Samsung A51 wymiana wyświetlacza

Samsung A51 wymiana wyświetlacza w Warszawie

Jeśli telefon Samsung Galaxy A51 nic nie wyświetla, jest całkowicie niewidoczny, lub zniekształcony, to wtedy można wymienić wyświetlacz. Jeśli pęknie szybka lub panel dotykowy nie reaguje dobrze na dotyk, możliwa jest jego wymiana.
Jeśli pozostałe funkcje modułu wyświetlacza działają prawidłowo, a obudowa nie wykazuje widocznych uszkodzeń (wygięć, wgnieceń itp.), należy wymienić cały moduł wyświetlacza.
Wymiana wyświetlacza Samsung A51 można dostać za symboliczną cenę w 440 zł a pod czas usługi naprawa Samsung A51 dostaniesz:
- Profesjonalny montaż nowej, oryginalnej części
- Gwarancja na 3 miesiące

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza Samsung A51

Każdy klient po uszkodzeniu ekranu w swoim smartfonie otrzymuje proste pytanie. Jaki jest koszt wymiany ekranu w moim smartfonie? Lepiej jest pytać, niż pytać. Sieć smartfonów jest pełna informacji, które pomogą Ci znaleźć odpowiedź. Dotyczy to zarówno starszych modeli, jak i tych najnowszych, takich jak Samsung Galaxy A51 wymiana ekranu, który był modelem ze średniej półki koreańskiej firmy Samsung. Będziesz musiał zapłacić za naprawę, jeśli już znasz jej koszt. Pęknięte ekrany dotykowe to najczęstszy problem z tym modelem smartfona. Prawdopodobnie mieliście już takie doświadczenie. Nowe smartfony będą stawiały przed nami nowe wyzwania, w tym zgłoszenia serwisowe dotyczące płatnej wymiany ekranów. Dotyczyć to będzie nie tylko urządzeń z wyższej półki, ale również telefonów budżetowych, które będziemy mogli naprawiać za pośrednictwem serwisów telefonów komórkowych. Poznaj ile kosztuje wymiana ekranu w Samsung A51 w naszym cenniku. 

Wykonywana Naprawa
Samsung A51
Koszt i Czas Naprawy
Samsung A51
Samsung A51 wymiana wyświetlacza580 zł ORG
1 godziny

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Kiedy trzeba wymienić ekran w Samsung A51

 • Panel dotykowy Samsung A51 nie działa prawidłowo
 • Panel dotykowy w Samsung A51 został uszkodzony mechanicznie, np. złamany, pęknięty
 • Wyświetlacz Samsung A51 nie pokazuje obrazu, jest nieczytelny lub zniekształcony

Wyświetlacz Samsung Galaxy A51 nie może zostać wymieniony, jeśli:

 • Obudowa urządzenia jest poważnie uszkodzona i uniemożliwia jego prawidłową instalację.
 • Urządzenie wykazuje oznaki zalania lub zawilgocenia
 • Urządzenie nie uruchamia się lub nie działa prawidłowo
 • Urządzenie może mieć nieoryginalne części.
 • Urządzenie ma uszkodzoną baterię. Jest ona "spuchnięta", co utrudnia jej instalację.

Wymiana pękniętej szybki w wyświetlaczu smartfona Samsung Galaxy A51

Tę część można naprawić, ale nie da się jej wymienić na cały moduł. Większość producentów nie tnie na mniejsze kawałki. Dotyczy to nawet zamienników ekranu w modelach Samsung Galaxy A51. Kupując taką część z rynku serwisowego, otrzymujemy zarówno wyświetlacz, jak i korpus. Dotyczyć to będzie również każdej naprawy lub wymiany oryginalnych podzespołów w dowolnym serwisie telefonów komórkowych. Zapewne zastanawiasz się, jaki jest koszt części zamiennej do telefonu Samsung Galaxy A51. Za naszą usługę wymiany ekranu w Samsung Galaxy A51 zapłacisz tylko 440 zł. Możesz mieć pewność, że w tej cenie Twój telefon zostanie wymieniony na fabrycznie nową część. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zaufaniu naszych klientów, oferujemy bezpłatny transport do naszego serwisu telefonów komórkowych w Chorzowie. W ramach wymiany wyświetlacza Samsung Galaxy A51 otrzymasz dodatkowe podzespoły. Podzespoły te są "przyklejane" do Twojego ciała razem z wyświetlaczem. Chodzi tu o zestaw głośnomówiący, moduł wibracji. Każdy klient otrzymuje wyżej wymienione elementy podczas serwisowania swojego ekranu.

Wymiana wyświetlacza w Samsung A51 - jak wygląda naprawa

Czy trudno jest wykonać tego typu naprawę? Generalnie jest ona łudząco podobna do wymiany wyświetlacza w Galaxy A50 (starszy model Samsunga A51). Naprawa telefonów, a w szczególności smartfonów nie jest łatwa. Naprawy mogą uszkodzić różne części, np. baterię. Jest ona trudna do wyjęcia z obudowy. Klienci niechętnie podejmują się takich napraw ze względu na trudność i konieczność uzyskania gwarancji. Nasz serwis telefonów komórkowych w Chorzowie do nich nie należy. Udzielamy gwarancji na naprawę i każdą inną wykonaną przez nas usługę. Szkło hartowane jest zalecane do ochrony smartfona przed uszkodzeniem, jeśli nie spełnia on naszych progów. Zabezpieczenie to jest bardzo skuteczne i nie spowoduje żadnych uszkodzeń w telefonie. Jest to świetny sposób na natychmiastowe skorzystanie z tej ochrony, jaką jest wymiana lub naprawa wyświetlacza Twojego smartfona Samsung Galaxy A51.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

 • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
 • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
 • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
 • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
 • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM