Naprawa Samsung A51

Naprawa Samsung Galaxy A51

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung A51? KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
W serwisie telefonów ExpressGSM wiedzą jak fachowo naprawiać nowe modele telefonów. Naprawa Samsung A51 w Serwis Samsung jest skomplikowanym procesem, bo A51 nie jest flagmanem, ale już ma swoi techniczne niuanse. Samsung Galaxy A51 to pierwszy z budżetowych telefonów z dziurka do selfi aparatu i jeśli pod czas korzystania została zbita szybka w takim razie trzeba fachowo podejść do reperacji wyświetlacza, z tym pomorze ExpressGSM.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung A51
- wymiana głośniku Samsung A51
- wymiana wyświetlacza Samsung A51
- wymiana szybki Samsung A51
- wymiana baterii Samsung A51
- wymiana mikrofonu Samsung A51
- wymiana klapki Samsung A51
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.
Samsung Galaxy A51 zadebiutował na rynku pod koniec 2019 roku. Smartfon zdobył zaufanie wielu osób, które szukały dobrego smartfona w przystępnej cenie. Samo urządzenie do tej pory charakteryzuje się przyzwoitą wydajnością i jest w stanie służyć przez długi czas. W przypadku awarii najlepiej wybrać pomoc naszego serwisu, w którym usuwamy usterki. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedłużyć żywotność samego urządzenia.

Naprawa Samsung A51 Cena

Nasza naprawa Samsung Galaxy A51 jest realizowana w bardzo profesjonalny sposób i z nastawieniem na zadowolenie wszystkich klientów. Serdecznie zapraszamy zatem do wybrania naszych wartościowych usług i najlepszej pomocy. Posiadamy duże doświadczenie w naprawach smartfonów i jesteśmy w stanie oferować kompleksowe usługi naprawcze dla posiadaczy Samsungów A51. Naprawa Samsung A51 w Warszawie tego samego dnia w serwis Samsung Warszawa

Wykonywana Naprawa
Samsung A51
Koszt i Czas Naprawy
Samsung A51
Wymiana Szybki Samsung A51240 zł ZM
310 zł ORG
2-4 godziny

Wymiana wyświetlacza Samsung A51440 zł ORG
1 godzina
Wymiana Klapki 
(Pokrywa baterii)
145 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania USB130 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu
110 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika110 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung A51
110-160 zł
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu100 - 200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane30 zł
10 minut
Wymiana szybki aparatu80 zł
od 10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Usługi reperacji Samsung A51

Jeżeli Twój smartfon uległ uszkodzeniu to skorzystanie z pomocy renomowanego serwisu może okazać się niezbędne. W ten sposób przywrócisz urządzenie do sprawności i świetnego działania, a korzystanie z niego będzie bardzo przyjemne. Radość z postawienia na najlepsze usługi naprawcze takie jak wymiana szybki samsung A51 będzą bardzo wysokie i warto się nimi poważnie zainteresować. Każda naprawa Samsung A51 proponowana w naszej ofercie obejmuje wszystkie uszkodzenia, które mogą wystąpić w tym modelu telefonu. Nasza usługa naprawcza jest tym samym bardzo kompleksowa i dostosowana do potrzeb i wymagań wszystkich klientów. Z myślą o naszych klientach jesteśmy w stanie wymienić między innymi wyświetlacz oraz baterię. To właśnie te elementy najczęściej ulegają uszkodzeniu. Możemy również zaproponować wymianę gniazda ładowania, aparatu czy przedniej szybki, która chroni wyświetlacz. Do każdej z realizacji podchodzimy bardzo profesjonalnie i oferujemy najlepszej jakości usługi, na które warto postawić.

Naprawa Samsung A51

Wymiana szybki Samsung Galaxy A51

Dlaczego naprawa Samsung A51 w centrum serwisowym ExpressGSMeu jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
Wymiana szybki Samsung A51 jest taniej niż wymiana wyświetlacza Galaxy A51.
Wymiana szybki w SERWIS Samsung ExpressGSM zajmuje od 2 godzin, a najtańsza opcja po wymianie zbitej szybki w Samsung A51 będzie kosztowała 240 zł.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.

Usuwamy najczęstsze usterki

  W przypadku smartfonów możliwe jest wyróżnienie takich usterek, które pojawiają się w urządzeniach niezwykle często i które są bardzo popularne. Należy do nich między innymi zbity wyświetlacz oraz bateria, która utraciła swoją pierwotną pojemność. Dlatego też przygotowaliśmy dla naszych klientów usługi, które pozwalają na rozwiązanie tych właśnie kwestii. Oferowana u nas wymiana baterii Samsung A51 to znakomity wybór dla wszystkich klientów i naprawdę warto się taką ofertą zainteresować, gdyż może ona sprawdzać się bardzo dobrze. Wymieniamy ogniwo na oryginalne i dzięki temu gwarantujemy, że smartfon będzie prawidłowo działał przez długi czas i można będzie komfortowo korzystać z jego wszystkich funkcji. Również wymiana wyświetlacza Samsung A51 oferowana w naszym serwisie to wartościowa usługa, którą warto się zainteresować i której wybranie może przekładać się na duże zadowolenie wszystkich klientów. Zapraszamy zatem serdecznie do postawienia na nasze usługi i skorzystanie z naszego wartościowego serwisu, który zaproponuje najlepszą pomoc.

Naprawa Samsung Galaxy A51

Szeroki zakres usług

Posiadacze Samsungów A51 mogą jednak liczyć także na wiele innych usług oferowanych przez nasz serwis. Oferowana jest u nas również wymiana szybki Samsung A51 Szybka ochraniająca obiektywy aparatu może ulec zarysowaniom i w takiej sytuacji zdjęcia są zdecydowanie niższej jakości. Jej wymiana na zupełnie nową daje tym samym znakomite efekty i prowadzi do mnóstwa poważnych korzyści wynikających z takiego działania i wymagania najlepszych ofert od najbardziej renomowanych przedsiębiorstw z branży. W naszym serwisie oferowana jest także wymiana gniazda ładowania. W ten sposób możliwe jest rozwiązanie wszystkich problemów z ładowaniem smartfona. W razie uszkodzeń jesteśmy również w stanie wymienić tylną klapkę w urządzeniu.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-799-894-970
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2021 ExpressGSM