Naprawa przycisku home iPhone 7

Wymiana przycisku Home iPhone 7 z GWARANCJĄ

W iPhone 7 Przestał działać przycisk home lub telefon cały czas wisi na jabłku albo pod czas włączenia wyskakuje komunikat touch id nie jest aktywowany, to maże być przyczyną uszkodzonego przycisku Home w iPhone 7.
Wymiana przycisku Home iPhone 7 w centrum serwisowym ExpressGSM trwa — 15 minut.
NAPRAWA przycisku Home iPhone 7 kosztuje — 150 zł.
Smartfony od Apple do modelu 8 były wyposażone w przycisk Home znajdujący się pod ekranem. Przycisk ten posiada wiele funkcji i ma wbudowany czytnik linii papilarnych. W związku z tym jego awaria bardzo mocno utrudnia korzystanie ze smartfona. Na szczęście sam przycisk można stosunkowo łatwo wymienić i w ten sposób przywrócić telefon do pełnej sprawności. W serwisie ExpressGSM jesteśmy w stanie wymienić przycisk Home iPhone 7 i dzięki temu sprawić, że korzystanie ze smartfona będzie komfortowe. W naszym serwisie naprawa iPhone 7 będzie wykonana zgodzie z technologią a wszystkie jego funkcje będą łatwo dostępne. Stosujemy do napraw oryginalne części zamienne i zapewniamy to, że można będzie bardzo wygodnie korzystać z samego urządzenia. Czerpanie z niego dużego zadowolenia będzie jak najbardziej możliwe.

Wymiana przycisku home iPhone 7 cena w serwisie ExpressHSm w Warszawie

Wykonywana Naprawa
iphone 7
Koszt, Czas
wymiany przycisku home iPhone 7
Wymiana przycisku home iPhone 7
150 zł 
od 15 minut

Wskazany czas naprawy dotyczy przypadków kiedy część zamienna znajduje się w serwisie. W wypadku konieczności sprowadzenia jej z magazynu, czas naprawy może ulec wydłużeniu. Dostępność części prosimy sprawdzić telefonicznie bądź mailowo. 
Jesteście ciekawi, ile kosztuje wymiana przycisku home w iPhone 7? Koszt wymiany klawisza Home będzie zależał od wyboru, jakiego dokonasz. Pamiętaj, że ceny za usługi mogą się różnić. Zadzwoń do nas, aby otrzymać diagnozę i wycenę. Nasi eksperci znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Twój Iphone 7 zostanie również sprawdzony pod kątem wszelkich problemów, takich jak wymiana lub naprawa przycisku Home. Dzięki temu Twój telefon będzie w pełni sprawny.

ORG - oryginalne części zamienne.
Zamiennik (ZM)- nie oryginalna część zamienna dobrej jakości.

Jakie są korzyści z korzystania z naszej usługi wymiany przycisku w iPhone 7 ?

Przycisk domowy iPhone'a jest bardzo istotnym elementem. Jeśli przestanie działać, trudno będzie Ci korzystać z telefonu. Wymiana telefonu jest konieczna w 90% przypadków. ExpressGSM oferuje usługę wymiany. Nie czekaj!

  • W zależności od tego, którą opcję wybierzesz, masz gwarancję, że części użyte do naprawy są najlepszej jakości lub oryginalne.
  • Gwarancja nawet do 3 miesięcy!
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i możemy zagwarantować najwyższą jakość usług.
  • Usługa wykonywana jest w krótkim czasie
  • Po naprawie dokładne testy urządzenia

Pierwszy model smartfona Apple, Iphone 7, został pozbawiony fizycznego przycisku Home. Znany również jako "Start", przycisk, Iphone 7 jest również pierwszym. Poprzednie modele miały mechaniczny przycisk, który był wymagany do pełnego wykorzystania wszystkich funkcji telefonu. W siódmej odsłonie został zainstalowany mały panel dotykowy. Działa on jak przycisk, powodując wibracje odczuwalne w całej dolnej części telefonu. Jest to tak zwany "silnik haptyczny", który to robi. Fani tych kultowych urządzeń byli bardzo zdenerwowani tą zmianą. Okazało się, że nowy przycisk home był również porażką.

Przycisk Home iPhone 7

Przeprowadzamy diagnostykę sprzętu

Przed samym przystąpieniem do usuwania konkretnej usterki przeprowadzamy dokładną diagnostykę sprzętu i skupiamy się na tym, aby prawidłowo ocenić jego stan. Na tej podstawie określamy czy wymiana konkretnego elementu faktycznie jest koniecznością. Oceniamy jak bardzo rozległe są konkretne uszkodzenia i w jaki sposób przeprowadzić najlepiej ich usunięcie, aby móc wygodnie korzystać z samego urządzenia. Korzyści z wybrania naszej oferty będą zatem bardzo wysokie i można być pewnym, że wymienimy tylko te elementy, które faktycznie tego wymagają. Urządzenie od Apple zostanie zatem profesjonalnie przywrócone do sprawności i możliwe będzie wygodne użytkowanie wszystkich jego funkcjonalności.
iphone 7 przycisk home

Twój smartfon nagle przestał działać? Nie możesz wrócić do menu Nie zawsze reaguje na dotyk. Prawdopodobnie bez fachowej pomocy nie będziesz w stanie tego zrobić. Będziesz musiał naprawić przycisk Home w swoim iPhone 7. Najczęstsze przyczyny takiej awarii to zużycie sprzętu, uszkodzenie mechaniczne na skutek upadku lub uderzenia o twardą powierzchnię, uszkodzenie taśmy flex lub długotrwały kontakt z płynami. Bez względu na przyczynę uszkodzenia, jesteśmy w stanie naprawić Twój przycisk Home. Usługa zostanie wykonana szybko, a sprzęt zostanie przetestowany pod kątem poprawności działania. Udzielana jest gwarancja na okres do 3 miesięcy.

Przycisk Home wymieniamy w prawidłowy sposób

 Każda wymiana przycisku Home prowadzona przez nasz serwis jest realizowana bardzo profesjonalnie i polega na zastosowaniu sprawdzonych metod działania. Można być zatem pewnym, że samo korzystanie z urządzenia będzie niezwykle przyjemne i można będzie komfortowo korzystać ze sprzętu. Zadowolenie płynące z takiego podejścia do sprawy będzie niezwykle wysokie. Wymienimy przycisk Home iPhone 7 na oryginalny, który działa dokładnie tak samo jak ten montowany przez producenta. Posiadacze tego modelu smartfona będą zatem bardzo zadowoleni z wybrania naszej oferty i postawienia na naszą usługę. Nowy przycisk Home iPhone 7 pozwoli na korzystanie ze smartfona jeszcze przez bardzo długi czas i można będzie bardzo komfortowo użytkować sprzęt i czerpać radość z jego wszystkich funkcjonalności.

Wymiana przycisku Home w IPhone 7

Nasi specjaliści mogą zdecydować, że naprawa nie jest możliwa i trzeba będzie wymienić przycisk. To nie jest problem. To jest problem! Następnie należy sparować urządzenia i odpowiednio je skalibrować. Zapewni to prawidłowe działanie czytnika linii papilarnych i wymienionego klucza.
Drugą opcją jest zastąpienie przycisku Home iPhone'a 7 niestandardowym kluczem. Ten klucz będzie działał dokładnie tak samo, jak oryginalny klucz producenta. Ta opcja nie będzie działać z czytnikiem linii papilarnych.

door to door

Adres do wysłania 

Serwis GSM - ExpressGSM
Telefon: +48-736-876-507
E-mail: expressgsmeu@gmail.com
Adres: Chmielna 98, lokal 6
Kod pocztowy: 00-801 Warszawa

Wysyłka na Paczkomat

PACZKOMAT:
Paczkomat WAW94A ul Czerska 8/10 Warszawa
Pod czas kwarantanny
covid-19
proponujemy korzystac z Serwis Door to Door

FORMULARZ

ZGŁOSZENIA TELEFONU DO NAPRAWY W SERWISIE EXPRESSGSM
Serwis Door to Door

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, wypisz wszystkie potrzebne informacje na kartce.
  • Spakuj telefon oraz wypełniony formularz do pudełka.
  • Wyślij na adres serwisu zawarty w formularzu zgłoszenia.
  • Kiedy telefon dotrze do serwisu, skontaktujemy się celem weryfikacji.
  • Naprawiony telefon odeślemy zgodnie z zaznaczoną formą wysyłki zwrotnej o czym poinformujemy sms-em lub mailem.

© Copyright 2024 ExpressGSM