Samsung serwis Warszawa

Nasz Samsung Serwis Warszawa jest numer jeden na terenie Polski

Jeżeli w Twoim smartfonie Samsung doszło do uszkodzeń szybki na ekranie, wyświetlacza czy bateria uległa zużyciu to nasz serwis Samsung Warszawa będzie świetnym wyborem. Naprawa telefonu Samsung w naszych serwisach obejmuje wszystkie powyżej wymienione uszkodzenia i polega na bardzo kompleksowym podejściu do sprawy i usunięciu usterek. Można zatem wiele w ten sposób zyskiwać i być szczęśliwym z wybrania naszego serwisu. Wszystkie proponowane przez nas usługi naprawcze są bardzo kompleksowe i dostosowane do wymagań klientów, bo staramy się wykonać każdą naprawę w telefonie Samsung od 15 minut.

Serwis Samsunga w Warszawie 10:00 -19:00

Oferujemy nie tylko profesjonalne usługi naprawcze telefonów Samsung w Serwisie ExpressGSM, który działa na terenie Warszawy

Dodatkowo korzystamy z najlepszych części od producenta Samsung, oraz części zamiennych najwyższej jakości. Ich wysoka jakość sprawia, że naprawy realizowane przez nasz serwis Samsung Warszawa są bardzo wysokiej jakości i są w pełni dostosowane do wymagań wszystkich klientów, którzy postanowią skorzystać z naszego serwisu Samsung. Twój telefon będzie po naszej naprawie działał w pełni poprawnie i będzie sprawdzał się świetnie.

01.

Nasz serwis Samsunga pracujemy 6 dni w tygodniu

ExpressGSM jako serwis Samsunga obsługuje klientów nie tylko na ternie Warszawy, a również działa na terenie Polski i Unii Europejskiej przez naszą usługę Door to Door jako naprawa telefonów Samsung przez wysyłkę. Zazwyczaj wysyłkowa naprawa telefonów Samsung trwa od godziny do jednej doby i telefon będzie wysłany z powrotem.

02.

Serwis Samsung udziela gwarancje 3 miesiąca

Zawsze warto się z nami skontaktować, żeby naprawić swój telefon Samsung w naszym serwisie dlatego, że serwis Samsung Warszawa udziela na swoje usługi naprawcze 3 miesiące gwarancji. Pamiętaj o tym, że gwarancja jest podstawą każdej naszej naprawy nie zależnie od tego, сян to będzie wymiana ekrany, albo wymiana baterii w telefonie Samsung.

  • Redakcja ExpressGSM 18.07.2021
door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM