Wymiana wyświetlacza Xiaomi Pocophone F1

Wymiana wyswietlacza w Xiaomi Pocophone F1

Wyświetlacz Pocophone F1, który uległ w smartfonie uszkodzeniu można obecnie wymienić. W naszym serwisie specjalizujemy się w takich pracach i oferujemy dla naszych klientów bardzo wartościowe usługi, na które warto postawić. Nasza naprawa Pocophone F1  a za tym wymiana wyświetlacza Xiaomi Pocophone F1 jest bardzo dobrej jakości i jak najbardziej warto zdecydować się na tę usługę. Twój smartfon po wymianie wyświetlacza będzie działał w pełni poprawnie i możliwe będzie wygodne korzystanie z jego wszystkich funkcjonalności. Wybranie naszej oferty będzie dawało znakomite rezultaty w każdej sytuacji. Nasza oferta na wymianę wyświetlaczy nie jest przy tym bardzo kosztowna, co także przemawia za wybraniem naszych usług i skorzystaniem z naszej wartościowej pomocy.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Pocophone F1 Cennik

Wykonywana Naprawa
Xiaomi Pocophone F1
Koszt, Czas Naprwawy
Xiaomi Pocophone F1
Xiaomi Pocophone F1 Wymiana wyświetlacza310 zł (ZM)
370 zł ORG  
od 1 godzina

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM) - nie oryginalna część zamienna dobrej jakości - może brakować gorilla glass lub będzie inna geniracja (gg).

Wymiana wyświetlacz Xiaomi Pocophone F1 od 30 minut w ExpressGSM

Posiadamy wiedzę na temat wymiany wyświetlaczy

  W naszym serwisie zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych serwisantów z dużą wiedzę na temat napraw smartfonów. Dzięki temu każda wymiana wyświetlacza Xiaomi Pocophone F1 przebiega bardzo sprawnie i jest niezwykle precyzyjna. Doskonale wiemy w jaki sposób przeprowadzić naprawę, aby smartfon faktycznie został przywrócony do znakomitego działania i możliwe było wygodne korzystanie z jego wszystkich funkcji. 

Wyświetlacz do wymiany Xiaomi Pocophone F1

Osoby zainteresowane współpracą z najlepszymi specjalistami zapraszamy zatem do wybrania naszej oferty. U nas bez problemu naprawisz swój smartfon i sprawisz, że wszystkie jego funkcje będą bardzo łatwo dostępne i można będzie bardzo wygodnie użytkować telefon. Korzyści wynikające z postawienia na naszą ofertę są bardzo wysokie. 

Naprawa wyświetlacza Xiaomi Pocophone F1

Stosujemy najlepsze podzespoły

  Dla zapewnienia naszym klientom najlepszej jakości usług stosujemy jedynie wysokiej jakości części. Wymiana wyświetlacza Xiaomi Pocophone F1 realizowana na najlepszych podzespołach sprawia, że smartfon po naszej naprawie działa jak zupełnie nowy i możliwe jest bardzo komfortowe korzystanie z jego wszystkich funkcjonalności. Nasi klienci mogą sami wybrać czy do naprawy użyjemy oryginalnych czy zamiennych części. 

Serwis Xiaomi - Wymiana wyświetlacza Pocophone F1

Zawsze jednak wybieramy najlepszej jakości części, które posiadają świetne parametry. Dzięki temu zamontowany przez nas wyświetlacz nie odbiega parametrami od oryginalnego. Wysoka jakość usług oferowanych przez nasz serwis sprawia, że jak najbardziej warto zainteresować się naszą ofertą i skorzystaniem z naszych usług. Wszystkich posiadaczy smartfonów Xiaomi Pocophone F1 zapraszamy do wybrania naszego serwisu zlokalizowanego w Warszawie, który jest w stanie zaoferować dla klientów najlepszej jakości usługi.

wymiana ekranu Pocophone f1

Wymiana ekranu Pocophone F1 jest jedną z najczęstszych napraw. Wynika to z dominacji smartfonów w naszym codziennym życiu. Z tej usługi można skorzystać, jeśli również upuściłeś swój PocoPhone F1 lub szkło pękło i ekran nic nie pokazuje. Ile kosztuje wymiana ekranu w Twoim Pocophone F1? I, co najważniejsze, jak długo trwa wymiana wyświetlacza w Pocophone F1? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdują się w tej karcie produktu.

Ile kosztuje wymiana ekranu w Pocophone F1

Koszt wymiany ekranu w Pocophone F1 jest o około 50% niższy niż zakup nowego telefonu Xiaomi. Jednak na ten koszt ma wpływ złożoność i niski koszt Wyświetlacza. Jeśli Twój smartfon ma sprawny wyświetlacz, warto skorzystać z usługi wymiana szybki Pocophone f1 w naszym serwisie.

Jaki jest czas na wymianę ekranu w Pocophone F1

Ze względu na żmudny proces odseparowania ekranu od ramki, naprawa trwa od 1 godziny. Podejmując decyzję, pamiętaj o tym. Zalecamy skorzystanie z usługi wymiana wyświetlacza Pocophone F1.

Kiedy należy wymienić ekran w swoim Pocophone?

Uszkodzona szybka i uszkodzony ekran lepiej wymienić jak najszybciej. Pęknięta szybka  i ekran, który nic nie pokazuje w telefonie może być oznaką nieleczonej infekcji i może prowadzić do poważniejszych powikłań. Wyświetlacze z pękniętym szkłem mogą powodować uszkodzenie jego warstwy polaryzacyjnej oraz uszkodzenie warstwy dotykowej. Wszystko to są wady

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM