Serwis smartfonów

Cechy dobrego serwisu smartfonów w Warszawie

Liczba serwisów smartfonów specjalizujących się w usuwaniu usterek urządzeń mobilnych stale rośnie i pojawia się coraz więcej takich przedsiębiorstw na rynku. W związku z tym pojawia się pytanie dotyczące tego w jaki sposób wybrać najlepszą ofertę dla siebie, która świetnie wpasuje się w oczekiwania. Nasza naprawa telefonów będzie korzystna jedynie w sytuacji, gdy zostanie wykonana przez ekspertów z dużym doświadczeniem i niezbędnymi kwalifikacjami do oferowania najlepszej pomocy i usług. Eksperci będą w stanie szybko usunąć nawet najbardziej skomplikowane usterki i udzielą gwarancji na przeprowadzone prace naprawcze. W związku z tym warto się na takie usługi i skorzystanie z nich zdecydować.
Wybierając serwis smartfonów warto zwrócić uwagę głównie na doświadczenie. Wybieranie przedsiębiorstw działających na rynku od przynajmniej kilku lat może być bardzo korzystne i opłacalne. Kolejna kwestia to zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo urządzeń oddawanych do naprawy. W przypadku ExpressGSM stawiamy na to, aby zadbać w najlepszy sposób o urządzenia, które oddają do nas klienci. Skupiamy się na skrojeniu usług pod ich potrzeby. Dotyczy to zarówno prac naprawczych, jak i samej ceny proponowanych przez nas usług. Nasi klienci mogą także liczyć na gwarancję na wykonane przez nas prace. Sprzęt po naszej naprawie może zostać objęty nawet 90 dniową gwarancją. Kolejny istotny czynnik to czas realizacji napraw. W naszym serwisie większość prac serwisowych jesteśmy w stanie przeprowadzić już w 2 godziny. Ostatni element, który definiuje dobry serwis to wygoda skorzystania z jego usług. U nas ten element stoi na bardzo wysokim poziomie. Od razu po zakończeniu prac naprawczych wysyłamy do naszego klienta wiadomości z informacją o możliwości odbioru sprzętu z naszego serwisu. Dzięki temu bardzo szybko dowiesz się, że posiadany przez Ciebie sprzęt powrócił do sprawności i ponownie można wygodnie korzystać z jego funkcji. Naprawa telefonu to nasza specjalność i usługa, którą realizujemy do wielu lat. Wybierając naszą pomoc można być zatem pewnym, że świadczymy wsparcie na najwyższym poziomie i gwarantujemy czerpanie z niego dużej radości. 

W serwisie smartfonów można wycenić naprawę online, albo sprawdź naszą ofertę w cenniku

ExpressGSM to renomowany serwis smartfonów w Warszawie specjalizujących się w naprawach telefonów. Zajmujemy się głównie telefonami komórkowymi i smartfonami, ale w ofercie posiadamy również naprawy tabletów. Nasza długa obecność na rynku przekłada się na wysokie doświadczenie i szerokie grono klientów, którzy zaufali usługom proponowanym przez nasz renomowany serwis. Oferowana u nas najlepsza naprawa pogwarancyjna w Warszawie stanowi świetny wybór i serdecznie zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą. W każdej sytuacji udzielimy rzetelnego wsparcia i pomożemy w rozwiązaniu wszystkich problemów. Usuniemy zarówno uszkodzenia mechaniczne, jak i problemy z oprogramowaniem.

Usługi naprawcze w
Serwisie Smartfonów
Koszt naprawy 
i czas realizacji usług

Wymiana zbitej szybki
95 - 570 zł 
2-3 godziny
 Wymiana wyświetlacza w telefonie
80 - 120 zł
od 30 minut
Wymiana tylnej szybki40 - 80 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania
50 -110  zł
30-60 minut
Wymiana baterii telefonu w komórce60 -90 zł
30-60 minut
Wymiana szybki aparatu w telefonie 50 -90 zł
20-60 minut
Wymiana mikrofonu w telefonie 70 -120 zł
20-60 minut
Wymiana głośnika w telefonie 60 -130 zł
20-60 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Sprawne usuwanie uszkodzeń mechanicznych

Serwis smartfonów Warszawa

Telefony to obecnie bardzo osobiste przedmioty bez których nie wyobrażamy sobie codziennego życia. Telefon towarzyszy nam w wielu sytuacjach i jest bardzo często użytkowany. Obecnie oferowane na rynku smartfony to już nie tylko urządzenia do kontaktu z najbliższymi, ale także przenośne biura, które posiadają wiele zróżnicowanych funkcji. Na telefonach obecnie oglądamy filmy, korzystamy z usług bankowości czy odpowiadamy na maile. Dlatego też konieczność rozstania się z urządzeniem nawet na krótki czas jest bardzo problematyczna i może dostarczyć bardzo dużo stresu. W przypadku jakichkolwiek usterek należy zatem szybko przystąpić do działania i oddać sprzęt w ręce specjalistów. Przez nasz serwis smartfonów  oferowana naprawa telefonów pozwala na szybkie przywrócenie urządzenia do poprawnego działania. Gwarantujemy u nas świadczenie fachowej pomocy i usług, które spełnią wymagania wszystkich klientów, którzy wybiorą nasza serwis.

serwis smartfonów

Naprawa problemów z oprogramowaniem

Jeżeli chodzi o rodzaj usterek, z którymi zgłaszają się do nas klienci to można podzielić je na kilka grup zależnych od rodzaju uszkodzeń. Najpopularniejsze są uszkodzenia mechaniczne. Serwis smartfonów w tym zakresie najczęściej obejmuje wymianę zbitej szybki wyświetlacza. Nawet upadek z niewielkiej wysokości może doprowadzić do pojawienia się na sprzęcie takiego uszkodzenia. Nawet korzystanie z wytrzymałego etui na sprzęt nie zawsze jest w stanie zapewnić odpowiednią ochronę. Zbita szybka ekranu prowadzi do tego, że sprawne korzystanie z wszystkich funkcji sprzętu bardzo często staje się niemożliwe bądź bardzo mocno utrudnione. Warto zatem w takiej sytuacji wybrać nasz serwis smartfonów, w którym zajmujemy się usuwaniem takich usterek. Proponujemy dla naszych klientów także wymianę gniazd ładowania, które również bardzo często ulegają uszkodzeniom podczas korzystania z telefonu. Zgłaszając się do nas z takim problemem możesz liczyć na wymianę podzespołu lub jego ponowne naprawę, gdy istnieje taka możliwość.
Problemy występujące w telefonach dotyczą jednak nie tylko kwestii mechanicznych, ale również problemów w prawidłowym działaniu oprogramowania. Problemy związane z oprogramowaniem mogą wynikać między innymi z powodu aktualizowania systemu do nowszej wersji. Producenci przygotowują dla swoich urządzeń wiele pakietów aktualizacyjnych i w przypadku starszych sprzętów może dochodzić do problemów ze sprawnym działaniem urządzenia i wygodnym korzystaniem z niego. W serwisie ExpressGSM jesteśmy w stanie zaradzić tego rodzaju problemom, które mogą występować w urządzeniach mobilnych. Jesteśmy w stanie poradzić sobie również z usterkami sterowników, które mogą wystąpić w sprzętach i utrudnić wygodne korzystanie z ich wszystkich funkcjonalności. Zatrudnieni u nas serwisanci są w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej rozległymi usterkami telefonów. 

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY
Wysyłkowa Naprawa Telefonów

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM