Wirus COVID-19 i Telefon

Serwis telefonów ExpressGSMeu zaleca podjęcie środków ostrożności!

COVID-19

W trosce o jakość usług naprawy telefonu w Warszawie serwisanci ExpressGSMeu pragną również zwrócić uwagę klientów i obywateli Polski na przestrzeganie środków ostrożności związanych z obsługą telefonów komórkowych i tabletów!
W ciągu ostatniego miesiąca świat wywrócił się do góry nogami z powodu wirusa COVID-19, na pierwszym planie jest higiena i ochrona masowa. Wszyscy już wiemy, że jednym z ważnych środków zapobiegawczych w przypadku tego wirusa jest mycie rąk przez co najmniej 20 sekund, a jeszcze lepiej, odkazić je środkiem dezynfekującym po umyciu.
Wszyscy jednak, lekkomyślnie zapominamy, że nasz najważniejszy gadżet - telefon komórkowy, może być głównym źródłem rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii. Wcześniej nie przywiązywaliśmy do tego zbyt dużej wagi ale teraz CHCEMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA KILKA WAŻNYCH RZECZY!

  • Jeśli korzystasz z telefonu w miejscu publicznym:

Byłeś w sklepie i robiłeś zakupy przez telefon lub jeździłeś komunikacją miejską, przeglądając media społecznościowe, sieć.

ExpressGSMeu zaleca zabranie ze sobą jednorazowej chusteczki nasączonej alkoholem lub roztworem alkoholu, abyś mógł wytrzeć telefon i zdezynfekować go.

  • Jeśli nie ma możliwości zdezynfekowania telefonu:
  • Jeśli nie masz pod ręką ściereczki antyseptycznej lub alkoholowej do wyczyszczenia powierzchni telefonu:

ExpressGSMeu zaleca korzystanie z bezprzewodowego zestawu słuchawkowego. Wiele osób jest w tym względzie sceptycznych, ale naszym zdaniem jest to jeden z najlepszych środków naszej higieny, można również użyć przewodowego zestawu słuchawkowego.

  • Po powrocie do domu lub pracy co należy zrobić z telefonem:

Po powrocie do domu lub pracy, obowiązkowo umyjcie ręce i obowiązkowo przetrzyjcie telefon płynem dezynfekującym.

  • ExpressGSMeu NIE POLECA:

Mycia telefonu mydłem pod bieżącą wodą (może to uszkodzić elementy elektroniczne na płycie głównej)
Nie należy również zanurzać telefonu w roztworach alkoholowych. Po takiej operacji będzie konieczny kontakt z NAPRAWĄ TELEFONÓW.

  • NAJWAŻNIEJSZE!

Nie pozwól swoim małym dzieciom bawić się telefonem!
KONTAKT Z CENTRUM SERWISOWYM ExpressGSMeu: przy przyjęciu telefonu gwarantujemy jego dezynfekcję, jak również przy wydaniu naprawionego telefonu również zostanie on zdezynfekowany.

WYSYŁKOWA NAPRAWA TELEFONÓW

    
WYSYŁKOWA NAPRAWA TELEFONÓW ExpressGSM - Napraw telefon bez wychodzenia z domu. Ze względu na zagrożenie zakażeniem koronawirusem COVID-19 CENTRUM SERWISOWE ExpressGSMeu wprowadza nowy rodzaj usługi naprawy telefonu bez wychodzenia z domu!
Jeśli pilnie potrzebujesz naprawić telefon, wymienić wyświetlacz, wymienić szybke lub jeśli telefon przestał się ładować, ale jednocześnie chcesz zminimalizować wizyty w miejscach publicznych, oferujemy zamówienie usługi kurierskiej w celu naprawy wadliwego telefonu.
Usługa door-to-door, naprawa telefonów bez wychodzenia z domu, dostępna jest na terenie całej Polski.
Pozostań ZDROWY i przestrzegaj higieny sugerowanej przez ExpressGSMeu! 

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSMeu
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 10/8 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwisu Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU
Serwis Door to Door

© Copyright 2024 ExpressGSM