Serwis telefon

Serwis telefon po naprawie będzie jak nowy

Łączymy nasze bogate doświadczenie z najnowocześniejszym sprzętem do refabrykacji wyświetlacze oraz reperacja samego smartfona w naszym serwis telefon zostanie naprawiomy od ręki. Dzięki temu oferujemy 3 -miesięczną gwarancję i niezwykle konkurencyjne ceny na każdą naprawę w telefonie.
Zepsute telefony mogą powodować problemy w komunikacji z innymi ludźmi. Duży procent ludzi używa swoich telefonów do pracy, a nie tylko do przeglądania stron internetowych i robienia zakupów online. Nic więc dziwnego, że większość ludzi nie wyobraża sobie życia bez swoich telefonów komórkowych. Co jednak zrobić, gdy Twój smartfon przestanie działać? Profesjonalna naprawa telefonów komórkowych rozwiąże takie problemy jak pęknięta szyba (ekran wyświetlacza, monitor), zalane urządzenie, uszkodzony aparat fotograficzny, czy źle działające moduły.

Profesjonalny serwis telefon naprawa i gwarancja 3 miesiące

Serwis telefonów ExpressGSM w Warszawie posiada zespół ludzi, którzy z pasją zajmują się serwisowaniem telefonów komórkowych. Wykonujemy naprawy zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.
Zalanie, uszkodzona szyba, problemy z oprogramowaniem to tylko niektóre przykłady awarii telefonów, które mogą powodować wzrost ciśnienia. Nie wpadaj w panikę. Nie zastanawiaj się nad zakupem kolejnego drogiego smartfona. Zamiast tego oddaj swój telefon w ręce profesjonalistów, którzy potrafią naprawić telefony wszystkich marek (w tym Iphone oraz Motorola, Samsung, LG Nokia, Sony, Xiaomi czy OPPO), dlatego naprawa telefonów dla naszych serwisantów nie będzie problemem, bo większość zgłaszanych usterek naprawimy od 15 minut!

Serwis telefon - NAPRAWAKoszt naprawy 
i czas realizacji usług
Wymiana zbitej szybki95 - 570 zł 
2-3 godziny
 Wymiana wyświetlacza
80 - 120 zł
od 30 minut
Wymiana tylnej szybki40 - 80 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania
50 -110  zł
30-60 minut
Wymiana baterii telefonu w komórce60 -90 zł
30-60 minut
Wymiana szybki aparatu 50 -90 zł
20-60 minut
Wymiana mikrofonu w telefonie 70 -120 zł
20-60 minut
Wymiana głośnika w telefonie 60 -130 zł
20-60 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Dlaczego warto wybrać Warszawski serwis telefonów?

Express GSM, serwis telefon i naprawa komórek, który znajduje się w Warszawie, oferuje usługi serwisowe smartfonów. Zajmujemy się wymianą zbitych szybek w iPhone'ach oraz wyświetlaczy Samsung, Huawei, Xiaomi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, nie tylko osoby mieszkające na Mokotowie i w centrum Warszawy, ale także tych, którzy mieszkają w innych częściach stolicy (Wawer, Praga, Ursynów i inne dzielnicy). Zapewnimy wysokiej jakości usługi, które Cię zachwycą.

Serwis naprawa telefonów w Warszawie
Serwis i telefon

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Цнśдшоя] na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY
Wysyłkowa Naprawa Telefonów

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM