Serwis telefonow

Nasz serwis telefonow w Warszawie obejmuje usunięcie wszystkich usterek w smartfonie

Nasz serwis telefonow zajmujemy się naprawami uszkodzonych gniazd ładowania, wymianą wyświetlacza, albo wymianą zbitej szybki. Te elementy w każdym telefonie szczególnie narażony na uszkodzenia i mogą do nich dochodzić nawet na skutek zbyt mocnego pociągnięcia za przewód podczas ładowania, albo uszkodzenie mechaniczne wyświetlacz, lub szybki. Zgłaszając się do nas możesz być pewien, że naprawa telefonów i usuniemy usterkę. Zajmujemy się także naprawami urządzeń po zalaniu. Kontakt sprzętu z wodą wymaga zdecydowania się na pomoc profesjonalistów. Ocenimy jak rozległe są konkretne uszkodzenia i zaproponujemy odpowiedni zestaw prac naprawczych, które przywrócą każde urządzenia do poprawnego działania.

Dbanie o posiadany smartfon jest bardzo istotne

Jako, że obecnie smartfony są jednymi z najbardziej osobistych przedmiotów to prawidłowe dbanie o nie ma bardzo duże znaczenie. W smartfonach każdy posiada bowiem zgromadzonych wiele cennych i prywatnych danych. Bardzo często urządzenia te są wykorzystywane również do celów służbowych, a zatem dbanie o takie urządzenie ma jeszcze większe znaczenie i w jeszcze większym stopniu przekłada się na wygodne korzystanie z jego funkcjonalności. Nowoczesne urządzenia pozwalają na surfowanie po sieci, zakupy online, zarządzanie bankowością, dają dostęp do informacji, a nawet pozwalają na prowadzenie inwestycji giełdowych. Wszystkie te aspekty wpływają na to, że uszkodzenia lub zgubienie telefonu może dostarczyć mnóstwo stresu i poważnych problemów. W razie usterki warto jak najszybciej skorzystać z profesjonalnego serwisu, który udzieli fachowej pomocy. Każda naprawa telefonów oferowana przez nasz serwis telefonow stanowi świetny wybór i jest to usługa, na którą warto się zdecydować, dlatego wybór naszej oferty w cenniku zawsze jest opłacalny.

Usługi naprawcze w
Serwisie telefonow
Koszt naprawy 
i czas realizacji usług

Wymiana zbitej szybki
95 - 570 zł 
2-3 godziny
 Wymiana wyświetlacza
80 - 120 zł
od 30 minut
Wymiana tylnej szybki40 - 80 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania
50 -110  zł
30-60 minut
Wymiana baterii telefonu w komórce60 -90 zł
30-60 minut
Wymiana szybki aparatu 50 -90 zł
20-60 minut
Wymiana mikrofonu w telefonie 70 -120 zł
20-60 minut
Wymiana głośnika w telefonie 60 -130 zł
20-60 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Smartfony są wykorzystywane do zarabiania pieniędzy

Serwis telefonow Warszawa

Dla wielu osób obecnie smartfony stanowią podstawowe narzędzie pracy. Wymagają tego nawet same firmy, które coraz mocniej stawiają na mobilność i oczekują od wszystkich pracowników posiadania dobrych smartfonów, które umożliwią wypełnianie obowiązków. Smartfony pomagają także w prowadzeniu social mediów, które dla wielu osób stanowią podstawowe narzędzie zarabiania. Ze smartfonów w pracy bardzo często korzystają także służby mundurowe i urzędnicy. Nawet Państwo namawia swoich obywateli do tego, aby korzystali ze smartfonów i posługiwali się e-dokumentami. Nowoczesne smartfony pozwalają na całkowite pozbycie się plastikowych kart i większości dokumentów, które ze sobą nosiliśmy. Jeśli pod czas korzystania telefon zostanie uszkodzony i będzie miał wadę, dla usunięcia każdego rodzaju powstaje nasz serwis telefonow w Warszawie ExpressGSM. 

serwis telefonow w ExpressGSM

Naprawiamy również błędy oprogramowania w telefonie

Systemy operacyjne smartfonów rozwijają się tak samo szybko jak elementy techniczne. Każdy posiadacz smartfona doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w nowoczesnych sprzętach stale pojawiają się nowe aktualizacje systemu i poszczególnych aplikacji. Tym samym nawet najnowsze urządzenia mogą po pewnym czasie nie działać prawidłowo z uwagi na mnogość dostępnych aktualizacji. Nasza naprawa smartfonów w serwis telefonow ExpressGSM obejmuje również błędy oprogramowania. Pomożemy w problemach z włączaniem telefonu, błędami podczas ładowania czy brakiem możliwości użytkowania multimediów. W ExpressGSM profesjonalnie zajmiemy się Twoim sprzętem i usuniemy wszystkie problemy techniczne, które utrudniają korzystanie ze sprzętu. Wybierz zatem pomoc najlepszych ekspertów, którzy pomogą nawet w najbardziej skomplikowanych problemach z telefonami.

Zakres usług naprawczych w naszym serwisie telefonow

ExpressGSM tworzy grupa ekspertów z zakresu usuwania usterek z urządzeń mobilnych. Stawiamy na doświadczonych serwisantów, którzy posiadają na swoim koncie wiele zrealizowanych napraw. Dzięki temu możemy odpowiadać na wszystkie najpopularniejsze uszkodzenia urządzeń mobilnych. Słabnąca bateria czy uszkodzona szybka spowodowana upadkiem z wysokości to sytuacje, w których jesteśmy w stanie udzielić profesjonalnej pomocy i wsparcia na najwyższym poziomie. Wybierając nasz serwis telefonow można być pewnym korzystania z usług najlepszych ekspertów, którzy będą w stanie zaproponować rzetelną pomoc dla wszystkich osób zainteresowanych skorzystaniem z usług ekspertów. Serdecznie zapraszamy zatem do wybrania proponowanych przez nas prac naprawczych. Podejmujemy się nawet tak skomplikowanych napraw jak usuwanie skutków zalania. Woda, która przedostaje się do środka sprzętu może doprowadzić do bardzo wielu poważnych uszkodzeń. Nawet wysuszenie sprzętu i przeprowadzenie niezbędnych wymian podzespołów nie jest w stanie zagwarantować, że sprzęt będzie w stanie ponownie służyć przez długi czas. Woda może powodować powstawanie procesów chemicznych wewnątrz urządzenia, które w przyszłości będą prowadziły do kolejnych awarii. Wilgoć prowadzi także do postępu procesów korozyjnych poszczególnych podzespołów. Dla ograniczenia ewentualnych szkód należy natychmiast po zalaniu wyłączyć urządzenie. Następnie należy udać się do serwisu ExpressGSM. Wykonane przez nas czynności naprawcze przyczynią się do tego, że sprzęt będzie miał większe szanse na powrót do pełnej sprawności. Posiadamy odpowiednie narzędzia do tego, aby usuwać skutki kontaktu z wodą i możemy zaproponować rzetelną pomoc dla klientów. Posiadamy doświadczenie w takich pracach i przywróciliśmy do prawidłowego działania już bardzo wiele urządzeń.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY
Wysyłkowa Naprawa Telefonów

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM