Serwis telefonów

Pogwarancyjny serwis telefonów w Warszawie

Masz problem z zalanym smartfonem? Telefon stale się wyłącza? Niezależnie od tego z jakim problemem się borykasz to w naszym serwisie będziesz w stanie otrzymać fachową pomoc i wsparcie, na które warto postawić. ExpressGSM to najlepszy serwis telefonów w Polsce. Stawiamy u nas głównie na profesjonalizm. Nasz zespół składa się jedynie z wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają sporą wiedzę na temat usługi naprawa telefonów i mają na swoim koncie wiele przeprowadzonych napraw. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób w pełni indywidualny. Nasze doświadczenie na rynku pozwoliło nam poznać wiele urządzeń i wypracować skuteczne metody na usuwanie z nich wszelkiego rodzaju usterek.
Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym serwisem. Postawienie na nasze usługi zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Mieścimy się w Warszawie, ale wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nie musisz osobiście pojawić się w naszym serwisie. Możesz uszkodzone urządzenie wysłać do nas kurierem. Ułatwia to dostępny na naszej stronie formularz, który daje możliwość zamówienia darmowego kuriera, który odbierze uszkodzony sprzęt i dostarczy do naszego serwisu. 

Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny napraw na rynku

Naprawianie telefonów jest dla nas pasją i dlatego też możemy proponować za każdym razem najlepsze usługi, które świetnie wpasują się w oczekiwania klientów. Wielu klientów przekonało się o jakości naszych usług, a dodatkowo stale zdobywamy nowych. Jesteśmy przykładem, że niska cena może oznaczać bardzo wysoką jakość świadczonych usług. Naprawa telefonu Warszawa jest naszą pasją i zawsze koncentrujemy się na tym, aby telefon po naprawie działał jak zupełnie nowy. Nasi fachowcy zawsze pozostają do Twojej dyspozycji. Dodatkowo wszystkie wykonane prace są objęte gwarancją serwisową, która może trwać nawet do kilkudziesięciu dni. Jeżeli zatem wykonana przez nas naprawa okaże się nieskuteczna to całkowicie za darmo wykonamy ponownie prace naprawcze.

Serwis Telefonów i usługi naprawczeKoszt naprawy 
i czas realizacji usług

Wymiana szybki w telefonie
95 - 570 zł 
2-3 godziny
 Wymiana wyświetlacza
80 - 120 zł
od 30 minut
Wymiana tylnej szybki40 - 80 zł
20 minut
Wymiana gniazda ładowania
50 -110  zł
30-60 minut
Wymiana baterii telefonu60 -90 zł
30-60 minut
Wymiana szybki aparatu w telefonie 50 -90 zł
20-60 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

Usługi naszego serwisu

Są to jedynie przykłady prac naprawczych, które można zlecić do naszego serwisu. Usuwamy również wiele innych usług i świadczymy bardzo kompleksowe prace dla wszystkich klientów i podejmujemy się wielu zleceń. Jesteśmy w stanie usunąć wszystkie usterki, które na co dzień utrudniają korzystanie z urządzeń. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszego serwisu, który działa w regionie dzielnic Mokotów, Ursynów, Wola, Ochota, Żoliboż i Centrum.
serwis telefonów kontakt я тфьш:
Jeśli nasza linia telefoniczna jest zajęta dostaniesz zwrotny kontakt w ciągu 10 minut.
+48-579-924-996 Belwederska 2 - Mokotów
+48-736-876-507 Chmielna 98 - Centrum

Serwis telefonów w Warszawie

Opinie naszego serwisu

Działamy na rynku od wielu lat i udało nam się przez ten czas wyrobić opinię rzetelnego serwisu, który świadczy najlepszą pomoc. Pozytywne opinie naszych klientów świadczą o tym, że posiadamy wysokie kompetencje i zaufanie, które zdobywaliśmy przez wiele lat. Zadowoleni klienci są dla nas priorytetem i stanowią jeden z najważniejszych celów naszego działania. Bez obaw możesz zaufać naszej firmie.
W razie pojawienia się pytań gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem, a nasi specjaliści udzielą Ci wyczerpującej odpowiedzi w każdym zakresie. Wybierz nasz serwis telefonów i ciesz się szybkim przywróceniem telefonu do poprawnego działania. 

Dzielnicy które obsługuje nasz serwis telefonów w Warszawie

Usuwamy wszystkie usterki w telefonach, a przy tym nasze usługi są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Również jest to bardzo duża zaleta naszego serwisu, która czyni korzystanie z naszej oferty bardzo opłacalnym i powoduje, że warto się naszymi rozwiązaniami zainteresować i postawić na pomoc ekspertów, dlatego naszą decyzją jest obsługiwanie każdej dzielnicy w Warszawie, oraz obsługa naszych klientów w całym kraju jako usługa wysyłkowa naprawa telefonów. Jesteśmy w stanie obsługiwać:

RZETELNY SERWIS TELEFONÓW W KAŻDEJ DZIELNICY MIASTA URSYNÓW, MOKOTÓW, CENTRUM, WOLA, OCHOTA!

Specjalizujemy się w naszym serwisie przede wszystkim w urządzeniach iPhone Xiaomi, Samsung, Huawei, Motorola, Oneplus i Oppo. W przypadku zalania telefonu, uszkodzenia ekranu czy innych usterek jak najszybciej zgłoś się do nas i skorzystaj z fachowej pomocy.
Nasza kompleksowa oferta obejmuje wiele różnego rodzaju uszkodzeń, które mogą wystąpić w urządzeniach. Zajmujemy się między innymi naprawami płyt głównych oraz innych podzespołów w urządzeniach mobilnych.
Z uwagi na nacisk na najwyższą jakość obsługi zaufało nam już wiele klientów. Dodatkowo jako serwis przeprowadzamy również fachowe szkolenia z obszaru napraw dla techników, chcących doskonalić swoje umiejętności. Nasze szkolenia oferujemy nawet dla osób spoza Polski.
W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania odpowiedzi.
Uszkodzenie telefonu spowodowane zalaniem, upadkiem lub innym czynnikiem? Chcesz odzyskać dane, które posiadałeś na urządzeniu? Skorzystaj z oferty naszego przedsiębiorstwa. Przeprowadzamy kompleksowe naprawy telefonów i smartfonów. Nasze najwyższej jakości usługi są proponowane w bardzo korzystnych cenach. Dodatkowo wykwalifikowani serwisanci to pewność profesjonalizmu i fachowych napraw, a sprawna logistyka sprawia, że szybko odeślemy do Ciebie w pełni działające urządzenie. Nasz serwis telefonów jest zawsze do Twojej dyspozycji. 

01.

Wysoka skuteczność napraw telefonów w naszym serwisie

W przypadku napraw urządzeń mobilnych kluczowe znaczenie ma ich skuteczność. Skupiając się na tym aspekcie gwarantujemy, że klienci będą w stanie przez długi czas cieszyć się świetnie działającym sprzętem. Aby uniknąć reklamacji zawsze dokładamy maksymalnych starań do tego, aby usunąć usterkę z urządzenia. Nasi specjaliści stale się rozwijają i poznają nowe metody usuwania awarii. Dzięki temu możemy poradzić sobie zarówno ze starszymi modelami smartfonów, jak i tymi, które dopiero co zadebiutowały na rynku. Nawet naprawy urządzeń opierających się o najnowsze systemy nie stanowią dla nas żadnego problemu i bardzo chętnie podejmujemy się takich zadań, aby zagwarantować klientom najlepszej jakości usługi.

02.

Bardzo szybkie naprawy w serwisie telefonów ExpressGSM

Wiemy o tym, że jako profesjonalny serwis musimy nie tylko skutecznie usuwać usterki, ale również przeprowadzać wszelkie prace naprawcze w bardzo krótkim czasie. Każdej osobie, która oddaje do nas swoje urządzenie zależy bowiem na tym, aby jak najszybciej móc je odzyskać i móc ponownie z niego korzystać. Dzięki doświadczeniu już po wstępnych oględzinach uszkodzeń w telefonie możemy przedstawić ile zajmie naprawa sprzętu. W sytuacji, gdy czas ulegnie wydłużeniu informujemy o tym za pomocą wiadomość SMS lub mailem. Dbając o klientów za każdym razem staramy się dokładnie informować ich o wszystkich zmianach w ewentualnym czasie potrzebnym na naprawę lub kosztach z nią związanych. Tym samym nie będziesz zaskoczony końcową ceną naprawy lub czasem potrzebnym na jej przeprowadzenie.

03.

Nasz serwis telefonów ma  atrakcyjne ceny na swoje usługi

W sytuacji, gdy zależy Ci na profesjonalnej naprawie smartfona to nie zwlekaj dłużej i jak najszybciej skontaktuj się z naszym serwisem telefonów, który oferuje takie usługi. W naszym serwisie zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo często kluczowym aspektem przy naprawie jest cena konkretnej usługi. W związku z tym przygotowaliśmy dla wszystkich klientów jedną z najlepszych ofert na rynku. Wybierając naszą ofertę możesz przekonać się, że naprawa telefonu wcale nie musi dużo kosztować. Z nami będzie szybka, profesjonalna i tania.
Zawsze dbamy o spełnianie tych wymogów klientów, gdyż zależy nam na ich satysfakcji z wybrania usług naszego przedsiębiorstwa. W większości przypadków usterki usuwamy już tego samego dnia, w którym otrzymujemy telefon. Jeżeli zależy Ci na tak szybkiej realizacji zleconych prac to postaw na ExpressGSM. 

04.

Dlaczego warto wybrać naszą pomoc? Dlaczego nasz serwis jest Express

Klienci wybierający nasz serwis wiedzą o tym, że zawsze dokładamy wszelkich starań do tego, aby sprawnie przeprowadzić wszystkie prace naprawcze. Dodatkowo zajmujemy się urządzeniami od różnych producentów jak: Samsung, Xiaomi, Huawei, Apple i wielu innych. Nie ma dla nas również wiek urządzenia oraz segment cenowy, w którym sprzęt się znajduje.
Dbamy również o to, aby systematycznie rozszerzać naszą ofertę i zapoznawać się z najnowszymi modelami urządzeń, które pojawiają się na naszym rynku. Nasze usługi opieramy dodatkowo o wykorzystanie najlepszych narzędzi, które pomagają w sprawnym przeprowadzaniu napraw i gwarantują pełne bezpieczeństwo oddawanego do nas sprzętu. Zaufaj zatem specjalistom i wypełnij formularz, jeżeli chcesz, aby naprawa telefonu przebiegła bardzo szybko i w atrakcyjnej cenie. 

Zatrudniamy jedynie najlepszych specjalistów 

Jako serwis telefonów komórkowych, który stawia na profesjonalizm dbamy o to, aby zrzeszać jedynie najlepszych specjalistów z obszaru napraw urządzeń mobilnych. Sprawia to, że jesteśmy w stanie zaproponować dla naszych klientów najlepszej jakości usługi, które świetnie wpasują się w oczekiwania wszystkich osób. Nasz zgrany zespół jest w stanie wspólnymi siłami usunąć każdą usterkę. W dodatku nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje i przechodzą różnego rodzaju szkolenia, które podnoszą ich wiedzę i kompetencje. Nasz zespół jest w stanie w bardzo prosty sposób opisać każdą usterkę, zdiagnozować ją i następnie usunąć. Wszystko to jest przy tym realizowane w bardzo atrakcyjnej cenie.
Serwis telefonu

Jednym z elementów profesjonalizmu jest stosowanie najlepszych podzespołów do przeprowadzania napraw. Jest to jeden z czynników, dla których klienci bardzo chętnie polecają nasz serwis innym osobom i zachęcają do skorzystania z naszej oferty. Podzespoły zamienne, które stosujemy pochodzą od renomowanych producentów i pozwalają nam na świadczenie najlepszych usług. Możemy dzięki nim bez obaw udzielać nawet 90 dni gwarancji serwisowej na wykonane przez nas prace naprawcze. Za każdym razem dobieramy podzespoły pod konkretny model telefonu, aby zapewnić jego bezawaryjne i długie działanie po naprawie. Jeżeli zatem nasz serwis smartfonów Cię zainteresował to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie podejmiemy się naprawy Twojego urządzenia i zaproponujemy Ci najlepszy zestaw prac naprawczych, który pozwoli na przywrócenie sprzętu do prawidłowego działania. Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz, telefonicznie lub mailowo.

Nie działamy tak jak zwykły serwisy  telefonów w Warszawie. Stawiamy przede wszystkim na oferowanie ciekawych usług dla klientów korzystających z naszej oferty. Koncentrujemy się na tym, aby oferować dostęp do najlepszych usług, które zapewniają tanią i szybką naprawę urządzeń mobilnych, które trafiają do naszego serwisu. Przede wszystkim to my odbieramy uszkodzony sprzęt od klienta. W celu skorzystania z tej opcji wystarczy skontaktować się z nami poprzez któryś z dostępnych kanałów. Może to być telefon, wiadomość email lub wypełnienie formularza dostępnego na stronie. Następnie jesteśmy w stanie odebrać urządzenie z miejsca znajdującego się w regionie naszej działalności. W następnej kolejności trafia on do naszego serwisu, w którym natychmiast przystępujemy do usuwania usterek. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę i o każdej godzinie istnieje możliwość skontaktowania się z nami. Dostępna jest u nas również błyskawiczna naprawa telefonów, która charakteryzuje się szybkim przywróceniem sprzętu do poprawnego działania.

Jak działamy jako serwis telefonów w Warszawie?

Ile czasu zajmuje naprawa telefonu? Dlaczego warto postawić na nasz serwis! 

Sam czas usunięcia konkretnych usterek zależy w głównej mierze od tego jak rozległe są uszkodzenia telefonu. Zawsze jednak dbamy o to, aby w możliwie najkrótszym czasie wykonywać usługi. Jako profesjonaliści zależy nam na jak najlepszej opinii wśród klientów. Od razu po otrzymaniu urządzenia zabieramy się za przystąpienie do prac naprawczych, które mają przywrócić telefon do działania. Po naprawie przechodzimy do testów, których pozytywny wynik oznacza, że telefon jest niezwłocznie odsyłany do klienta. Jeżeli chcesz dokładnie poznać czas naprawy Twojego telefonu to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszej oferty.

SERWIS

Serwis telefonów

Naprawa od 15 minut

Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat i znamy oczekiwania klientów. Właśnie to przemawia za wybraniem naszego serwisu. Docieramy głównie do mieszkańców Warszawy, a w szczególności Centrum i Mokotowa. Nasz serwis jest jednak doceniany także przez mieszkańców innych części Polski. Mieścimy się w samym sercu stolicy i trafienie do nas nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowo oferujemy bardzo rozbudowaną ofertę z zakresu napraw urządzeń elektronicznych.
Dysponujemy najlepszym sprzętem serwisowym i wykorzystujemy do napraw jedynie najlepsze części zamienne. Posiadamy również wysokiej klasy urządzenia pomiarowe oraz naprawcze. Dzięki temu szybko możemy przeprowadzić wszystkie naprawy. Wybranie naszego serwisu to również pewność solidnej i rzetelnej obsługi, a skuteczność potwierdza nasza renomowana na lokalnym rynku. Wybierz nasz serwis, aby cieszyć się przywróceniem do sprawności posiadanego urządzenia. 

Serwis i Naprawa Telefonów

Profesjonalny serwis

Solidna obsługa

W naszym serwisie nie stracisz dane 

Dla każdego z nas telefon stanowi jeden z najważniejszych gadżetów

Większość z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie obecnie życia bez telefonu. Jednak nawet prawidłowa eksploatacja może doprowadzić do uszkodzeń sprzętu, które mogą polegać na tym, że bateria straci swoją pojemność lub gniazdo ładowania przestanie prawidłowo łączyć. Ważne jest w takiej sytuacji postawienie na renomowany serwis telefonów, który sprawnie i fachowo usunie konkretną usterkę sprzętu. W takiej sytuacji będziesz pewien tego, że otrzymasz bardzo profesjonalną pomoc. U nas zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych serwisantów, którzy legitymują się doświadczeniem przy naprawach. Zapoznaj się zatem z naszą bogatą ofertą usługową.
Naprawa telefonow Warszawa

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY
Wysyłkowa Naprawa Telefonów

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2024 ExpressGSM