Naprawa przycisku home iPhone 7

Wymiana przycisku Home iPhone 7 w ExpressGSM

W iPhone 7 Przestał działać przycisk home lub telefon cały czas wisi na jabłku albo pod czas włączenia wyskakuje komunikat touch id nie jest aktywowany, to maże być przyczyną uszkodzonego przycisku Home w iPhone 7.
Wymiana przycisku Home iPhone 7 w centrum serwisowym ExpressGSM trwa — 15 minut.
NAPRAWA przycisku Home iPhone 7 — 150 zł.

Smartfony od Apple do modelu 8 były wyposażone w przycisk Home znajdujący się pod ekranem. Przycisk ten posiada wiele funkcji i ma wbudowany czytnik linii papilarnych. W związku z tym jego awaria bardzo mocno utrudnia korzystanie ze smartfona. Na szczęście sam przycisk można stosunkowo łatwo wymienić i w ten sposób przywrócić telefon do pełnej sprawności. W serwisie ExpressGSM jesteśmy w stanie wymienić przycisk Home iPhone 7 i dzięki temu sprawić, że korzystanie ze smartfona będzie komfortowe. Wszystkie jego funkcje będą łatwo dostępne. Stosujemy do napraw oryginalne części zamienne i zapewniamy to, że można będzie bardzo wygodnie korzystać z samego urządzenia. Czerpanie z niego dużego zadowolenia będzie jak najbardziej możliwe.

Ile kosztuje wymiana przycisku Home w iPhone 7

Wykonywana Naprawa
iphone 7
Koszt, Czas
wymiany przycisku home iPhone 7
Wymiana przycisku home iPhone 7 
Naprawa przycisku home iPhone 7 
150 zł 
od 15 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości.

Przycisk Home iPhone 7

Przeprowadzamy diagnostykę sprzętu

Przed samym przystąpieniem do usuwania konkretnej usterki przeprowadzamy dokładną diagnostykę sprzętu i skupiamy się na tym, aby prawidłowo ocenić jego stan. Na tej podstawie określamy czy wymiana konkretnego elementu faktycznie jest koniecznością. Oceniamy jak bardzo rozległe są konkretne uszkodzenia i w jaki sposób przeprowadzić najlepiej ich usunięcie, aby móc wygodnie korzystać z samego urządzenia. Korzyści z wybrania naszej oferty będą zatem bardzo wysokie i można być pewnym, że wymienimy tylko te elementy, które faktycznie tego wymagają. Urządzenie od Apple zostanie zatem profesjonalnie przywrócone do sprawności i możliwe będzie wygodne użytkowanie wszystkich jego funkcjonalności.
iphone 7 przycisk home

Przycisk Home wymieniamy w prawidłowy sposób

 Każda wymiana przycisku Home prowadzona przez nasz serwis jest realizowana bardzo profesjonalnie i polega na zastosowaniu sprawdzonych metod działania. Można być zatem pewnym, że samo korzystanie z urządzenia będzie niezwykle przyjemne i można będzie komfortowo korzystać ze sprzętu. Zadowolenie płynące z takiego podejścia do sprawy będzie niezwykle wysokie. Wymienimy przycisk Home iPhone 7 na oryginalny, który działa dokładnie tak samo jak ten montowany przez producenta. Posiadacze tego modelu smartfona będą zatem bardzo zadowoleni z wybrania naszej oferty i postawienia na naszą usługę. Nowy przycisk Home iPhone 7 pozwoli na korzystanie ze smartfona jeszcze przez bardzo długi czas i można będzie bardzo komfortowo użytkować sprzęt i czerpać radość z jego wszystkich funkcjonalności.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-799-894-970
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwis Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM
Serwis Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

© Copyright 2021 ExpressGSM