Wymiana szybki Samsung S20 Ultra

Wymiana szybki Samsung S20 Ultra w Warszawie

Kompletna naprawa Samsung Galaxy S20 Ultra polega na wymianie szybki w Samsung S20 Ultra. Są to najczęsta naprawa S20 Ultra w ramach nasego serwisu. Poniżej znajduje się pełny opis naprawy ekranu, a także czasowy okres realizacji usługi wymiana szybki Samsung S20 Ultra w ExpressGSM. Czas potrzebny na wymianę szyby Samsung S20 Ultra (w naszym serwisie stacjonarnym) to niecałe 4 godziny. Zachęcamy do kontaktu z nami w przypadku, gdy Państwa usługa nie została uwzględniona.
W Samsung S20 Ultra wymiana szybki można dostać w naszym serwisie za symboliczną cenę od 499 zł a pod czas usługi naprawa Samsung S20 Ultra dostaniesz:
- Profesjonalny montaż nowej, oryginalnej części
- Gwarancja na 3 miesiące

ile kosztuje wymiana szybki Samsung S20 Ultra

Być może zastanawiasz się nad wymianą szybki w smartfonie Samsung S20 Ultra. Istnieje możliwość sprawdzenia kosztu całej usługi w naszym serwisie Samsung. Zobacz ile kosztuje wymiana szybki Samsung S20 Ultra w cenniku poniżej. Obejmuje taka usługa reperacji wyświetlacza zupełnie nowy element oraz wymianę pękniętej szybki w Samsungu S20 Ultra. Mało prawdopodobne jest, że podczas zakupów w naszym serwisie zaskoczą Cię dodatkowe opłaty. Ta usługa będzie chronić swój telefon w odpowiedni sposób po wykonanej usługi wymiana szybki Samsung S20 Ultra. Możesz zanieść ją do lokalnego sprzedawcy lub skorzystać z naszej usługi dostawy. Gwarancja wynosi 3 miesiące na wymianę szybki w Samsung S20 Ultra.

Wykonywana Naprawa
Samsung S20 Ultra
Samsung S20 Ultra
wymiana szybki cena
Samsung S20 Ultra wymiana szybki499 zł ZM
530 zł ORG
od 4 godzin

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.
Jeśli szukasz ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung to zawsze można tego znaleźć w naszym cenniku

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Jaki będzie czas na wymianę szybki w moim Samsungu S20 Ultra?

Nasz zespół serwisantów rozumie, że nikt nie chce trzymać swojego telefonu bez opieki zbyt długo. Nasz zespół techników serwisowych postępuje zgodnie z szeregiem procesów, które pozwalają nam szybko naprawić Twoje urządzenie, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość obsługi klienta. Rejestrujemy telefon w momencie jego przyjęcia do naszej placówki. Technik będzie odpowiedzialny za naprawę. Proces rozpoczyna się od wymontowania i naprawy uszkodzonych części Samsung S20 Ultra. Następnie telefon poddawany jest testom sprawności urządzenia. Po uzyskaniu zadowalających wyników telefon jest zwracany właścicielowi.

Jak wygląda wymiana szybki w telefonie Samsung S20 Ultra

Posiadacze smartfonów zdają sobie sprawę, że telefony są delikatne i mogą ulec uszkodzeniu po upuszczeniu. Pęknięta szybka spowodowana upuszczeniem telefonu może spowodować, że nie będzie on działał. Szukasz możliwości wymiany pękniętej szybki w swoim telefonie? Nasz serwis telefoniczny stworzył opcję wymiany uszkodzonej szybki w ekranie telefonu Samsung S20 Ultra. Dlaczego nie warto wybierać renomowanego serwisu? Tego typu naprawa powinna być wykonywana wyłącznie przez doświadczonych techników wyposażonych w odpowiedni sprzęt. Wysyłając telefon do nas masz pewność, że Twoje urządzenie zostanie naprawione przy użyciu najwyższej jakości komponentów.

Wymiana szybki Samsung S20 Ultra jest usługą ekspresową

Wysoka jakość, oryginalne części Profesjonalne podejście, nie ma śladu po naprawie a za tym wymiana szybki Samsung S20 Ultra jest wykonana zgodnie z technologią producenta. To są cechy, które najlepiej tłumaczą jak naprawiamy telefony Samsung. Pomimo największych wysiłków producentów w celu wzmocnienia powłoki szkła stosowanego w telefonach, ten element pozostaje najbardziej uszkodzony. Jeśli posiadasz odpowiedni sprzęt i know-how wymiana szybki jest prosta. Aby zapewnić fachową wymianę, należy bezwzględnie stosować oryginalne części i urządzenia. Klienci ExpressGSM mogą być pewni profesjonalnej obsługi przez naszych techników. Otrzymają skuteczną i bezpieczną wymianę szybki i ekranu.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM