jest problem! Inżynierowie ExpressGSM wymienią wyświetlacz Samsung S9 od 1 godziny*. ExpressGSM błyskawicznie wymieni szkło i ekran Twojego Galaxy S9. Będziesz mógł również dłużej korzystać ze swojego telefonu. Codziennie wykonujemy co najwyżej jedną naprawę, co świadczy o naszym profesjonalizmie i doświadczeniu. Wymieniane są tylko oryginalne wyświetlacze AMOLED zgodnie ze specyfikacją producenta. Gwarancja obejmuje zarówno usługę, jak i części. ExpressGSM to najlepszy wybór, jeśli potrzebujesz szybkiej naprawy. W ciągu kilku godzin dostarczymy Twój telefon na nasz adres, a następnego dnia odeślemy go z powrotem. W przypadku umówienia się na naprawę, może być ona wykonana w ciągu godziny. Dodatkowe usterki mogą spowodować, że naprawa potrwa dłużej, a koszt usługi zostanie ustalony oddzielnie.
  • Wymiana szybki Samsung Galaxy S9 jest usługą, którą wymaga więcej czasu, żeby wykonać taką naprawą. W naszym serwisie wymiana wyświetlacza Samsung S9 może zająć od 2 do 6 godzin. Wymiana zbitej szybki w tym modelu jest skomplikowany proces, ale nie musisz o tym myśleć, po naprawie dostaniesz telefon jako nowy!
  • Wymiana tylnej szybki Samsung S9 będzie najczęstą usterką, bo każdy telefon, czas od czasu może być przyciśnięty lub nie chcąc uderzony. Tylna klapka Samsung S9 jest zrobiona ze szkła i jeśli telefon miał uszkodzenie mechaniczne, ona może pęknąć. Nie Martwi o tym, wymienimy obudowę w S9 od RĘKI, koszt wymiany tylnej klapki zaczyna się od 90 zł. Usługę wymiany klapek można zamówić online. Dostępne są trzy rodzaje klapek: Oryginalne, oryginalne - z demontażu, zamienniki. Nie ma znaczenia, czy wybierzemy klapki zamienne czy oryginalne. Liczy się to, ile pieniędzy musimy wydać na części. Rezygnując z klapek oryginalnych, można również wybierać pomiędzy klapkami oryginalnymi, ale zdemontowanymi, w rozsądnej cenie. Klapki te posiadają powłokę termiczną, co czyni je najlepszą opcją. Od momentu otrzymania telefonu czas naprawy wynosi zaledwie godzinę. Serwis online wymaga doliczenia czasu dostawy. Mamy wieloletnie doświadczenie w doborze klapek do Twoich potrzeb. Dodatkowo oferujemy gwarancję zarówno na montaż jak i na klapki.
  • Samsung S9 nie ładuje, z taką naprawą zgłaszają klienci do naszego serwisu. Uszkodzenie gniazda ładowania w Samsung S9 może być spowodowane tym, że telefon był zawilgocony lub trafił do wody i nie zależy to, że telefon jest wodoszczelny. Wymiana gniazda ładowani jest usługą ekspresową, którą wykonujemy od 30 minut a koszt naprawy nie będzie wyżej niż 120 zł. W Samsung Galaxy S9 wymiana złącza USB i Ich uniwersalność, którą znajdziemy również w smartfonach Samsung Galaxy S9, przełożyła się na ich popularność, ale i dużą awaryjność. Często mogą one ulec uszkodzeniu na skutek uszkodzeń mechanicznych. Może to prowadzić do nieefektywnego ładowania, braku możliwości podłączenia urządzeń zewnętrznych czy problemów z przesyłaniem danych do komputera. Każde urządzenie, które do nas trafia jest nie tylko naprawiane tego samego dnia, ale również każdorazowo testowane. Możesz być pewny, że Twoje urządzenie zostanie sprawdzone pod kątem zasilania i podłączonych urządzeń. Tego typu naprawy wykonywane są przez profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie umiejętności.

Samung S9, SM-G960F Dane techniczne

Informacja o dany technicznych w telefonie Samung Galaxy G9 — pamięć, ekran, aparat i inne


Marka
Samsung
Zobacz Smartfony Samsung
Model
Galaxy S9
Inne nazwy tego telefonu
SM-G960F
Standard GSM
850 900 1800 1900
Standard UMTS
850 900 1900 2100
Standard LTE
FDD LTE: 2600, 2100, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 800, 700
TDD LTE: 2600, 2500, 2300, 1900
Marka Samsung
Zobacz Smartfony Samsung
Model
Galaxy S9
Inne nazwy tego telefonu
SM-G960F
Standard GSM
850 900 1800 1900
Standard UMTS
850 900 1900 2100
Standard LTE
FDD LTE: 2600, 2100, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 800, 700
TDD LTE: 2600, 2500, 2300, 1900
Standard 5G
Rodzaj
Dotykowy (bez klawiatury)
Wodo- i pyłoszczelność
IP68
Wymiary (wys. x szer. x grub.)
147.70 x 68.70 x 8.50 mm
Waga
163.00 g
Wyświetlacz
Kolorowy / Super AMOLED
16M kolorów
1440 x 2960 px (5.80") 568 ppi
∼84.1% screen-to-body ratio
Ochrona wyświetlacza
Corning Gorilla Glass 5
Standardowa bateria
Li-Ion 3000 mAh
Kup powerbank do swojego telefonu.
Szybkie ładowanie
Quick Charge 2.0
Ładowanie indukcyjne
PMA
Pamięć wbudowana
64 GB, 128 GB, 256 GB
Pamięć RAM
4 GB
System operacyjny
Android 8.0 Oreo
Interfejs
Samsung Experience 9.0
Procesor
Samsung Exynos 9810
Zegar procesora: 2.80 GHz
Liczba rdzeni: 8
GPU: ARM Mali-G72 MP18
Współczynnik SAR (10g)
1,18 W/kg
Standard karty SIM
nanoSIM
Wprowadzony na rynek
I kwartał 2018

samsung S9 wymiana baterii

Wymiana baterii na nową w Samsung Galaxy S9

  Kilkuletni topowy smartfon Samsung Galaxy S9 charakteryzuje się znakomitą wydajnością i korzystanie z niego jest bardzo przyjemne. Urządzenie nadal posiada świetny aparat i wysoką wydajność, która daje możliwość bardzo komfortowego korzystania z urządzenia. W związku z tym warto się nim zainteresować i komfortowo korzystać z takiego właśnie sprzętu, który pod względem parametrów będzie w pełni odpowiadał potrzebom wszystkich klientów. Utrudniać wygodne korzystanie ze smartfona może jednak zużyta bateria. W naszym serwisie oferowana jest zatem wymiana baterii Samsung S9 jako usługa ekspresowa. Nasza usługa jest najwyższej jakości i pozwala na łatwe przywrócenie telefonu do poprawnego działania. Sprawia, że można wygodnie posługiwać się smartfonem i wygodnie korzystać z jego wszystkich funkcji. Naprawdę warto zatem zainteresować się taką ofertą i skorzystaniem z naszych wartościowych usług, których jakość będzie wysoka i które sprawdzą się bardzo dobrze w swoim zadaniu. Wybieranie takowych będzie prowadziło do mnóstwa korzyści i zadowolenia.

Samsung S9 wymiana baterii

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM