Naprawa Samsung Xcover PRO

Naprawa Samsung Galaxy Xcover PRO 

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung Xcover PRO? Masz problemy ze zbitą szybką i wyświetlaczem w telefonie Samsung Xcover Pro u nas naprawa Samsung Xcover Pro zajmie od 30 minut w Serwis Samsung ExpressGSM.
Naprawa Samsung Xcover Pro jest jak najbardziej możliwa i dostępna w naszym serwisie. Nasi doświadczeni serwisanci specjalizują się w urządzeniach tego właśnie producenta i oferują kompleksowe usługi naprawcze, które będą spełniały wymagania wszystkich klientów i pozwolą na niezwykle wygodne użytkowanie smartfona. Ten model Samsunga po naszych pracach serwisowych będzie działał jak zupełnie nowy i korzystanie ze sprzętu będzie należało do niesamowicie komfortowych i przyjemnych. Serdecznie zachęcamy więc do wybrania naszej pomocy i usług od najlepszych specjalistów, którzy działają w branży od długiego czasu i oferują wartościowe usługi naprawcze dla wszystkich urządzeń, które zostaną do nas oddane. Gwarantujemy pełną radość z postawienia na nasze usługi. Bez względu na rodzaj usterki w smartfonie przywrócimy ten do znakomitego działania.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung Xcover PRO
- wymiana głośniku Samsung Xcover PRO
- wymiana wyświetlacza Samsung Xcover PRO
- wymiana szybki Samsung Xcover PRO
- wymiana baterii Samsung Xcover PRO
- wymiana mikrofonu Samsung Xcover PRO
- wymiana klapki Samsung Xcover PRO
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung Xcover PRO Cena

Nasza firma jest wyspecjalizowana w naprawach telefonów Samsung Xcover PRO, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej jakości usług oraz rozwiniętej gamy napraw, która stale się poszerza. Na naszej stronie obok karty modelu znajduje się menu, w którym znajdziesz najczęściej wybierane naprawy, które są wyświetlane w rozwijanym menu. Nasz system poprowadzi Cię przez cały proces i udzieli wskazówek, jeśli dokonasz właściwego wyboru. Jeśli masz trudności z określeniem problemu, skorzystaj z opcji diagnozy telefonu, która pomoże nam zidentyfikować problem. Zapewniamy, że dostaniesz telefon w pełni naprawiony i bez żadnych uszkodzeń. Zachowamy wszystkie dane, aktualizacje i oprogramowanie. Gwarantujemy również instalację i użycieczność użytych części. Jeśli chcesz poznać pełną listę dodatkowych napraw dostępnych dla modelu Samsung Xcover PRO, sprawdź nasz cennik. Jesteśmy również w stanie naprawić uszkodzone złącza SIM i złącza kart pamięci. Każda naprawa objęta jest gwarancją zarówno na serwis, jak i na części. Jeśli umówisz się z nami wcześniej, możemy nawet naprawić Twój telefon Samsung Xcover PRO w ciągu jednej godziny.

Wykonywana Naprawa Samsung Xcover PROKoszt, Czas Naprawy Samsung Xcover PRO
Wymiana Szybki Samsung Xcover PRO
350 zł ORG
od 4 godzin
 Wymiana wyświetlacza Samsung Xcover PRO
410 zł ORG
1 godzina
Wymiana Klapki
(Pokrywa baterii)
260 zł ORG
3 godziny
Wymiana gniazda ładowania
240 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika sim
190 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung Xcover PRO180 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung Xcover PRO
190 zł (rozmów)
220 zł (multimedialny)
30 minut
Wymiana baterii Samsung Xcover PRO
220 zł ZM  
280 zł ORG 
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80-120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu
100 - 200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane
30 zł - 9H
50 zł - 9D
10 minut
Wymiana obudowy
260 zł
1-24 godzin
Wymiana szybki aparatu Samsung Xcover PRO
110 zł
20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wymiana szybki Samsung Galaxy Xcover PRO

Dlaczego naprawa Samsung Xcover PRO w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Samsung Xcover PRO jest taniej niż wymiana wyświetlacza.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

W naszym profesjonalnym serwisie telefonów komórkowych zajmujemy się wymianą szybki w telefonie Samsung Galaxy Xcover PRO. Najczęstszym uszkodzeniem, z jakim się spotykamy, jest pęknięta szybka w telefonie. W takich przypadkach zdecydowanie zalecamy wykonywanie naprawy w naszym serwisie, gdzie nasi wykwalifikowani technicy przeprowadzą kompleksową wymianę uszkodzonej szybki na nową.
Warto zaznaczyć, że tego typu naprawy powinny być wykonane przez specjalistów, którzy mają doświadczenie w naprawach telefonów Samsung. Dlatego też korzystamy tylko z oryginalnych części, które są dokładnie sprawdzane przed ich zamontowaniem.
W przypadku telefonów takich jak Samsung Xcover PRO, które mają zakrzywione ekrany lub nieregularne wycięcia w szkle na głośniki czy aparat, korzystamy z specjalistycznych maszyn serwisowych, które umożliwiają nam precyzyjne oddzielenie szybki od ekranu. Dzięki temu możemy zapewnić fachowe wykonanie naprawy.
Jeśli Twój telefon ma pękniętą szybkę, skontaktuj się z nami i umów się na serwisową wymianę. Nasz serwis telefonów komórkowych gwarantuje szybką i profesjonalną naprawę, dzięki czemu Twój Samsung Xcover PRO będzie ponownie w pełni sprawny.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM