Wymiana szybki aparatu Samsung S20 Ultra

Wymiana szybki aparatu Samsung S20 Ultra w ExpressGSM

Chociaż nie jest to poważny problem pęknięcia szybki aparatu Samsung S20 Ultra, mogą one stanowić poważną przeszkodę dla zdolności użytkownika do korzystania z telefonu. Analiza wykazała, że telefony są najczęściej używane do wykonywania połączeń, pisania SMS-ów i robienia zdjęć.
Aby zbić szkło obiektywu, wystarczy upadek telefonu nawet z niewielkiej wysokości. Uszkodzone i porysowane szkło obiektywu może powodować znaczne pogorszenie jakości zdjęć wykonywanych telefonem. Zdjęcia są nieostre i pojawia się na nich mgła. Aparat ma problemy z ustawianiem ostrości. Kolory wydają się mniej nasycone. Przez pęknięcie na wykonanych zdjęciach pojawiają się refleksy świetlne, które wydają się być prześwietlone lub niedoświetlone w różnych miejscach.
W ExpressGSM usługę wymiana szybki aparatu Samsung S20 Ultra można dostać za symboliczną cenę w 120 zł a pod czas usługi naprawa Samsung S20 Ultra dostaniesz:
- Profesjonalny montaż nowej, oryginalnej części
- Gwarancja na 3 miesiące

Ile kosztuje wymiana szybki aparatu Samsung S20 Ultra

Jeśli szukasz ile kosztuje wymiana szybki aparatu Samsung S20 Ultra - nie stresuj! taką informacje znajdziesz w naszym cenniku. Po wymianie szybki aparatu w Samsung S20 Ultra telefon będzie czyszczony w środku. Po naprawie sprawdzana jest sprawność telefonu. Wymiana szybki aparatu objęta jest 3-miesięczną gwarancją. Wymieniana część jest oryginalna. Wizytę w serwisie można w pewnym stopniu zabezpieczyć dobrze skonstruowanym etui. Takim etui jest właśnie to, którego krawędź wystaje ponad aparat. Jest ono w stanie przyjąć siłę uderzenia, o którą mogłoby rozbić się szkło aparatu.

Wykonywana Naprawa
Samsung S20 Ultra
Koszt i Czas Naprawy
Samsung S20 Ultra
Wymiana szybki aparatu Samsung S20 Ultra120 zł ORG
od 20 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Wymiana szybki aparatu w Samsung S20 Ultra - jak wygląda naprawa

Profesjonalna usługa wymiana szybki aparatu Samsung S20 Ultra rozpoczyna się od wielopunktowego badania działania urządzenia. Serwisant otwiera tylną szybkę w Samsung S20 Ultra, wykonuje demontaż uszkodzonej szybki. Następnie telefon jest dokładnie czyszczony przed oczyszczeniem ramki obiektywu z kleju i brudu. Technicy czyszczą i odtłuszczają szkło obiektywu przed przygotowaniem go do montażu.

Kiedy konieczna wymiana szybki aparatu Samsung S20 Ultra?


Wymiana szybki aparatu Samsung S20 Ultra może być konieczna w przypadku uszkodzenia lub pęknięcia szkła aparatu. Poniżej przedstawiam kilka sytuacji, w których warto rozważyć wymianę szybki aparatu:
1. Pęknięcie szkła aparatu - jeśli szkło aparatu jest pęknięte, może to wpływać na jakość zdjęć i negatywnie wpływać na funkcjonowanie aparatu. W takim przypadku konieczna będzie wymiana szybki aparatu.
2. Problemy z autofokusem - Jeśli aparatu ma problemy z autofokusem, czyli nie jest w stanie skupić się na odpowiednim obiekcie, może to wynikać z uszkodzonego aparatu. W takim przypadku konieczna może być wymiana szybki aparatu.
3. Niedziałający stabilizator obrazu - Jeśli nie działa stabilizator obrazu w aparacie, na zdjęciach mogą pojawiać się rozmazane i rozmyte obrazy. W takiej sytuacji może być konieczna wymiana szybki aparatu.
4. Uszkodzenie optyki - Jeśli w wyniku uszkodzenia optyki w aparacie widać zadrapania lub plamy na zdjęciach, konieczna może być wymiana szybki aparatu.
W przypadku jakichkolwiek problemów z aparatem Samsung S20 Ultra zalecam skontaktowanie się z autoryzowanym serwisem Samsung, który przeprowadzi diagnozę i doradzi, czy wymiana szybki aparatu jest konieczna.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM