Naprawa Samsung S20 Ultra

Naprawa Samsung Galaxy S20 Ultra

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu?
Serwis Samsung Galaxy S20 Ultra, który zapewnia wysokiej jakości naprawy i kompletność powinien posiadać te dwa ważne aspekty. ExpressGSM może zaoferować szereg napraw. Lista dostępna jest tuż obok zakładki dla każdego modelu. Być może nie mamy w ofercie usługi, której szukasz, ale i tak Ci pomożemy. Wystarczy, że wybierzesz diagnozę swojego urządzenia, a my skontaktujemy się z Tobą, aby wskazać przyczynę usterki. ExpressGSM odbierze Twój telefon. Dzięki temu wszystkie dane i aktualizacje będą chronione. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z naszego serwisu mają gwarancję, że instalacja i wszystkie części zostaną pokryte.
Ekspresowa Naprawa Samsung S20 Ultra w Serwis Samsung Warszawa trwa od 30 min.
KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
Wejdź i sprawdź ceny naszych usług wymiany szybki, wymiany wyświetlacza w Samsung S20 Ultra. Cenę Znajdziesz w naszym cenniku.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują
uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana szybki aparatu Samsung S20 Ultra 
- wymiana głośniku Samsung S20 Ultra 
- wymiana wyświetlacza Samsung S20 Ultra 
- wymiana szybki Samsung S20 Ultra 
- wymiana baterii Samsung S20 Ultra 
- wymiana mikrofonu Samsung S20 Ultra 
- wymiana tylnej szybki Samsung S20 Ultra 
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Poniżej przedstawiamy kompletny poradnik serwisowy dla telefonu Samsung Galaxy S20 Ultra. W tym koszyku znajdziesz najczęściej spotykane naprawy. Poniżej znajduje się szczegółowy opis usługi oraz czas jej trwania. Większość napraw trwa krócej niż godzinę (w naszym serwisie stacjonarnym). Jeśli nie jesteś objęty usługą, skontaktuj się z serwisem lub skorzystaj z "diagnozy telefonicznej".
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.

Naprawa Samsung S20 Ultra Cena

Naprawa Samsung S20 Ultra w naszym serwisie jest wykonywana od ręki, bo większość części zamienne mamy na stanie lub na magazynku Warszawskim. Cenę napraw Samsung S20 Ultra są aktualne i zawsze można skorzystać z naszego cenniku. Oferujemy wymianę karty SIM oraz naprawę slotu karty pamięci, a także usługi takie jak naprawa głośników, brzęczyków i mikrofonów. Skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi.

Wykonywana Naprawa
Samsung S20 Ultra
Koszt i Czas Naprawy
Samsung S20 Ultra
Wymiana Szybki Samsung S20 Ultra820 zł ZM
910 zł ORG
2-4 godziny

Wymiana wyświetlacza Samsung S20 Ultra1310 zł ORG
1 godzina
Wymiana tylnej szybki Samsung S20 Ultra 
160 zł ZM
250 zł ORG
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung S20 Ultra
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
180 zł
210 zł
270 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
280 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu
230 zł
1-2 godziny
Wymiana głośniku140-210 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung S20 Ultra
290 zł ZM
360 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu100 - 200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane - Folia80 zł
10 minut
Wymiana szybki aparatu Samsung S20 Ultra120 zł
10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo. W naszym serwisie naprawiamy telefon Samsung Galaxy S20 Ultra od ręki. Nie będzie już więcej wpadek w skuteczności napraw. ExpressGSM oferuje sprawnie działające telefony każdego dnia. Mamy doświadczenie w pracy z uszkodzonymi telefonami i jesteśmy w stanie zapewnić, że zarówno instalacja, jak i części objęte są gwarancją. Wiemy, jak frustrująca może być konieczność oczekiwania, dlatego przedstawiliśmy najpopularniejsze naprawy telefonu S20 Ultra, aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, którego serwisu potrzebujesz. Większość napraw zajmuje mniej niż dwie godziny. Jeśli nie widzisz na liście tego, czego szukasz, możesz wybrać opcję zdiagnozowania problemu, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Ta opcja jest świetna dla tych, którzy mają ograniczony budżet, a mimo to chcą szybkiej naprawy. Technik przedstawi wycenę i określi, jakiego rodzaju naprawy są potrzebne. ExpressGSM naprawi Twój telefon. To zapewni, że dane, aktualizacje i oprogramowanie są nienaruszone.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Super oferta naprawa Samsung S20 Ultra

W naszym serwisie oferowana jest naprawa Samsung S20 Ultra od ręki. Naszymi usługami udowadniamy, że szybka i tania naprawa jest jak najbardziej możliwa. Dodatkowo u nas naprawisz wszystkie usterki, które mogą wystąpić w telefonie i przywrócisz sprzęt do świetnego działania, a zatem korzystanie z niego będzie bardzo przyjemne i możliwe dla wszystkich klientów, którzy wybiorą taką pomoc i postanowią skorzystać z naszego renomowanego serwisu. Z myślą o naszych klientach proponujemy takie usługi jak:

- wymiana baterii Samsung S20 Ultra

- wymiana wyświetlacza Samsung S20 Ultra

- wymiana szybki Samsung S20 Ultra

i wymiana innych elementów. Możemy przeprowadzić również wymianę układów znajdujących się wewnątrz. Przed przystąpieniem do samej realizacji, przeprowadzamy diagnozę i przedstawiamy każdemu z naszych klientów dokładną cenę kompletnej usługi. Dzięki temu będziesz mógł łatwo ocenić czy naprawa jest dla Ciebie faktycznie opłacalna.

Naprawa Samsung S20 Ultra

Wymiana wyświetlacza Samsung S20 Ultra w Warszawie

Nasze podejście do naprawy telefonów Samsung charakteryzuje się oryginalnymi, wysokiej jakości częściami, profesjonalizmem oraz brakiem jakichkolwiek śladów po szkle Samsung S20 Ultra. Mimo najlepszych starań producentów, aby wzmocnić szklane powłoki smartfonów, ta część nadal jest najczęściej spotykana. Konieczna będzie wymiana wyświetlacza Samsung S20 Ultra wraz z ewentualnymi dodatkowymi częściami dostarczonymi przez producenta.

  • duża ramka
  • głośnik do rozmów
  • boczny przycisk zasilania i wstążka dla bocznego klawisza wstążki
  • Przednia kamera

W Samsung S20 Ultra wymiana wyświetlacza jest łatwa, pod warunkiem, że masz odpowiedni sprzęt i jesteś wykwalifikowanym technikiem. Profesjonalne wymiany są możliwe tylko wtedy, gdy posiadasz odpowiedni sprzęt i oryginalne części. Klienci ExpressGSM korzystają z profesjonalnego podejścia naszych techników. Potrafią oni szybko i bezpiecznie wymienić szybę lub ekran.

Wymiana szybki Samsung Galaxy S20 Ultra

Dlaczego naprawa Samsung S20 Ultra w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
W serwisie Samsung ExpressGSM wymiana szybki Samsung S20 Ultra cena jest bardzo dobra i jest taniej niż wymiana wyświetlacza. Koszt wymiany zbitej szybki w Samsung S20 Ultra w Serwisie ExpressGSM zaczyna się od 790 zł.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Wymiana szybki aparatu Samsung Galaxy S20 Ultra

Szkło aparatu w Twoim telefonie Samsung S20 Ultra jest uszkodzone. Obawiasz się, że Twój telefon będzie przeciekał lub poluzuje się jego uszczelka? Jeśli tak, wybierz naszą usługę wymiany szkła aparatu Samsung S20 Ultra. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować doskonałą usługę o wysokiej jakości. Naszym głównym celem jest wysoka jakość. Szkło aparatu zastępczego jest tańsze, ale nie zawiera powłoki termicznej, w przeciwieństwie do klapek, które były dołączone do oryginału. Wskazane jest, aby wybrać alternatywne szkło aparatu, który pochodzi z tylnym szkłem z demontażu. Jest ono wycenione w rozsądnej cenie i nie ma ryzyka przegrzania telefonu. Tego rodzaju naprawa jest wykonywana przez profesjonalistów, którzy są dokładni. Proces i taka naprawa jak wymiany szybki aparatu Samsung S20 Ultra w naszym serwisie jest niezwykle ekspresową, gdyż naprawa trwa zaledwie od 15 minut do 1 godziny (po wcześniejszym umówieniu się). Urządzenie zwracamy tego samego dnia, w którym zostało odebrane przez kuriera, jeśli zostało zamówione online.

Wymiana tylnej szybki Samsung S20 Ultra trwa 20 minut

O tym, jaką tylną szybkę baterii  w Samsung S20 Ultra wybierzemy, zadecyduje budżet, jaki mamy do dyspozycji na części zamienne. Nie musisz rezygnować ze swoich oryginalnych tylnych pokryw. Dostępne są również opcje, które są rozsądnie wycenione i pochodzą z demontażu. Ендтгу ыянилш Samsung S20 Ultra posiadają powłokę termiczną, dlatego są najlepszym rozwiązaniem. W przypadku okazjonalnego użytkowania klapki zamienne mogą być świetną opcją. Dodatkowy" telefon może nie być często używany, więc jego zużycie jest znikome. Dzięki temu tylną szybkę Samsung S20 Ultra będzie można wymienić na bardziej przystępną cenowo część. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wyboru klapki możesz skontaktować się z naszymi doradcami technicznymi. Możesz zamówić tę usługę online, jeśli jesteś zdecydowany i masz jasną wizję tego, czego potrzebujesz. Wymiana klapki baterii w S20 Ultra w sklepie trwa 20 minut, w zależności od tego, kiedy telefon zostanie przyniesiony do serwisu.

wymiana baterii Samsung S20 Ultra
Express GSM  W ExpressGSM wymiana baterii Samsung S20 Ultra od ręki

Wymiana baterii Samsung S20 Ultra na poczekaniu

Przy wyborze smartfona zwracamy baczną uwagę na wygląd Samsunga Galaxy S20 Ultra, możliwości aparatu, wielkość ekranu i jakość wyświetlacza. Pojemność baterii w smartfonie jest zadowalająca i wynosi maksymalnie 5500 mAh. Tym bardziej, że nowoczesne baterie mogą być inteligentnie dostosowywane do potrzeb użytkownika. Jednak w praktyce szybko odczujemy spadki baterii. Samsung cały czas opracowuje coraz to nowsze i lepsze techniki pobierania jak największej ilości energii podczas korzystania z urządzenia. Należy do nich m.in. zmiana częstotliwości odświeżania wyświetlacza względem jego rozdzielczości. S20 Ultra posiada wyświetlacz Amoled, który odświeża się w szybszym tempie. Niezależnie od technologii, długi czas pracy Samsunga S20 Ultra na baterii nie jest możliwy bez dobrej optymalizacji. Jedynym sposobem będzie wymiana baterii Samsung S20 Ultra i za 2 lata korzystania я telefonu będzie konieczna. ExpressGSM oferuje zarówno oryginalne baterie, jak i ich zamienniki. ExpressGSM oferuje zarówno oryginalne jak i zamienne baterie. Oferujemy również usługę diagnostyki baterii, która w razie potrzeby pomoże Ci ustalić przyczynę problemów z ładowaniem.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM