Naprawa Samsung A51

Naprawa Samsung Galaxy A51

Potrzebujesz pilnej naprawy telefonu Samsung A51? KAŻDA NAPRAWA TELEFONU SAMSUNG BEZ UTRATY DANNYCH!
W serwisie telefonów ExpressGSM wiedzą jak fachowo naprawiać nowe modele telefonów. Naprawa Samsung A51 w Serwis Samsung jest skomplikowanym procesem, bo A51 nie jest flagmanem, ale już ma swoi techniczne niuanse. Samsung Galaxy A51 to pierwszy z budżetowych telefonów z dziurka do selfi aparatu i jeśli pod czas korzystania została zbita szybka w takim razie trzeba fachowo podejść do reperacji wyświetlacza, z tym pomorze ExpressGSM.
Nasi technicy bezpłatnie zdiagnozują uszkodzony telefon, ustalą przyczynę awarii, naprawią lub wymienią:
- wymiana aparatu Samsung A51
- wymiana głośniku Samsung A51
- wymiana wyświetlacza Samsung A51
- wymiana szybki Samsung A51
- wymiana baterii Samsung A51
- wymiana mikrofonu Samsung A51
- wymiana klapki Samsung A51
Używamy oryginalnych części zapasowe.
Udzielamy 3-miesięczną gwarancję na naprawę.
Samsung Galaxy A51 zadebiutował na rynku pod koniec 2019 roku. Smartfon zdobył zaufanie wielu osób, które szukały dobrego smartfona w przystępnej cenie. Samo urządzenie do tej pory charakteryzuje się przyzwoitą wydajnością i jest w stanie służyć przez długi czas. W przypadku awarii najlepiej wybrać pomoc naszego serwisu, w którym usuwamy usterki. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedłużyć żywotność samego urządzenia.

Naprawa Samsung A51 Cena

Nasza naprawa Samsung Galaxy A51 jest realizowana w bardzo profesjonalny sposób i z nastawieniem na zadowolenie wszystkich klientów. Serdecznie zapraszamy zatem do wybrania naszych wartościowych usług i najlepszej pomocy. Posiadamy duże doświadczenie w naprawach smartfonów i jesteśmy w stanie oferować kompleksowe usługi naprawcze dla posiadaczy Samsungów A51. Naprawa Samsung A51 w Warszawie tego samego dnia w serwisie ExpressGSM. Naprawiamy również złącza kart SIM i pamięci, a także mikrofony, buzzery i głośniki. Wszystkie naprawy objęte są gwarancją serwisową oraz gwarancją na części. Po wcześniejszym umówieniu się, jesteśmy w stanie naprawić Twój smartfon A51 w mniej niż godzinę. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Wykonywana Naprawa
Samsung A51
Koszt i Czas Naprawy
Samsung A51
Wymiana Szybki Samsung A51280 zł ZM
330 zł ORG
2-4 godziny

Wymiana wyświetlacza Samsung A51580 zł ORG
1 godzina
Wymiana Klapki 
(Pokrywa baterii)
170 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania Samsung 51
Wymiana płytki ładowania
Wymiana gniazda FPC
130 zł
180 zł
220 zł
30-60 minut
Wymiana czytnika
sim, kart pamięci
189 zł
3-4 godziny
Wymiana mikrofonu Samsung A51
150 zł
1-2 godziny
Wymiana głośnika Samsung A51130-190 zł
1 godzina
Wymiana baterii Samsung A51
250 zł ZM
310 zł ORG
30 minut
Naprawa oprogramowania
 wgranie nowego Softu
80 - 120 zł 
1-24 godzin
Naprawa po zalaniu100 - 200 zł
2-72 godziny
Szkło Hartowane30 zł
10 minut
Wymiana szybki aparatu Samsung A51110 zł
od 10 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo. Nasz serwis, oraz naprawa jest dostępny dla telefonu Samsung Galaxy A51. W cenniku znajdują się najczęściej zlecane naprawy. Szczegóły usługi, a także czas jej trwania, opisany jest poniżej. Przeciętna naprawa trwa mniej niż godzinę w naszym serwisie stacjonarnym. Jeśli Twojej usługi nie ma na liście, prosimy o kontakt telefoniczny z serwisem lub skorzystanie z usługi diagnozy telefonicznej.

ORG - oryginalne części zamienne.
REF - oryginalne części zamienne po regeneracji (wyświetlacze w których była wymieniona zbita szybka).
Fabryczna (F) część zapasowa -oryginalne części zamienne lub fabryczne - zrobione w technologii producenta.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).
AAA - nie oryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Mogą występować różnice miedzy cenami na stronie głównej a cennikiem poszczególnych modeli. Ceny na stronie głównej są aktualnymi cenami za nasze usługi!

Usługi reperacji Samsung A51

Jeżeli Twój smartfon uległ uszkodzeniu to skorzystanie z pomocy renomowanego serwisu może okazać się niezbędne. W ten sposób przywrócisz urządzenie do sprawności i świetnego działania, a korzystanie z niego będzie bardzo przyjemne. Radość z postawienia na najlepsze usługi naprawcze takie jak wymiana szybki samsung A51 będą bardzo wysokie i warto się nimi poważnie zainteresować. Każda naprawa Samsung A51 proponowana w naszej ofercie obejmuje wszystkie uszkodzenia, które mogą wystąpić w tym modelu telefonu. Nasza usługa naprawcza jest tym samym bardzo kompleksowa i dostosowana do potrzeb i wymagań wszystkich klientów. Z myślą o naszych klientach jesteśmy w stanie wymienić między innymi wyświetlacz oraz baterię. To właśnie te elementy najczęściej ulegają uszkodzeniu. Możemy również zaproponować wymianę gniazda ładowania, aparatu czy przedniej szybki, która chroni wyświetlacz. Do każdej z realizacji podchodzimy bardzo profesjonalnie i oferujemy najlepszej jakości usługi, na które warto postawić.

Naprawa Samsung A51

Wymiana szybki Samsung Galaxy A51

Dlaczego naprawa Samsung A51 w centrum serwisowym ExpressGSM jest opłacalna i szybka?
80% napraw wykonujemy od ręki, 90% - w tym samym dniu.
W ExpressGSM wymiana szybki Samsung A51 jest taniej niż wymiana wyświetlacza Galaxy A51.
Wymiana szybki w SERWIS Samsung ExpressGSM zajmuje od 2 godzin, a najtańsza opcja po wymianie zbitej szybki w Samsung A51 będzie kosztowała 240 zł.
Wymienimy zbitą szybkę od 120 minut i udzielimy na to gwarancje.
Oferujemy wymianę szybki w telefonie Samsung Galaxy A51. Do wykonania usługi niezbędne jest zapewnienie sprawnego działania dotyku i wyświetlacza w urządzeniu. Przebieg naprawy:

  • Należy oddzielić wyświetlacz od pękniętej szybki.
  • Usunąć pozostałości kleju z wyświetlacza.
  • Sprawdzona została funkcjonalność ekranu dotykowego na całej płaszczyźnie.
  • Szkło może być laminowane lub klejone.

Cały proces jest skomplikowany i wymaga dużego doświadczenia i wiedzy. Niezwykle istotne jest zastosowanie specjalistycznego sprzętu. ExpressGSM stosuje wysokiej jakości materiały i dysponuje nowoczesnymi narzędziami. Producent Samsunga nie zezwala również na wymianę szybek A51. Nasi przeszkoleni pracownicy są ekspertami w dziedzinie naprawy wyświetlaczy. Po wykonaniu usługi dotyk nadal będzie działał normalnie, a intensywność kolorów ekranu nie ulegnie zmianie.

Kompleksowa obsługa i naprawa Samsung Galaxy A51

  W przypadku smartfonów możliwe jest wyróżnienie takich usterek, które pojawiają się w urządzeniach niezwykle często i które są bardzo popularne. Należy do nich między innymi zbity wyświetlacz oraz bateria, która utraciła swoją pierwotną pojemność. Dlatego też przygotowaliśmy dla naszych klientów usługi, które pozwalają na rozwiązanie tych właśnie kwestii. Oferowana u nas wymiana baterii Samsung A51 to znakomity wybór dla wszystkich klientów i naprawdę warto się taką ofertą zainteresować, gdyż może ona sprawdzać się bardzo dobrze. Wymieniamy ogniwo na oryginalne i dzięki temu gwarantujemy, że smartfon będzie prawidłowo działał przez długi czas i można będzie komfortowo korzystać z jego wszystkich funkcji. Również Samsung A51 wymiana wyświetlacza oferowana w naszym serwisie to wartościowa usługa, którą warto się zainteresować i której wybranie może przekładać się na duże zadowolenie wszystkich klientów. Zapraszamy zatem serdecznie do postawienia na nasze usługi i skorzystanie z naszego wartościowego serwisu, który zaproponuje najlepszą pomoc.

Naprawa Samsung Galaxy A51

Serwis a za tym w Samsung Galaxy A51 to jeden z przykładów napraw, które nasi klienci wybierają najczęściej. Jego celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi przy jednoczesnym szerokim i rozszerzającym się zakresie napraw. Najczęstsze naprawy znajdziesz tuż obok karty modelu. Wystarczy wybrać interesującą Cię opcję, a system poprowadzi Cię za rękę. Jeśli nie widzisz interesującej Cię opcji, możesz wybrać diagnozę swojego telefonu. Pozwoli nam to na określenie problemu. ExpressGSM odbierze Twój telefon. Gwarantujemy, że Twoje dane, oprogramowanie i aktualizacje pozostaną nienaruszone. Gwarancja obejmuje zarówno montaż, jak i wszystkie użyte części.

Wymiana wyświetlacza i szybki w Samsung A51

Odporność ekranu w smartfonie Samsung jest kluczowa i niezbędna. Obejmuje ona ochronę przed zarysowaniami, upadkami z niewielkich wysokości, stresem oraz innymi zagrożeniami (np. noszeniem w tylnej kieszeni spodni). ExpressGSM profesjonalnie wymieni każde szkło lub wyświetlacz A51 uszkodzone przez te cechy. Należy pamiętać, że nie wszystkie części muszą być wymienione. szkło i ekran LCD. Zanim nasi specjaliści będą mogli oszacować koszt naprawy, muszą dokładnie określić usterkę. Jeśli jest to wymiana wyświetlacza, używamy tylko oryginałów zgodnych ze specyfikacją producenta. Nasz serwis szyb i wymiany wyświetlacza Samsunga jest jednym z najczęściej zlecanych napraw. Działamy na rynku smartfonów od wielu lat. Gwarantujemy szybką i jakościową naprawę, z terminem realizacji już od godziny.

Szeroki zakres usług naprawczych w Samsung A51

Posiadacze Samsungów A51 mogą jednak liczyć także na wiele innych usług oferowanych przez nasz serwis. Oferowana jest u nas również wymiana szybki Samsung A51 Szybka ochraniająca obiektywy aparatu może ulec zarysowaniom i w takiej sytuacji zdjęcia są zdecydowanie niższej jakości. Jej wymiana na zupełnie nową daje tym samym znakomite efekty i prowadzi do mnóstwa poważnych korzyści wynikających z takiego działania i wymagania najlepszych ofert od najbardziej renomowanych przedsiębiorstw z branży. W naszym serwisie oferowana jest także wymiana gniazda ładowania. W ten sposób możliwe jest rozwiązanie wszystkich problemów z ładowaniem smartfona. W razie uszkodzeń jesteśmy również w stanie wymienić tylną klapkę w urządzeniu.

Wymiana baterii w Samsung A52

Bateria to kolejny newralgiczny element telefonu Samsung A51. Żywotność baterii Twojego urządzenia zależy od tego, jak dobrze trzyma ona ładunek. Od tego, jak dobre są baterie, zależy również to, jak często i w jaki sposób trzeba je ładować. Nasz program wymiany baterii Samsung A51 jest dostępny, jeśli Twój telefon po pewnym czasie przestanie się ładować. Otrzymujesz wiele korzyści za stosunkowo niską cenę wymiany baterii. Warto przyjrzeć się zarówno oryginalnym bateriom, jak i tańszym alternatywom, takim jak baterie zamienne. Zalecamy konsultację z diagnostyką baterii w celu ustalenia przyczyny problemu. Gwarantujemy, że Twój telefon zostanie naprawiony w ciągu godziny od przyniesienia go do nas. W przypadku serwisu online prosimy o dodatkowy czas na dostawę kurierską. ExpressGSM specjalizuje się w wymianie baterii wszystkich typów i marek Samsung. Oferujemy 3 miesiące gwarancję zarówno na wykonaną usługę, jak i na użyte części.

Wymiana złącza ładowania w Samsung A51

Nie ulega wątpliwości, że port ładowania USB jest jednym z najbardziej krytycznych elementów w Twoim Samsungu. Złącze USB często może zostać uszkodzone przez zbyt szybkie ładowanie telefonu lub nieostrożność. Możliwe jest jednak, że uszkodzona jest płyta główna lub taśma łącząca z gniazdem ładowania. ExpressGSM wymieni złącza ładowania Samsungu A51 od ręki. Ponadto szybko czyścimy wszystkie metalowe części - czasami jeszcze tego samego dnia! Nasi klienci otrzymują również gwarancję, która obejmuje zarówno montaż, jak i użyte części. Wymienimy Twój telefon profesjonalnie i z solidną gwarancją. Tym bardziej, że każde urządzenie testujemy, aby upewnić się, że działa prawidłowo.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM