Xiaomi redmi Note 4 wymiana szybki

Xiaomi Redmi Note 4 wymiana szybki w Warszawie

Spadł telefon Xiaomi Redmi Note 4 wymiana szybki jest aktualna. Wymienimy zbitą szybkę od RĘKI TEGO SAMEGO DNIA! Popękana szybka i naprawa Xiaomi Redmi Note 4 nie jest problem, bo w ExpressGSM są przegotowane części zamienny, dla tego czas realizacji naprawy będzie minimalny i orientacyjnie wymiana szybki w Redmi Note 4 potrwa 60 minut.
Xiaomi Redmi Note 4 posiada wiele zalet, w tym zbita szybka. Model Xiaomi Redmi Note 4 wyposażone są w dobre wyświetlacze, które umożliwiają wyświetlanie obrazów w wysokiej rozdzielczości, wyraźnych kolorach i z mocnym kontrastem. Pakiet ten jest bardzo wytrzymały jak na smartfon w tej cenie. Aby ekran był chroniony przez dłuższy czas, zaleca się stosowanie popularnych rozwiązań ochronnych, takich jak szkła, pokrowce czy folie. Rozwiązania te mogą być przydatne, ale każdy z nas doświadczył uszkodzenia ekranu. Jeśli tak się stanie, warto skonsultować się z serwisami, które zajmują się profesjonalną wymianą szybki Xiaomi Redmi Note 4. Tylko profesjonaliści są w stanie dokonać pełnej naprawy. Nasi specjaliści oferują klientom sprawną usługę Redmi Note 4 wymiana szybki, a także bezpieczną naprawę bez śladów ingerencji.

Wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 4 cena

Wykonywana Naprawa
Xiaomi redmi Note 4
Koszt, Czas Naprawy
Xiaomi redmi Note 4
Xiaomi Redmi Note 4 wymiana szybki 140 zł ZM
170 zł ORG
od 60 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo. Tu znajduje się kompletny poradnik serwisowy dla Xiaomi Redmi Note 4 wymiany zbitej szybki. Wybierz z rozwijanej listy najczęstsze problemy, z którymi boryka się Twój smartfon. Naprawa i wymiana szybki Xiaomi Redmi Note 4 cena bardzo przestępna. Doradca techniczny skontaktuje się z Tobą, aby poinformować o kosztach naprawy po jej otrzymaniu.

Jeśli z Twoim telefonem lub baterią zaczynają dziać się podobne rzeczy, wówczas nie zwlekaj, ale oddaj swój sprzęt w profesjonalne miejsce.

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-579-924-996
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU 
DOOR TO DOOR

PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ZOZNACZYĆ ADRES ZWROTNY

© Copyright 2023 ExpressGSM