Wymiana wyświetlacza Samsung A12

Wymiana wyświetlacza Samsung A12 na poczekaniu

Obudowa Samsunga Galaxy A12 jest skonstruowana w bardzo artystyczny sposób. Ponieważ dominującymi materiałami są tutaj szkło i plastik, prawdopodobieństwo wystąpienia awarii jest większe. Nowoczesne smartfony posiadają misterne struktury, które są elementami "szklanymi". Aby ekran działał poprawnie, powinien składać się z dwóch części, którymi są wyświetlacze LCD z możliwością dotyku oraz warstwa szkła. Jeśli jeden z tych dwóch elementów ulegnie uszkodzeniu, może być wymagana wymiana wyświetlacza Samsung A12 na nowy model. Tak zaawansowany smartfon jak Samsung wymaga wykwalifikowanego sprzętu i doświadczonych techników, którzy są w stanie poradzić sobie z tego typu naprawą, dlatego w naszym serwisie powstaje ekspresowa naprawa Samsung A12 i taka wymiana ekranu będzie w przestępnej cenie 340 zł. W ExpressGSM oferujemy wyłącznie oryginalne wyświetlacze, zgodne ze specyfikacją producenta. Aby zapewnić naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo, na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji. Współpracując z nami możesz liczyć na szybką naprawę i najwyższą jakość usług.

Samsung A12 wymiana ekranu cena

Jeżeli w Twoim Samsung A12 pękło szkło, ale dotyk nadal działa tak jak powinien, a wyświetlacz nie jest "rozlany", to być może konieczna będzie wymiana zewnętrznej warstwy wyświetlacza, ale jeśli ekran jest uszkodzony i na nim są paski, albo plamy to wtedy wymagana wymiana w Samsung A12 wymiana wyświetlacz. W ExpressGSM Samsung A12 wymiana ekranu cena jest przestępna i wynosi 340 zł. Z pomocą wykwalifikowanych techników i profesjonalnych narzędzi, Twój telefon po wymianie szkła będzie jak nowy. Nasza firma używa tylko najwyższej jakości części i oferuje pisemną gwarancję na wszystkie usługi.

Wykonywana Naprawa
Samsung A12
Koszt i Czas Naprawy
Samsung A12
Samsung A12 wymiana ekranu340 zł ORG
60 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości.

Koszt wymiany wyświetlacza w Samsung M12 to mniej niż połowa ceny oryginalnego zakupu.

Nowa propozycja jest dostępna dla klientów, jeśli przyjrzymy się budżetowej "stajni" Samsunga. W listopadzie 2020 roku swój "cichy debiut" zaliczył telefon Samsung Galaxy A12. Umożliwiło to sprzedaż kolejnego smartfona z budżetowej półki Samsunga. To trudna sytuacja w obecnych czasach. Mimo tej budżetowej propozycji serwisy producenta są już przygotowane na pierwsze wizyty smartfona Samsung Galaxy A12. Możliwe, że na pierwsze usterki fabryczne czy uszkodzenia mechaniczne Samsunga Galaxy A12 nie trzeba będzie długo czekać. Od razu jesteśmy pytani przez drugi typ (z winy klienta), ile będzie kosztowała w Samsung A12 wymiana wyświetlacza i czy to będzie opłacalne, w porównaniu z ceną budżetową na poziomie 799 zł. 

Wymiana wyświetlacza w Samsungu A12 kosztuje mniej niż połowę wartości smartfona

Trzeba pamiętać, że ceny mogą się różnić w zależności od tego, jaka usługa jest zlecana. Cena za taką naprawę wynosi obecnie połowę tego, co wartość telefonu. Trzeba jednak pamiętać, że ostatecznie koszt wymiany wyświetlacza nie będzie wystarczający. Wynika to z amortyzacji. Wielu klientów jest zszokowanych, że będą musieli płacić tak wysokie koszty naprawy. Jedynym sposobem na naprawę urządzenia jest wymiana ekranu. ExpressGSM za wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A12 pobiera obecnie 340 zł. W tej stawce płacimy za usługę, części (oryginalne ekrany) oraz za ewentualną przesyłkę kurierską.

Samsung A12 wymiana ekranu

Przejrzyjmy najpierw szybko specyfikację. Okazuje się, że nie wygląda to wcale tak źle. Producent jest zdeterminowany, aby utrzymać "cięcie" na konkurencji. Nasz budżet pozwala nam na otrzymanie skromnego wyświetlacza HD+ TFT o przekątnej 6,5 cala. Taki ekran jest świetną powierzchnią roboczą i dostarcza nam sporo informacji. Ryzyko upuszczenia smartfona rośnie w przypadku nowoczesnych smartfonów. To powoduje, że klienci stają się nerwowi. Pamiętaj że wymiana wyświetlacza Samsung A12 jest usługą ekspresowej i zajmie 60 minut a cena wymiany będzie w granicach 340 zł

Wymiana wyświetlacza Samsung A12 usługa opłacalna

Do obsługi takiego ekranu LCD potrzebny jest odpowiedni silnik. Ośmiordzeniowy Mediatek MT6765 taktowany zegarem @ 2,3 GHz + 1,8 GHz znajdziemy na pokładzie Samsunga Galaxy A12. Dla dodatkowego wsparcia dostępna jest pamięć systemowa 4GB. Jest to standard w branży. Nie dziwi więc, że ta liczba jest tak powszechna w dzisiejszych czasach. Na dane użytkownika będzie można przeznaczyć 64 GB pamięci. Według producenta, będzie istniała również wersja 128 GB. Jest to ważna cecha w dobie ciągłego dostępu do informacji i "ery smartfonów". Duże baterie są również pomocne przy dużych ekranach. Ten aspekt nie został pominięty przez producenta, który zaoferował klientom 5000 mAh, aby w pełni obsłużyć 6,5-calowy ekran. Specyfikacja nie należy do najważniejszych, ale klienci z pewnością docenią moduł 5G. Jest to cecha, której nie można pominąć w dzisiejszych czasach, przy zaawansowanym i szybkim rozwoju w Polsce.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM