Wymiana ekranu iPhone 7

wymiana wyświetlacza iphone 7

Firma Apple znana jest na całym świecie ze swoich niezawodnych rozwiązań technologicznych i zaufały jej miliony zadowolonych użytkowników. Wiele osób, które korzystają z firmy Apple, wie, że są to jedne z najlepszych urządzeń elektronicznych na rynku, które zdecydowanie warte są swojej ceny. Jeśli więc Twój Iphone uległ uszkodzeniu, czym prędzej udaj się do naszego serwisu. Wymiana ekranu Iphonie 7 to dla nas chleb powszedni, ponieważ na co dzień trafiają do nas różne modele telefonów, które wymagają szybkiej i sprawnej wymiany ekranu.

iPhone 7 wymiana ekranu cena

Wykonywana Nprawa 
iphone 7 wyświetlacz
Koszt, Czas
iPhone 7 wymiany ekranu
Wymiana wyświetlacza iPhone 7260 zł ZM
310 zł ORG
od 15 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości.

Serwis iPhone 7

Naprawa smartfona – Iphone 7

   Jedną z bardziej newralgicznych części w każdym telefonie jest ekran, ponieważ na co dzień to właśnie on jest najczęściej użytkowany. Czasem niestety dochodzi również do wypadków, takich jak upadnięcie telefonu, uderzeniem nim o coś twardego czy inne niepożądane wydarzenia. Wówczas najlepiej, jak najszybciej udać się do serwisu, gdzie świadczona jest usługa profesjonalnej wymiany szybki w Iphone 7. Im szybciej skorzystasz z naszych usług, tym lepiej, ponieważ każde uszkodzenie telefonu może prowadzić do kolejnych mikrouszkodzeń, jeśli niesprawna część nie zostanie wymieniona.Napraw iPhone 7

Skorzystaj z serwisu, gdzie szybko wymienisz ekran w Iphonie 7

   Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać właśnie z naszego serwisu? Ponieważ pracują tu osoby z wieloletnim doświadczeniem, które szybko i sprawnie przeprowadzą wymianę ekranu w Iphonie 7. A oprócz tego:

  • posiadamy tylko oryginalne części;
  • czas realizacji może wynieść nawet tylko 30 minut, ponieważ większość części mamy na miejscu;
  • nie płacisz za diagnozę;
  • smartfon sprawdzany jest przed, jak i po naprawie;
  • dostajesz od nas kilkumiesięczną gwarancję.

W naszym serwisie znajdują się urządzenia, dzięki którym możemy ze szczególną precyzją naprawić ekran w Twoim Iphonie 7.

Serwis telefonów iPhone 

Nie wymieniaj ekranu w Iphonie 7 samodzielnie

Jeśli uważasz, że wymiana ekranu w Iphonie 7 za pomocą filmików z Youtuba lub bez nich, jest dobrym pomysłem, to mamy nadzieję Cię od tego odwieść. Nieraz trafiają do nas osoby, które próbowały samodzielnie wymienić ekran w Iphonie 7 i nie dość, że tego nie wykonały, to jeszcze doprowadziło to do kolejnych obciążeń telefonu. Jeśli chcesz uniknąć takich sytuacji, najlepiej skorzystaj z usług profesjonalnego serwisu, który w mig wymieni ekran w Twoim Iphonie 7. A Ty nie będziesz musiał martwić się o dodatkowe koszta, które będziesz musiał ponieść, jeśli samodzielna naprawa telefonu jednak się nie powiedzie.Ekran iPhone 7
door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSMeu
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwis Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSMEU
Serwis Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

© Copyright 2024 ExpressGSM